Horoskopas antradieniui 01-10

Avinas – Aplaidumas darbe būtų labai negatyviai įvertintas, tad būkite pareigingas. Painūs reikalai, paslaptys po truputį narpliosis ir patirsite permainingų emocijų. Venkite didelio šurmulio, paviršutiniškų ryšių, neskleiskite gandų.

Tauras – Gera diena užbaigiamiesiems reikalams. Svarbu atkreipti dėmesį į juridinę reikalų pusę, kad neliktų spragų, nesusipratimų. Beje, panašu, kad nepasitikite ne tuo, kuo derėtų nepasitikėti. Neprovokuokite priešiškų reakcijų.

 

Dvyniai – Dėl mokestinių įsipareigojimų, pelno ar turto dalybų, kokių nors derybų jausite įtampą ir gali prireikti specialisto įsikišimo. Vis dėlto jums gali pavykti išlaviruoti taip, kad ir „avis liktų sveika“, ir „vilkas sotus“, tad verta stengtis.

 

Vėžys – Prisilaikykite tikrųjų vertybių, neieškokite stebuklų, abejotinų nuotykių. Pravartu plėsti akiratį ir nepulti ginčytis dėl to, ko nežinote. Įsigilinęs į aktualius dalykus rasite įdomių detalių, kurių anksčiau nepastebėjote.

 

Liūtas – Bendraujant su aplinkiniais, o ypač kolegomis, labai svarbu išlaikyti santūrumą, nes įsivėlus į ginčus bus sunku sustoti, ir padariniai gali būti nemalonūs. Didesnė avarijų, traumų, gaisro tikimybė. Nepalikite be priežiūros vaikų.

 

Mergelė – Nenuobodi diena. Jus gali nustebinti pažįstami žmonės arba vaikai. Turbūt atsiskleis anksčiau nepastebėtos jų savybės. Domins sportas, varžybos arba dalyvausite tokiame renginyje, kuriame netrūks azarto, įspūdžių.

 

Svarstyklės – Šiandien parūps praktiniai dalykai arba gyvenimas privers jais domėtis. Venkite nelegalios veiklos. Susilaikykite ir nuo sunkaus darbo, svaigalų, nes sveikata bus lengvai pažeidžiama. Galimas ūmus uždegimas, pavojinga infekcija.

 

Skorpionas – Šiandien viską ramiai analizuokite ir aiškinkitės, nes lengva suklysti, pasikarščiavus padaryti neteisingą žingsnelį ir patekti į klystkelį ar aklavietę. Venkite lengvabūdiškų poelgių, nepasiduokite provokacijoms. Neviršykite greičio kelyje.

 

Šaulys – Verta paskubėti sutvarkyti kai kuriuos piniginius, turtinius reikalus, sumokėti mokesčius, deklaruoti pajamas, išspręsti įsisenėjusią verslo problemą. Netyčia galite sugadinti jums svarbų daiktą, dokumentą. Būkite apdairesnis.

 

Ožiaragis – Palankus metas konsultacijoms su specialistais, žinių įsisavinimui. Viešai kalbai, interviu ruoškitės itin atsakingai. Jei vyksite į komandiruotę, nepamirškite reikalingų dokumentų. Atkreipkite dėmesį į technikos būklę, nes galimi rimti gedimai.

 

Vandenis – Jei turite parengti veiklos ataskaitą, pasirūpinti techniniais dalykais, darbuokitės itin atsakingai, nes klaidos gali labai pakenkti. Laikykitės išlaidų plano, nerizikuokite santaupomis ir reputacija.

 

Žuvys – Spaus neužbaigti darbai. Pravartu pasidomėti įstatymais, peržiūrėti dokumentus. Panašu, kad nusimato susitikimas su draugais. Jei eisite į klubą, renginį, galite susidurti su provokacijomis. Pasisaugokite agresijos, venkite abejotinų nuotykių.

 

Šaltinis: vytautus.com