2010 m. Liepos 10 d. Šeštadienis

191 metų diena, 27 metų savaitė.  

Saulė teka 04:54, leidžiasi 21:54. Dienos ilgumas 17:00. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +28 iki +30, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +16 iki +18, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Sėkmės lydimi žmonės – tai tie, kurie imasi ieškoti sau reikiamos progos. (B.ŠO)

Sveikiname – Amalijas, Prudencijas, Rufinas, Gilvainus, Eirimes.

Šiandien – 7 broliai miegantys.

Dienos horoskopas:

Avinas – harmonijos ir stabilumo šiandien nėra ko laukti. Kažkokių nemalonumų galite turėti dėl šeimyninių nesklandumų. Visi buitiniai rūpesčiai atrodys svarbūs tik jums. Turbūt nepajėgsite sukontroliuoti įsisiūbavusių emocijų, užgniaužti nuoskaudų.

Jautis – nuo ryto galvosite apie išvyką, vizitą į svečius arba ruošitės jų priėmimui. Keistai jus gali paveikti pokalbis su giminaičiu, gautas laiškas ar sužinota paslaptis, išgirstos paskalos. Gali pasitvirtinti nekokia nuojauta. Būkite itin atsargus kelyje.

Dvyniai – rūpės žemės ūkio darbai, vilios poilsis gamtoje. Saugokite vertingus daiktus, o jei susigundysite pirkti kažką brangaus, gerai pagalvokite, ar tikrai jums to dabar reikia. Susitikimas su draugais ar meilės objektu gali ištuštinti jūsų piniginę.

Vėžys – pasižymėsite padidėjusiu jautrumu priešingos lyties dėmesiui ir apskritai kitų žmonių įtakai. Gali varginti partnerio nepastovumas, nervingumas. Nesileiskite išvedamas iš pusiausvyros. Būkite atsargus kelyje. Saugokitės elektros iškrovos.

Liūtas – šiandien labiau tiktų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį, užsiimti menine kūryba. Pasisaugokite kandančių ir geliančių vabzdžių bei pavojingų padarų, venkite alkoholio. Net vos apsvaigus negalima sėsti už vairo, nes gresia avarija, nuobauda.

Mergelė – asmeniniuose santykiuose ir piniginėje nieko gero. Netikėtas priekaištas ar prašymas gali priversti nejuokais sunerimti. Arba pats kitus nuteiksite nejaukiai, nes kelsite didelius reikalavimus, kritikuosite, niekais versite jų planus.

Svarstyklės – įsivaizduosite esąs protingesnis ir objektyvesnis už kitus, mėginsite manipuliuoti, o tai aplinkinius labai erzins. Jei savo nuomonę bruksite ne laiku ir ne vietoje, niekam nepageidaujant, neišvengsite rimtų konfliktų.

Skorpionas – būsite gana išlaidus ir azartiškas, tačiau diena nepalanki nei brangiems pirkiniams, nei tolimesnėms išvykoms ar kokiems nors eksperimentams. Per neatsargumą galite užsidirbti traumą, nuostolį ar nemalonią pastabą.

Šaulys – smagius savaitgalio planus gali sudrumsti artimo žmogaus problema. Galite graužtis ir dėl plonėjančios piniginės arba dėl suvokimo, kad kažkas jumis nepadoriai naudojasi. Neieškokite abejotinų nuotykių, nesigirkite savo turtu.

Ožiaragis – energijos šiandien turėsite, bet ji bus kažkokia destruktyvi, griaunanti. Iš šeimos narių, partnerio nereikalaukite neįmanomų dalykų, nekelkite ultimatumų. Net juokaujant galima rimtai susipykti. Pasisaugokite buitinių traumų, avarijų.

Vandenis – daug pastangų pareikalavęs jūsų sumanymas gali būti sukritikuotas, atmestas, todėl nervinsitės, nerimausite. Panašu, kad teks rimčiau pasirūpinti naminiais gyvūnais arba šeimos nario ar savo sveikata. Tai žada neplanuotas išlaidas.

Žuvys – rytas bus buitiškas, kupinas šeimyninių rūpesčių. Galbūt ruošitės svečių priėmimui ar kokiam vakarėliui, piknikui, pasimatymui. Išlaidos viršys numatytą sumą. Nepamirškite, kad svarbiau kokybė, o ne kiekybė. Venkite konfliktų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}