Horoskopas pirmadieniui 11-14

Avinas – Aplinkiniai gali versti jus prisiimti atsakomybę ar apsispręsti svarbiu klausimu gana nepalankiomis sąlygomis. Tokiu atveju kils nemalonių debatų. Nuotaiką drums ir pinigų stygius, namiškių priekaištai dėl nepatenkintų jų poreikių.

Tauras – Vėl nusimato mažesnės ar didesnės išlaidos, nes pasipils pasiūlymai dėl šventinių renginių, kelionės. Tam tikra prasme gali tekti rinktis, kas svarbiau ir pigiau. Į jūsų dėmesį patinkantis asmuo gali sureaguoti ne taip, kaip tikitės, ir tuo nuliūdinti.

 

Dvyniai – Užgrius nemažai rūpesčių. Pajusite, jog turite įtempti visas jėgas, kad laikytumėte esamą padėtį, statusą. Tuo tarpu situacija ir sveikata nedžiugins. Savaime nepraeinantis sveikatos sutrikimas kels nerimą. Tausokite jėgas, rūpinkitės savimi.

 

Vėžys – Patirsite emocinės įtampos, jeigu imsite aiškintis susikomplikavusius santykius, kalbėti apie finansinius įsipareigojimus. Būsite gana neobjektyvus, jums atrodys, kad kiti nevykdo įsipareigojimų, neteisingai jus kritikuoja.

 

Liūtas – Atsiras neplanuoto darbo bei finansinių reikalų. Stengsitės kaip įmanydamas, kad viskas įeitų į savo vėžes. Situacija taps kebli, jei kažkas kreipsis su sunkiai įgyvendinamu prašymu arba nespėsite laiku grąžinti skolos, sumokėti įmokos.

 

Mergelė – Šiandien ne viskas priklausys nuo jūsų valios bei norų, tad kai kas gali nepavykti, nors ir atrodys, kad jūsų planai be priekaištų. Nepervertinkite savęs, venkite arogancijos, nežeiskite pašnekovų orumo. Šaltas elgesys kurs šaltą atmosferą.

 

Svarstyklės – Gana įtempta diena. Darbų bei rūpesčių netrūks. Nieko gero nebus, jei visur vadovausitės emocijomis ir dirbsite paviršutiniškai. Jei jaučiate, kad nesusitvarkote su nuotaikomis ir jausmais, svarbų pokalbį, reikalą verčiau atidėkite.

 

Skorpionas – Būsite kupinas žavesio, tačiau greito populiarumo troškimas gali lemti veiksmus, kurie baigsis nesėkmingai. Dėl nevaldomo liežuvio ar neįvykdyto pažado laukia nemalonumai. Jei įžeisite kolegą ar artimą giminaitį, tai grįš bumerangu.

 

Šaulys – Gauta naujiena gali jus nuvilti, nuliūdinti. Galbūt sužinosite tai, kas ilgokai buvo neaišku, kitaip imsite vertinti šeimos narį arba buvusį partnerį, suvoksite padarytą klaidą. Bus nelengva išsisukti nuo keblaus ar įpareigojamo pokalbio.

 

Ožiaragis – Šiandien sulauksite reikalavimų, spaudimo, pretenzijų, ypač iš priešingos lyties. Meilės reikalai gali susikomplikuoti, ypač jei jausmai yra atvėsę, išsisėmę ir jungia tik materialinis interesas. Atsakykite į gautus laiškus, išpildykite pažadus.

 

Vandenis – Nuo materialinių dalykų smarkiai priklausys santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Galimi nesusipratimai dėl per didelio jų apetito brangiems daiktams, pramogoms. Jei pakeitėte šukuoseną, stilių, tai naujasis įvaizdis ne visiems patiks.

 

Žuvys – Nusimato įprasti darbai, kasdieniniai susitikimai. Jūsų pastabos, patarimai padės artimiems žmonėms, aplinkiniams geriau susivokti situacijoje. Turbūt norėsis romantikos, bet šia prasme gali nieko neišeiti, ypač jei stokojate fantazijos ir pinigų.

 

Šaltinis: vytautus.com