Kviečiame į susitikimą su televizijos žurnaliste Palmira Galkontaite

Gruodžio 2 dieną Mažeikių viešojoje bibliotekoje lankysis leidyklos „Baltos lankos“ atstovai ir televizijos žurnalistė, populiarių laidų vedėja Palmira Galkontaitė, kuri mažeikiškiams pristatys savo knygą „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“. Renginio pradžia 16 val. 

Intriga ir ašaros, dramatiškos, netikėtos istorijos, pribloškiantys likimo vingiai, stulbinantis atvirumas. Šios knygos herojai – neišgalvoti. Tai žmonės, gyvenantys šalia mūsų, o jų istorijos – iš tikrųjų nutikusios, patirtos, nepagražintos, verčiančios susimąstyti.

 

Savo vaikų dėl jų pačių gerovės išsižadėjęs rusas karininkas; kojų netekusi mergaitė Raselė, apie kurią kadais kalbėjo visa Lietuva, ir ją pasiaukojamai gydęs chirurgas; čečėno ir žemaitės sūnus, vėliau užaugintas sovietinės armijos pulkininko, karo veterano; Italijoje į vergiją parduotas jaunas lietuvis… Keliolikos tūkstančių kilometrų kelionės, bemiegės naktys – Airija, Rusija, Armėnija, Gruzija, Afganistanas, Lotynų Amerika.

 

Vos debiutavusi, per kelias gyvavimo savaites garsioji ir pirmoji Lietuvoje viešų išpažinčių laida „Atleisk“ pelnė stulbinančius reitingus. Puslapis po puslapio verčiant šią knygą atsiskleidžia kankinanti laidos rengėjų darbo įtampa, kerinti, nenuspėjama paieškų kasdienybė ir dvejonės bei atsakomybė už viešai ištartą žodį, už parodytos istorijos padarinius.

 

Televizijos žurnalistė, laidų vedėja Palmira Galkontaitė šioje knygoje pasakoja apie daugelio Lietuvos žiūrovų pamėgtą laidą „Atleisk“, nuo 1999 m. transliuotą per LNK, o 2004 m. pervadintą į „Nepriklausomą paieškų tarnybą“ ir nuo 2008-ųjų rodomą per Lietuvos televiziją.

 

Autorė praskleidžia lietuviškos televizijos pasaulio uždangą, supažindina su jos užkulisių „virtuve“. Taip pat suteikia progą skaitytojui tarsi pačiam dalyvauti laidos kūrimo procese, todėl knyga bus įdomi net ir tiems, kurie niekada nebuvo „Atleisk“ ir „Nepriklausomos paieškų tarnybos“ laidų žiūrovai.

 

Leidyklos „Baltos lankos“ informacija

 

{parasas}