Horoskopas trečiadieniui 11-23

Avinas – Daug galvosite apie turtinius reikalus, paveldėjimą, paskolas. Galimas bandymas lengvai praturtėti. Jeigu nusibodo ramybė ir trokštate išbandymų, galite surizikuoti. Tam tikra sėkmės tikimybė išties yra. Bet įvertinkite ir galimą nuostolį.

Tauras – Aktyvi diena, bet gali pasirodyti, kad dalis pradėtų reikalų ar derybų neturi eigos, o jūsų meilės iliuzijos ima sklaidytis. Galbūt kaip tik tai jus sugrąžins prie tikrųjų vertybių, privers pripažinti klaidas. Pasitarkite su išmintingu asmeniu.

 

Dvyniai – Ši diena atneš rūpesčių. Jie gali būti susiję su profesine veikla, mokslu, kelionėmis, teisėtvarka, publikacijomis. Būtų gerai, kad savo geranoriškumu ir dėmesiu pelnytumėte aplinkinių palankumą bei palaikymą, nes to gali labai prireikti.

 

Vėžys – Pasitelkęs iškalbą bandysite kontroliuoti situaciją ir valdyti aplinkinius. Nieko blogo, jei rimtesnius rūpesčius pasidalinsite su kitais, pritrauksite juos bendram tikslui. Tik svarbu, kad girdėtumėte, ką kiti sako ir kas skamba tarp eilučių.

 

Liūtas – Nesinorės taikytis su apribojimais ir įvairiais formalumais, tačiau visko gali būti. Jei duosite interviu, galite susidurti su užmaskuota provokacija. Jus trauks pavojingos pagundos – nederėtų joms pasiduoti, nes neišvengsite apkalbų.

 

Mergelė – Tikėtina, kad jus supras ir užjaus artimi žmonės ir kolegos, tačiau turite būti nuoširdus ir savikritiškas. Ir, žinoma, vietoj paguodos sulauksite kritikos, jei mėginsite rodyti kaprizus, ieškoti kaltų dėl nesėkmių bei nuostolių.

 

Svarstyklės – Intensyviai bendrausite su artimais žmonėmis, rūpės šeimos gerovė, komfortas, vaikų poreikiai. Jei norai dideli, bus sunkoka prasisukti su mažomis išlaidomis. Jūsų taupumu tikrai nesižavės nei vaikai, nei meilės objektas.

 

Skorpionas – Šiandien noriai kibsite į mokslą, informacijos paieškas, tvarkysite reikalus, susijusius su visokiais raštais, žiniasklaida, reklama, transportu. Pravartu daugiau paplušėti liežuviu, plunksna ir telefonu, tik stenkitės neprarasti korektiškumo.

 

Šaulys – Galite patirti tam tikrą dvasinį lūžį, nusivylimą, tačiau su artimųjų pagalba tikriausiai atrasite neblogą sprendimą. Labiau pasikliaukite šeimos narių nuomone nei savo, nes jus valdo emocijos ir iliuzijos, trukdančios blaiviai, racionaliai vertinti.

 

Ožiaragis – Rūpesčių padaugės, jei jūsų gyvenimas, profesija susiję su kūryba, scena, grožiu, pramogų verslu. Nervins augantys mokesčiai, neišvengiamos išlaidos. Prižiūrėkite vaikus bei venkite konfliktų su mylimu žmogumi.

 

Vandenis – Tikriausiai teks susirūpinti sveikata, išvaizda, stiliumi. Galbūt privalėsite kažkam padaryti gerą įspūdį, dalyvauti kokioje nors atrankoje, dalykiniame susitikime. Kokie bebūtų jūsų planai, dėl nenumatytų aplinkybių jie gali keistis.

 

Žuvys – Panašu, kad jums trūksta dėmesio ir įspūdžių. Ieškosite kažko, kas pakeistų jūsų gyvenimą, nukreiptų teisinga kryptimi. Būsite linkęs pasiduoti kitų įtakai arba, atvirkščiai, veršitės konfrontuoti, įrodinėti priešingai, net jei tam nėra reikalo.

 

Šaltinis: vytautus.com