„Mažeikių“ pergalių serija nutrūko Kaune

Sausio 13 dieną triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikiai“ (15-10), kurie namuose 91:72 (21:20, 20:14, 25:16, 25:22) įveikė Kauno „LKKA-Atletą“ (15-10). Tai buvo penktoji „Mažeikių“ pergalė paeiliui.

„Mažeikiams“ ir toliau nepadėjo traumuoti M. Šidlauskas ir V. Kazlauskas.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Mažeikių“ persvara buvo tik trys taškai (45:42), tačiau tuomet įspūdingą pasirodymą surengė P. Brownas, ir po 30 žaidimo minučių komandas skyrė jau 16 taškų – 66:50.

Šiose rungtynėse įspūdingą taiklių metimų seriją pratęsė „Mažeikių“ puolėjas Janas Jurgo, kuris „iš žaidimo“ pataikė jau 16 metimų iš eilės.

Sausio 14 dieną „Mažeikiai“ susitiko su kita laikinosios sostinės komanda – „Žalgirio-Sabonio mokykla“.

Aštuoniolikmetis Simonas Kymantas atvedė jaunuosius žalgiriečius į pergalę prieš „Mažeikių“ (15-11) klubą. „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ (15-11) auklėtiniai namuose, antroje rungtynių pusėje 84:74 (15:21, 22:22, 22:9, 25:22) privertė pasiduoti „Mažeikius“.

Nors po dviejų kėlinių svečiai buvo priekyje (43:37), žalgiriečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 22:9, o įgytos persvaros pastariesiems užteko iki pat rungtynių pabaigos.