„Visavi“ teatralų kaukių balius

Praėjusį savaitgalį mėgėjų teatro trupės „Visavi“ aktoriai šėlo improvizuotame kaukių baliuje. Lyg nujausdami, kad artėja sunkus ir alinantis repeticijų metas, kuomet laisvalaikis praleidžiamas tikslingai, siekiant tobulos spektaklio premjeros.

Jiems nėra būtinybės namuose palikti savo kasdienines kaukes, o visuomenei pasirodyti išgalvotais personažais. Patikėkite, jie visuomet kūrybingi, nuoširdūs ir talentingi. Šito nenusipirksite ir neišsinuomosite, tai pajunti tik gimęs arba išsiugdai augdamas ir tobulėdamas. 

 

Pasisvečiuoti į Lietuvą sugrįžta ir aktoriai, kurie seniai užvėrę teatro trupės „Visavi“ duris. Jie nepajėgia užmirti režisierės Daivos Gedvilienės, prisiminimuose vėl ir vėl iškylančių jau suvaidintų premjerinių spektaklių vaizdinių.

 

Senos nuotraukos byloja apie patirtus kūrybinius sunkumus, išbandymus ir nenusakomą scenos pojūtį, kuomet iš jaudulio staiga atsiranda silpnumas kojose ir oro stygius trumpam tave lyg ir suparaližuoja, didžiulis kiekis adrenalino užplūsta tokia galinga banga visą kūną, kad rodos tuoj sprogs krūtinės ląsta. Nieko nenutinka tik todėl, kad scenoje esi kartu su tokiais pat sveikos panikos priepuolio sukaustytais bendraminčiais, kurie žvelgia į tave ir matydami išsiplėtusias akis, nevalingai išsikreipusį veidą nesuvokia, kada viskas pasibaigs… tai pirmieji ir nepamirštami pojūčiai, apie kuriuos gali kalbėti tik laisvi, laimingi teatro trupės „Visavi“ buvę ir esami aktoriai: Žemyna Sujetaitė, Andrius Poškus, Dovilė Bingelytė, Erika Tarvainytė, Irma Tarvainienė, Dovilė Češkevičiūtė, Gytis Bukontas, Barbora Gedvilaitė, Valentas Dima, Marius Samavičius, Andrius Montvydas, Inga Steponavičienė, Rūta Kučinskaitė, Tadas Češkevičius, Andrius Muturas, Silva Mikužienė, Tomas Gudavičius.

 

Kitais metais į tokį teatralizuotą kaukių balių pakviesime teatro trupės „Visavi“ aktorių artimuosius, draugus, visus bendraminčius ir tai bus dar viena puiki galimybė nuoširdiems pokalbiams, siautulingoms ir teatralizuotoms linksmybėms.

 

Straipsnio autorė Daiva Gedvilienė

 

{parasas}