Horoskopas trečiadieniui 12-21

Avinas – Iki pavakarių galite nemažai nuveikti, ypač kūrybos srityje. Svarbiausia, neleiskite, kad menkos nesėkmės išmuštų jus iš pusiausvyros, sukeltų nepasitikėjimą savimi. Nekokia diena sveikatos procedūroms.

Tauras – Šiandien sukelsite grandininę pykčio reakciją, jei elgsitės su kitais taip, tarsi jūsų interesai būtų patys svarbiausi, kitus nepagrįstai kaltinsite ar pan. Situaciją gali išgelbėti tik nuoširdžios pastangos bendradarbiauti. Saugokitės agresijos.

 

Dvyniai – Galite susidurti su kitų žmonių priešiškumu, užsispyrimu. Tuomet stengsitės juos sutrikdyti netikėtais manevrais. Neįsipareigokite labiau nei leidžia jūsų galimybės ir reikalauja situacija.

 

Vėžys – Svajosite apie dideles gyvenimo permainas, gal kažką mėginsite įgyvendinti, bet tai ne vienos dienos darbas. Realiai ir kantriai tam ruoškitės. Daug kas priklausys nuo to, koks jūsų išsilavinimas ir kaip mokate bendradarbiauti.

 

Liūtas – Susiklosčiusi situacija gali pareikalauti ryžtingų veiksmų ir sprendimų. Tikėtinas nelengvas oficialus pokalbis. Jūsų užsispyrimas, ambicijos bus nesuprantamos kitiems. Neverta tikėtis lengvu keliu įgyti tai, dėl ko grumiatės.

 

Mergelė – Visas jėgas šiandien teks atiduoti darbui, jei norite, kad jis būtų produktyvus. Šiek tiek pavyks palengvinti užduočių sprendimą, jei į pagalbą pasitelksite gerą komandą. Vakaras žada aistringą bei rizikingą nuotykį.

 

Svarstyklės – Rūpesčių, darbo turėsite su kaupu, bet stigs jėgų ir palaikymo. Galite susidurti su aplinkinių nenoru ar nesugebėjimu jus suprasti. Vakaras nepalankus sveikatai.

 

Skorpionas – Šiandien gali prasiveržti negatyvios emocijos, agresija. Tokiu atveju nutrūktų svarbus ryšys, rimta sutartis, grėstų nuostolis. Nepamirškite, kad aplinkiniai nusipelno pagarbos. Nekelkite pavydo scenų. Tinkamai eksploatuokite techniką.

 

Šaulys – Nervingai reaguosite į pamokymus, pretenzijas. Jei įžeisite asmenį, nuo kurio esate finansiškai priklausomas, galite nusipelnyti nemalonių sankcijų. Gavęs verslo, investicinį pasiūlymą, neskubėkite sutikti – viską kruopščiai įvertinkite.

 

Ožiaragis – Šiandien galite susikrimsti dėl vėluojančio atlyginimo, antstolių spaudimo arba kritikos savo ar artimo žmogaus adresu. Tačiau tai sužinoti bus naudinga. Rimto konflikto išvengsite, jei gerbiate kiekvieno teisę turėti savo nuomonę ir ją reikšti.

 

Vandenis – Šios dienos situacija gali sugriauti kai kurias iliuzijas, atnešti nuostolį arba supykdyti su artimu žmogumi. Susivaldykite, jei kils noras moralizuoti, kritikuoti ar rašyti piktą laišką, skundą.

 

Žuvys – Šiandien jūsų mintys vis labiau tols nuo rutinos, skris ten, kur smagu, šventiška. Tikėtinas pasimatymas su patinkančiu asmeniu. Tačiau galite susikompromituoti ir pajusti spaudimą kažkaip įsipareigoti ar pasiteisinti.

 

Šaltinis: vytautus.com