Gruodžio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Gruodis Avinui bus neblogas mėnuo.

Meilė. Meilės reikalai jums seksis puikiai, nes Venera šį mėnesį bus palankiai nusiteikusi jūsų atžvilgiu ir suteiks nepaprasto žavesio, kuriuo trauksite kitus žmones. Vienišiams pasitaikys gerų progų susipažinti su priešingos lyties atstovais. Dėl kritiško Saturno poveikio turite būti nusiteikę, kad žmogus, kurį susitiksite, nebūtinai taps partneriu visam gyvenimui, juoba kad kartkartėmis tarp jūsų vis sustiprės įtampa.

 

Jeigu jūs jau esate sukūrę šeimą, tai su partneriu išgyvensite dažnai kintančių nuotaikų periodą. Dėl neigiamo Saturno poveikio tarp jūsų retsykiais įsivyraus prislėgta nuotaika, todėl lengvai gali kilti smulkūs kivirčai. Tačiau jūsų santykiai nepašlis, nes Venera visą laiką stengsis palaikyti harmoningą atmosferą namuose. Po smulkių barnių jūs lengvai susitaikysite, tad galite tikėtis santykinai gerų šeimyninių santykių laikotarpio. Pirmoje mėnesio pusėje palankiai nusiteikęs Marsas padės jums su partneriu praleisti keletą aistringų valandėlių.

 

Karjera. Profesinėje srityje gruodžio mėnesį jūsų laukia kliūtys ir iššūkiai, kuriuos sukels nepalankus Saturnas. Darbe jums teks susidurti su vienu ar kitu nepakenčiamu asmeniu, tačiau baimintis neverta, nes bus ir malonesnių įtakų. Draugiškai nusiteikusi Venera pasirūpins, kad darbo vietoje vyrautų harmoninga atmosfera ir sulauktumėte pagalbos iš kolegų. Pirmoje gruodžio pusėje jus globos Marsas. Jis suteiks jums daug papildomos energijos, kad nepristigtumėte ištvermės ir sėkmingai įgyvendintumėte savo tikslus.

 

Pinigai. Gruodžio mėnesį patartina ypač saugoti savo santaupas, nes į jas visą laiką kėsinsis nepalankus Saturnas. Kadangi jus globos Venera, tai jums seksis tvarkyti kasdienius piniginius reikalus ir didelių finansinių problemų kilti neturėtų.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį stenkitės nepersišaldyti, renkitės šiltai, nes dėl neigiamo Saturno poveikio šiek tiek nusilps imunitetas, todėl galite lengviau susirgti gripu ar peršalimo ligomis. Tačiau nesijaudinkite, nes palankioji Venera šį mėnesį saugos jus nuo įvairių infekcijų, o dėl teigiamo Marso poveikio pirmąsias dvi savaites turėtumėte jaustis žvalūs ir gyvybingi. Antroje gruodžio pusėje, kai Marso poveikis nusilps, greičiau pavargsite ir aptingsite.

 

Jaučiams gruodis bus labai geras mėnuo, tik per pirmąsias dvi savaites gali pasitaikyti nedidelių sunkumų.

 

Meilė. Meilės dalykuose iš pradžių gali nebūti jokių pokyčių, nes Venera didžiąją mėnesio dalį bus nuo jūsų nusigręžusi. Tik antroje gruodžio pusėje ji atsisuks palankiu kampu, todėl vienišiams patartina metų pabaigoje pradėti intensyviai ieškotis sau partnerio. Ir mėnesio pradžioje jūsų kortos nebūtinai bus blogos, nes Jupiteris bus jūsų Zodiako ženkle ir stengsis suteikti jums laimės, taip pat ir meilėje.

 

Jei gyvenate santuokoje, jokių rūpesčių dėl santykių su antrąja puse neturėsite. Jupiteris nulems malonią atmosferą jūsų namuose. Tik mėnesio pradžioje kritiškas Marsas gali sukelti šiokią tokią įtampą. Tačiau nesibaiminkite: toji įtampa greitai nuslūgs ir ją pakeis iš naujo įsižiebusi aistra partneriui.

 

Karjera. Gruodžio pradžioje darbe susidursite su sunkumais, kuriuos dažniausiai iššauksite patys savo agresyviu elgesiu. Nepalankus Marsas stengsis, kad jūs būtumėte dirglūs ir linkę pakelti balsą, o tai tikrai nepatiks jūsų bendradarbiams. Stenkitės išlikti ramūs ir kuo dažniau patylėti, kad nieko neįžeistumėte savo netaktiška kritika. Antroje mėnesio pusėje Marsas atsigręš į jus, suteiks jėgų, sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi. Tada darbas jums seksis. Jei nepraleisite tinkamo šanso, galite padaryti karjeros šuolį. Mat šį mėnesį jus globos Jupiteris. Jis parūpins jums keletą netikėtos sėkmės akimirkų darbe.

 

Pinigai. Finansinių rūpesčių gruodžio mėnesį beveik neturėsite. Jupiteris gali parūpinti jums naują pajamų šaltinį. Iki mėnesio vidurio stenkitės vengti gerai neapsvarstytų pirkinių, nes nepalankus Marsas tuo metu skatins jus beprasmiškoms išlaidoms.

 

Sveikata. Dėl sveikatos gruodžio mėnesį jums neteks nerimauti. Jupiteris, atsidūręs jūsų Zodiako ženkle, teiks jums stiprią apsaugą, kuri blokuos neigiamą Marso įtaką pirmoje mėnesio pusėje. Po to Marso poveikis pasikeis. Jis suteiks jums naujų jėgų ir pasirūpins, kad paskutiniąsias dvi metų savaites būtumėte geros formos ir kupini energijos.

 

Gruodžio mėnuo Dvyniams bus veikiau nepalankus.

 

Meilė. Meilės reikaluose nepuoselėkite didelių vilčių, nes Venera – Meilės planeta – beveik visą mėnesį bus nusigręžusi nuo jūsų ir trukdys užmegzti romantiškus santykius. Vienišiams gruodžio mėnesį patartina verčiau nukreipti savo energiją į kitas sritis – Venera gerokai apsunkins partnerių paieškas. Antroje mėnesio pusėje ir Marsas bus priešiškai nusiteikęs jūsų atžvilgiu, todėl potencialiems partneriams jūs atrodysite per daug agresyvūs ir nemalonūs, kad jie norėtų su jumis bendrauti.

 

Jeigu jūs jau turite gyvenimo partnerį, nusiteikite rimtiems sunkumams. Nors palankus Saturnas užtikrins jums partnerio ištikimybę ir stengsis, kad jūsų santuoka neiširtų, dėl neigiamo Veneros poveikio būsite linkę kelti pavydo scenas. Tarp jūsų įsivyraus įtempti santykiai ir prislėgta nuotaika. Ypač antroje mėnesio pusėje dėl karingojo Marso įtakos gali kilti šeimyniniai konfliktai. Kad jų išvengtumėte, stenkitės nevaržyti savo partnerio laisvės ir nekelti triukšmo dėl menkiausios smulkmenos.

 

Karjera. Profesinėje srityje taip pat susidursite su sunkumais, nes Venera sukurs nepalankią darbinę atmosferą ir kurstys prieš jus kolegas. Draugiškas Saturnas stengsis padėti jums išsaugoti pusiausvyrą. Jis stiprins jūsų kantrybę ir ištvermę, kad galėtumėte siekti užsibrėžtų tikslų. Marsas pirmoje mėnesio pusėje dar padės jums įveikti sunkumus ir suteiks jums jėgų. Nuo mėnesio vidurio jūs galite tapti arogantiški ir agresyvūs, todėl stenkitės kontroliuoti savo elgesį, kad nesusigadintumėte santykių su kolegomis.

 

Pinigai. Išmintingai pasielgsite, jei visą gruodį stengsitės taupyti, nes palankus Saturnas padės jums kaupti santaupas ir jas išsaugoti. Pirkdami ką nors gerai pasvarstykite, nes kritiškoji Venera skatins jus švaistyti. Venkite bet kokių nebūtinų išlaidų!

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį jums patartina rūpintis savo sveikata ir stengtis nepersišaldyti šaltomis dienomis. Nors palankusis Saturnas stiprins jūsų atsparumą ir ištvermę, o Marsas iki mėnesio vidurio padės išlikti geros formos ir energingiems, dėl neigiamos Veneros įtakos būsite linkę užsikrėsti infekcinėmis ligomis. Stenkitės kreipti didesnį dėmesį į mitybą, nes jūsų kūnas greičiau įsisavins maistingąsias medžiagas, todėl būsite linkę tukti.

 

Vėžiams gruodis bus neutralus mėnuo su smulkiais nemalonumais ir džiaugsmais.

 

Meilė. Meilės dalykuose nepuoselėkite per daug vilčių, nes Venera didžiąją mėnesio dalį bus jums abejinga. Vienišiams gali pasitaikyti viena kita proga susipažinti su priešingos lyties atstovais, tačiau nesitikėkite, kad pavyks susirasti gyvenimo partner
į. Saturnas visą mėnesį bus nusiteikęs priešiškai ir slopins bet kokią romantiką. Antroje mėnesio pusėje dėl palankaus Marso turėsite gerų šansų užmegzti trumpalaikius ryšius.

 

Jei jau esate susituokę, gruodžio mėnesį jūsų santykiai bus tikrai sudėtingi. Priešiškas Saturnas sukurs slogią atmosferą namuose. Niūrią nuotaką šeimoje paskaidrins Jupiteris. Jis padės išspręsti nesusipratimus ir neprieiti iki rimtų konfliktų. Nepaisant smulkių kivirčų, jūsų santuoka išliks stabili.

 

Karjera. Darbe gruodžio mėnesį turite būti atidūs, nes priešiškas Saturnas stengsis sudaryti jums įvairių kliūčių ir suteikti naujų iššūkių. Nemalonumus ir stresą darbe gerokai sumažins Jupiteris, kuris globos jus visą mėnesį. Tai jis atneš jums vieną kitą sėkmę darbe. Pirmoje mėnesio pusėje Marsas bus jums abejingas, todėl galite pristigti entuziazmo ir optimizmo, stenkitės nepasiduoti tinguliui. Nuo gruodžio vidurio Marsas pradės jumis rūpintis. Jis skatins jūsų aktyvumą ir stiprins ištvermę.

 

Pinigai. Šį mėnesį ypač saugokite savo santaupas, nes į jas visą laiką kėsinsis priešiškai nusiteikęs Saturnas. Jupiteris pasirūpins, kad gautumėte papildomų pajamų. Jei per daug neišlaidausite, tai finansiniu atžvilgiu šis mėnuo bus jums geras.

 

Sveikata. Vėžiams šią žiemą dėl kritiško Saturno poveikio patartina ypač saugoti savo sveikatą, stengtis nepersišaldyti. Jūs būsite neatsparūs virusinėms infekcijoms. Nuo kitų ligų jus saugos Jupiteris, o Marsas antroje mėnesio pusėje suteiks energijos ir žvalumo.

 

Liūtui gruodis bus tikrai geras mėnuo.

 

Meilė. Dėl teigiamo Veneros poveikio šį mėnesį jums seksis meilės reikaluose. Jeigu dar tebesate vieniši, nesnauskite. Palankiai nusiteikusi Venera suteiks jums nepaprasto patrauklumo ir žavesio. Saturnas pasirūpins, kad galėtumėte sutikti savo antrąją pusę. Pirmoje mėnesio pusėje Marsas gali suteikti jūsų elgsenai grubumo ir agresyvumo, todėl stenkitės išlikti ramūs ir būti švelnesni kitiems.

 

Jeigu jūs jau susituokę, tai jūsų santykiams su partneriu niekas negresia. Tiesa, priešiškas Jupiteris gali sukelti smulkių nesusipratimų, tačiau draugiškoji Venera viską užglaistys ir pasirūpins, kad su savo brangiausiu žmogumi išgyventumėte darnų ir romantišką laikotarpį. Pirmoje gruodžio pusėje Marso bandymus sukelti nesantaiką tarp jūsų sutrukdys palankusis Saturnas, todėl jūsų santuoka išliks tvirta, o partneris bus jums ištikimas.

 

Karjera. Darbe šį mėnesį jūsų laukia nedideli sunkumai. Juos nulems priešiškas Jupiteris, tačiau pagal intensyvumą jų negalima bus priskirti prie dramatiškų.

 

Jus globojantis Saturnas stiprins kantrybę, ištvermę ir discipliną. Dėl tokio jo poveikio jūs galėsite konstruktyviai panaudoti Marso siunčiamą energiją, padaryti įspūdį savo viršininkams ir galbūt net pakilti vienu karjeros laipteliu aukščiau. Be to, Venera pasistengs, kad jus suptų harmoninga darbinė atmosfera, o bendradarbiai elgtųsi su jumis maloniai.

 

Pinigai. Gruodžio mėnesį jums reikėtų atsisakyti stambių investicijų, nes skeptiškai nusiteikęs Jupiteris gali pasistengti, kad patirtumėte didelių nuostolių. Taupyti pinigus jums padės palankusis Saturnas, o draugiškoji Venera padės išvengti nepateisinamų išlaidų ir sumaniai tvarkyti piniginius reikalus.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį jums patartina daugiau dėmesio skirti mitybai, nes būsite linkę greičiau priaugti papildomo svorio, jei valgysite per daug nesveikų produktų. Kitų sveikatos problemų neturėsite. Saturnas sustiprins jūsų imuninę sistemą, o Venera saugos nuo infekcinių ligų. Pirmoje mėnesio pusėje Marsas suteiks jums papildomų jėgų, todėl jausitės nepaprastai energingi ir gyvybingi.

 

Mergelėms gruodis nebus labai geras mėnuo, nes kai kurios planetos veiks neigiamai.

 

Meilė. Meilės reikaluose nesitikėkite didelės sėkmės, nes Venera didžiąją mėnesio dalį bus nusiteikusi priešiškai ir slopins bet kokią romantiką. Vienišiams šį mėnesį patartina verčiau užsiimti kitais reikalais, o ne partnerio paieškomis. Antroje mėnesio pusėje Marsas, atsidūręs jūsų Zodiako ženkle, skatins jus elgtis grubiau ir agresyviau, todėl dar labiau atbaidysite potencialius partnerius.

 

Jeigu jūs jau esate sukūrę šeimą, nusiteikite sunkumams. Dėl kritiškos Veneros būsite linkę dažniau kelti pavydo scenas ir tapsite lengviau pažeidžiami bei dirglesni. Jūsų Zodiako ženkle esantis Marsas suteiks jums karingumo, todėl lengvai galėsite sukelti konfliktus. Stenkitės kuo mažiau nurodinėti partneriui ir priekaištauti jam, kad jis jūsų nepaliktų. Jei sugebėsite išvengti konfliktų, Jupiteris padės jums išsaugoti tvirtą santuoką.

 

Karjera. Darbe taip pat jūsų laukia stresas ir įtampa. Dėl priešiškai nusiteikusios Veneros kolegos bus linkę nedraugiškai elgtis su jumis. Marsas, nuo gruodžio vidurio atsidūręs jūsų Zodiako ženkle, suteiks jūsų elgsenai agresyvumo ir arogancijos, kas dar labiau pablogins santykius su bendradarbiais. Tačiau nenusiminkite. Stenkitės būti atlaidesni ir dėmesingesni kitiems. Jupiteris globos jus ir padės jums ištverti sunkumus darbe. Jo dėka jūs galite net padaryti netikėtą karjeros šuolį arba susirasti naują darbą.

 

Pinigai. Saugokite savo piniginę. Priešiškai nusiteikę Marsas ir Venera skatins jus išlaidauti. Venkite spontaniškų pirkinių!

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį jums derėtų saugoti savo sveikatą, nes dėl neigiamo Veneros ir Marso poveikio būsite linkę užsikrėsti infekcinėmis ligomis. Jei gyvensite sveikai ir patys stengsitės nepersišaldyti, jus globojantis Jupiteris padės jums išvengti ligų.

 

Svarstyklėms gruodis bus teigiamas mėnuo, nepaisant smulkių nemalonumų.

 

Meilė. Meilės reikaluose jūs turėsite neblogų šansų, nes jus globos draugiška Venera ir nuteiks romantiškai. Vienišiams pasitaikys galimybė susirasti naują partnerį, kuris, priklausomai nuo Saturno poveikio, gali tapti arba jūsų gyvenimo draugu, arba trumpalaikiu mylimuoju. Šiaip ar taip, jūs turėsite gerą progą susirasti sau porą.

 

Jeigu jau turite gyvenimo partnerį, jūsų santykių laukia išbandymai, kuriuos sukels nedraugiškas Saturnas. Palanki Venera ir Marsas pirmoje mėnesio pusėje stengsis sumažinti įtampą tarp jūsų ir išsaugoti jūsų santuoką.

 

Karjera. Gruodžio mėnesį darbe taip pat nuolat susidursite su sunkumais ir kliūtimis, kurias jums sudarys Saturnas. Tačiau nesijaudinkite: palankiai nusiteikusi Venera sukurs harmoningą atmosferą darbe, kolegos bus nusiteikę draugiškai ir stengsis jums padėti. Be to, Marsas stiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir suteiks jėgų. Jums pavyks išlaikyti Saturno išbandymus ir pasiekti neblogų rezultatų darbe.

 

Pinigai. Gruodžio mėnesį Svarstyklėms patartina saugoti savo santaupas, nes į jas kėsinsis Saturnas, atsidūręs jūsų Zodiako ženkle. Kita vertus, Saturnas gali padėti jums taupyti, tad pasinaudokite šia proga. Venera saugos jus nuo nesėkmingų finansinių operacijų ir beprasmiškų išlaidų.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį renkitės šiltai, nes dėl neigiamo Saturno poveikio nusilps jūsų imunitetas ir tapsite neatsparūs peršalimo ligoms bei gripui. Nuo kitų ligų ir traumų jus saugos Venera. Pirmoje mėnesio pusėje papildomos energijos ir žval
umo suteiks Marsas.

 

Gruodis Skorpionams bus neutralus mėnuo su nereikšmingomis permainomis.

 

Meilė. Meilės reikaluose šį mėnesį jums nesiseks, nes Venera visą laiką bus abejinga jums ir nepadės. Be to, Marsas pirmoje mėnesio pusėje darys neigiamą įtaką ir skatins viengungius elgtis šiek tiek agresyviau, todėl jie veikiau atstums nuo savęs potencialų partnerį, o ne sužavės jį. Antroje mėnesio pusėje turėsite daugiau šansų užmegzti pažintį su priešingos lyties atstovais, nes Marsas bus nusiteikęs palankiai. Tačiau viską sugadins Jupiteris. Jis pasirūpins, kad jūsų santykiai netaptų artimi.

 

Išbandymai laukia ir šeimą sukūrusio Skorpiono. Priešiškas Marsas pirmoje mėnesio pusėje sukels nesusipratimų ir barnių su partneriu, juo labiau kad nepalankus Jupiteris jau bus sustiprinęs įtampą tarp jūsų. Tačiau nesirūpinkite. Jūsų santuoka neiširs, nes nuo mėnesio vidurio jus ims globoti Marsas ir padės išgyventi kartu vieną kitą aistringą valandėlę.

 

Karjera. Profesiniu atžvilgiu gruodis jums bus permainingas mėnuo. Jupiteris visą laiką kels įvairių sunkumų, su kuriais vis dėlto sugebėsite susidoroti. Kur kas blogesnis bus Marso poveikis pirmoje gruodžio pusėje. Jūs tapsite agresyvesni ir nervingesni, savo elgesiu kelsite kolegų nepasitenkinimą. Sąmoningai stenkitės nebūti arogantiški, kad galutinai nesugadintumėte santykių su bendradarbiais. Nuo gruodžio vidurio Marsas pradės globoti jus ir suteiks energijos. Įgavę naujų jėgų jūs sėkmingai įveiksite visas užduotis.

 

Pinigai. Finansiniu atžvilgiu gruodžio mėnuo jums bus neblogas. Tik dėl priešiškai nusiteikusio Jupiterio turėtumėte gerai apsvarstyti abejotinas ir stambias investicijas, kad paskui netektų gailėtis. Pirmoje mėnesio pusėje venkite spontaniškų pirkinių. Mat Marsas skatins jus išlaidauti ir bandys palengvinti jūsų piniginę.

 

Sveikata. Dėl neigiamo Jupiterio poveikio gruodžio mėnesį turėtume kreipti ypatingą dėmesį į savo mitybą, nes jūsų virškinimas pagerės ir būsite linkę lengviau priaugti svorio. Šį mėnesį Venera nesaugos jūsų nuo peršalimų ir infekcijų, todėl saugokitės patys, kad nesusirgtumėte.

 

Šauliui gruodis bus permainingas, tačiau neblogas mėnuo.

 

Meilė. Gruodžio mėnesį jums seksis meilės reikaluose, nes Venera ilgą laiką bus jūsų Zodiako ženkle. Vienišiai per pirmąsias dvi mėnesio savaites turės puikių galimybių susirasti sau partnerį. Teigiamai veikianti Venera suteiks jums nepaprasto patrauklumo, palankus Marsas – ugningo aistringumo, o jus globojantis Saturnas pasirūpins, kad nauja pažintis išaugtų į ilgalaikius ryšius. Tačiau būkite atidūs, nes nuo mėnesio vidurio Marsas nusigręš nuo jūsų ir gerokai apsunkins partnerio paieškas. Negaiškite veltui laiko!

 

Jeigu jūs jau gyvenate santuokoje, tendencijos bus panašios. Pirmosios dvi savaitės bus nuostabiai romantiškos, nes Venera jus globos ir suteiks darnos jūsų santykiams. Marsas mėnesio pradžioje taip pat bus palankiai nusiteikęs, todėl su savo brangiausiu žmogumi išgyvensite vieną kitą aistringą valandėlę. Nuo mėnesio vidurio Marsas pradės jus veikti neigiamai. Jūs tapsite dirglesni ir piktesni nei paprastai. Būsite linkę greičiau įsivelti į konfliktus su partneriu. Suteikite partneriui daugiau laisvės ir nekontroliuokite jo, nes palankus Saturnas užtikrins jo ištikimybę.

 

Karjera. Darbe jums iš pradžių seksis labai gerai. Saturnas stiprins jūsų ištvermę, kantrybę ir discipliną. Tada jūs įveiksite net didžiausius sunkumus. Venera visą mėnesį bus nusiteikusi palankiai ir sukurs malonią atmosferą darbe, draugiški kolegos stengsis jums padėti. Pirmąsias dvi gruodžio savaites Marsas siųs jums reikalingą energiją, kad galėtumėte įvykdyti visas užduotis ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Tačiau nuo mėnesio vidurio Marso poveikis pasikeis, jūs tapsite piktesni, savo bendradarbiams atrodysite labiau arogantiški ir agresyvūs, nors patys nesijausite tokie. Konfliktų su kolegomis išvengsite, jei stengsitės išlikti ramūs ir atsipalaidavę.

 

Pinigai. Taupykite, tuomet nepatirsite jokių finansinių rūpesčių. Saturnas šį mėnesį padės jums kaupti ir išsaugoti santaupas. Teigiama Veneros įtaka apsaugos nuo nesėkmingų piniginių operacijų, pasinaudokite puikia galimybe pagerinti savo finansinę padėtį.

 

Sveikata. Naujų sveikatos problemų gruodžio mėnesį neturėsite. Saturnas stiprins jūsų imunitetą ir ištvermę. Venera taip pat saugos jus nuo infekcinių ligų. Marsas pirmąsias dvi savaites tieks jums papildomą energiją ir padės išlaikyti gerą fizinę formą. Antroje mėnesio pusėje būsite labiau įsitempę ir nervingesni, nes nebegausite palaikančios Marso energijos. Nepaisant to, šis mėnuo sveikatos atžvilgiu bus geras.

 

Gruodžio mėnuo Ožiaragiui bus geras, bet smulkių rūpesčių netrūks.

 

Meilė. Į meilės reikalus šį mėnesį neturėtumėte investuoti per daug energijos, nes Venera visą laiką liks jums abejinga. Vienišiams bus sunku susirasti tinkamą partnerį. Nors jus teigiamai veiks Jupiteris, kuris gali suteikti laimės meilėje, o nuo mėnesio vidurio Marsas stiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir drąsą, sutikti antrąją pusę bus mažai vilties, nes nė viena nauja pažintis netaps maloni ir romantiška.

 

Jeigu jūs turite gyvenimo partnerį, būkite apdairūs – Saturnas tikrins jūsų santuokos patvarumą. Kadangi kitos planetos nesustiprins jo neigiamo poveikio, jūsų ryšiui, išskyrus smulkius nesutarimus, niekas negresia, nes judu greitai susitaikysite.

 

Karjera. Profesiniu atžvilgiu šį mėnesį jums seksis neblogai. Tik reikėtų būti kantriems ir atidiems, nes Saturnas sudarys įvairias kliūtis ir bandys jūsų tvirtybę. Ištverkite pirmąsias dvi savaites, po to Jupiteris padės jums pasiekti neblogų rezultatų darbe, o Marsas suteiks naujų jėgų ir energijos. Tada galėsite lengvai įvykdyti visas užduotis, kurių imsitės darbe, ir sulauksite pripažinimo.

 

Pinigai. Su pinigais šį mėnesį elkitės apdairiai. Saturnas visą laiką kėsinsis į jūsų santaupas. Jeigu neišlaidausite ir vengsite abejotinų investicijų, jūsų finansinė padėtis išliks stabili.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį jums patartina ypač saugoti savo sveikatą, nes dėl neigiamo Saturno poveikio būsite linkę greičiau susirgti gripu ar peršalimo ligomis. Maitinkitės sveikai, stenkitės nepersišaldyti, tuomet jums užteks stiprinančios Jupiterio energijos iki mėnesio pabaigos ir Naujuosius metus sutiksite žvalūs.

 

Vandeniams gruodis bus geras mėnuo.

 

Meilė. Dėl teigiamo Veneros poveikio šį mėnesį jums seksis meilėje. Viengungiams patartina dairytis atidžiai. Venera suteiks jums nepaprasto žavesio ir seksualumo, kuris patrauks priešingos lyties dėmesį. Palankus Saturnas pasistengs, kad šį mėnesį užmegzta pažintis truktų ilgai, todėl jūs turite gerą šansą susirasti sau gyvenimo partnerį. Pirmoje mėnesio pusėje pasistenkite elgtis taktiškai ir mandagiai, neatrodyti valdingi, nes Marsas tuo metu suteiks jums veržlumo, drąsos ir agresyvios jėgos.

 

Jei jau gyvenate santuokoje, didelių šeimyninių nemalonumų nepatirsite. Venera visą mėnesį globos jus, sukurs harmoningą atmosferą namuose ir nuteiks jus romantiškai. Gero jos poveikio nesugebės užgožti nei Jupiteris, nei Marsas, kuris pirmoje mėnesio pusėje gali sukelti smulkių ne
susipratimų. Tvirtą santuoką padės išlaikyti Saturnas. Jis užtikrins partnerio ištikimybę.

 

Karjera. Profesinėje srityje jums taip pat nebus dėl ko skųstis. Kasdienius rūpesčius padės įveikti Saturnas. Jis suteiks jums geležinės kantrybės ir disciplinos. Iki gruodžio vidurio Marsas darys jums neigiamą įtaką, stenkitės būti švelnesni su bendradarbiais, neatrodyti valdingi, kad neįsigytumėte priešų. Venera padės jums išsaugoti gerus santykius su kolegomis, sukurdama harmoningą atmosferą.

 

Pinigai. Dėl neigiamos Jupiterio įtakos gruodžio mėnesį jums patartina atsisakyti bet kokių didelių investicijų, kad išvengtumėte nuostolių. Taupyti padės palankiai nusiteikęs Saturnas, o Venera saugos jus nuo nesėkmingų pirkinių ir nereikalingų išlaidų.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį sveikatos sutrikimų nepatirsite, nes Venera saugos jus nuo infekcinių susirgimų, o Saturnas stiprins imunitetą ir atsparumą. Tik dėl Marso energijos stokos nuo gruodžio vidurio galite pasijusti šiek tiek suglebę ir apatiški. Nepaisant to, gruodis sveikatos atžvilgiu Vandeniui bus geras mėnuo.

 

Žuvims gruodis nebus labai geras mėnuo.

 

Meilė. Meilės reikaluose didelės sėkmės nesitikėkite, nes Venera visą laiką bus nusiteikusi priešiškai ir slopins bet kokią romantiką. Vienišiai šį mėnesį verčiau turėtų nukreipti savo energiją į kitas gyvenimo sritis. Antroje gruodžio pusėje sustiprės neigiama Marso įtaka. Karingasis Marsas suteiks jūsų charakteriui grubumo ir valdingumo, todėl suvilioti potencialaus partnerio nepavyks.

 

Žuvys, gyvenančios santuokoje, turėtų mintyse pasiruošti šeimyniniams konfliktams, kurie bus neišvengiami, jeigu jūs savo partneriui imsite be priežasties kelti pavydo scenas ir priekaištauti dėl niekų. Taip elgtis jus skatins neigiama Veneros ir Marso įtaka. Šiuo sunkiu metu jums į pagalbą ateis Jupiteris. Jis pasistengs sušvelninti pašlijusius santykius ir sutaikyti jus su partneriu.

 

Karjera. Ir darbe šį mėnesį įsivelsite į daugybę smulkių konfliktų, nes Venera sukurs nepalankią darbinę atmosferą. Teks įveikti nemažai problemų ir sunkumų. Dėl Marso energijos stokos pirmoje gruodžio pusėje jums trūks motyvacijos ir kantrybės. Patartina stengtis valdyti savo emocijas, ypač pyktį, dažniau patylėti ir nesikišti į svetimus reikalus, kad išvengtumėte rimtų konfliktų su kolegomis. Jupiteris šiek tiek paskaidrins situaciją darbe, jis padės jums sėkmingai įveikti visas užduotis.

 

Pinigai. Gruodžio mėnesį turėtumėte griežtai kontroliuoti visas savo išlaidas, nes Venera skatins jus lengvabūdiškai švaistyti pinigus. Stenkitės su pinigais elgtis apdairiai ir atsisakykite nebūtinų pirkinių. Jei šį mėnesį neišlaidausite, tai metų pabaigoje jūsų finansinė situacija bus gera.

 

Sveikata. Gruodžio mėnesį Žuvims derėtų ypač rūpintis savo sveikata ir kreipti dėmesį į mitybą. Dėl neigiamos Veneros įtakos būsite linkę greičiau nutukti. Stenkitės nepersišaldyti, renkitės šiltai, nes galite lengvai susirgti gripu ar kitomis infekcinėmis ligomis. Be to, pirmoje mėnesio pusėje jausitės suglebę ir greičiau pavargsite. Jei puoselėsite sveiką gyvenimo būdą, nepiktnaudžiausite maistu ir alkoholiu, tai Naujuosius metus sutiksite žvalūs ir sveiki.

 

{alfa2}