Šventiniams sveikinimams išsiųsti nebereikalingi pašto ženklai

Likus vos savaitei iki šv. Kalėdų gyventojai skuba išsiųsti šventinius sveikinimus artimiesiems ir draugams. Ypač didelio susidomėjimo sulaukia Lietuvos pašto atvirukai su jau atspausdintais pašto ženklais.

„Artėjant šventėms daugelis žmonių savo artimiesiems ar draugas sveikinimus išsiunčia paštu. Norėdami sveikinimų siuntimą padaryti kuo paprastesniu, savo klientams pasiūlėme naujovę – atvirukus su jau atspausdintais pašto ženklais. Siunčiant tokius atvirukus, nebereikia pirkti pašto ženklo. Tai – labai patogu ir sutaupo laiko, nes nebereikia skubėti į pašto skyrių įsigyti pašto ženklų“, – sakė Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.

 

Pasak A. Venckavičiaus, sulaukus tokio didelio gyventojų susidomėjimo, ateityje ketinama išleisti ne tik šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, bet ir kitoms šventėms paminėti skirtų atvirukų su jau atspausdintais pašto ženklais.

 

Siųsti kalėdinius sveikinimus, užrašytus ant šių atvirukų, daug paprasčiau. Įsigijus tokį atviruką nebereikia atskirai pirkti pašto ženklo. Užtenka ant atviruko užrašyti šventinį sveikinimą, gavėjo adresą ir įmesti į geltonąją siunčiamųjų laiškų dėžutę.

 

Specialūs atvirukai atspausdinti su 1,35 Lt vertės pašto ženklais ir skirti siųsti Lietuvoje. Šių atvirukų kaina – nuo 2,49 Lt. Gyventojai gali rinktis iš keturių skirtingų atvirukų variantų kalėdine tematika.

 

Atvirukų su jau atspausdintais pašto ženklais galima įsigyti ne tik Lietuvos pašto skyriuose, bet ir didžiuosiuose prekybos centruose, knygynuose.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

 

Šaltinis: post.lt

 

{parasas}