Horoskopas penktadieniui 12-09

Avinas – Puikus metas ilgalaikei darbo sutarčiai, sandoriui pasirašyti. Palanku su vadovybe aptarti atlyginimo perspektyvas – gautais pažadais galite tikėti. Patartina įsigyti seniai svajotų daiktų ar papuošalų. Būkite dosnesni artimiesiems, ypač pasirūpinkite tėvais, seneliais, gerai ką nors jiems padovanoti.

Tauras – Taisosi tiek dalykiniai, tiek asmeniniai reikalai – tai gerojo pripažinimo ir pelnyto atlygio metas. Šios dienos susitikimai, pažintys paliks stiprų įspūdį. Vakarą puikiai praleisite, jei susitiksite su draugais.

 

Dvyniai – Nieko sunkaus nesiimkite – greičiau pavargsite. Kuo daugiau laiko praleisite namuose, tuo geriau jausitės. Neplanuokite kelionių, nebent į tėviškę. Pamirškite dalykinius rūpesčius, galvokite tik apie artimuosius. Būkite atidesni sutuoktiniui.

 

Vėžys – Malonių staigmenų metas: jus lydės sėkmė, jausitės mylimi ir visiems reikalingi. Gera diena pamiršti visus rūpesčius, problemas ir džiaugtis tais, kuriuos mylite. Šiandien užsimezgęs meilės ryšys bus ilgalaikis. Beje, netikėtumai galimi ir iš seno bičiulio – pasirodys, kad jis jus myli.

 

Liūtas – Nebūkite smulkmeniški, vadovaukitės nuojauta, o ne logika ir daug spėsite nuveikti, gausite naudos iš šios dienos susitikimų, susitarimų. Ypač tvarkant piniginius, turto reikalus patartina atidžiau įsiklausyti į intuiciją. Diena puiki taikytis su artimaisiais.

 

Mergelė – Nuostabi diena, ypač moterims. Vyrams reikėtų labiau orientuotis į savo žmonas – bus ramiau. Neabejokite šiandien jums pareikštų jausmų tikrumu, net jei žmogų matysite pirmą kartą gyvenime. Jei jaučiatės nusikaltę mylimam žmogui, atsiprašykite dabar: tai lengvo susitaikymo metas.

 

Svarstyklės – Laimingos rizikos metas: tinka tvarkyti keblius piniginius, turto reikalus. Palanku skolintis pinigų, tvarkyti kredito reikalus. Geras metas pirkti vertingus daiktus, meno kūrinius, taip pat teikti dovanas.

 

Skorpionas – Vėl atviri visi keliai. Senos svajonės ima įsikūnyti. Tinka tvarkyti finansinius reikalus, susitikti su užsieniečiais, įtakingais asmenimis – galite sulaukti naudingų pasiūlymų, kurie atvers naujas galimybes. Būtinai šiandien kur nors išvykite: pramogaukite, džiaukitės savimi, artimaisiais ir gyvenimu.

 

Šaulys – Nebūkite šalti ir nepasiekiami, bent komplimentais pasidžiaukite. Gera proga susitikti su aukštais, įtakingais žmonėmis, aplankyti senus draugus, kurie tapo žymūs, įtakingi, garsūs. Galite išgirsti netikėtą meilės prisipažinimą.

 

Ožiaragis – Netikėtos sėkmės, nelauktos meilės diena. Galima rizikuoti visur – nebijokite akibrokšto (tiesa, šiandien visai netinka kam nors kalbėti nemalonius dalykus, konfliktuoti). Nebūkite vieni, lankykite draugus, pasikvieskite svečių.

 

Vandenis – Būsite kiek uždaresni ir nepatiklesni, tačiau greitai nusiraminsite, jeigu imsitės mėgstamo darbo, pabendrausite su mylimu žmogumi arba geru draugu, nuoširdžiu kolega. Šiandien itin palanku aiškintis keblius santykius su bendradarbiais, vadovu.

 

Žuvys – Nuostabi diena: esate kupini entuziazmo ir ryžto, jus myli draugai, supa puikūs žmonės ir jūs žinote, ko norite… Tvarkykite skubius ir svarbius dalykinius reikalus. Šiandien galite drąsiai rizikuoti, mėginti laimę.

 

Šaltinis: vytautus.com