Horoskopas pirmadieniui 11-07

Avinas – Būsite kupini energijos, šviesite laime, jus lydės sėkmė. Palanku pradėti ilgalaikius naujus darbus. Tiks imtis skubių reikalų, taip pat tų, kuriems išjudinti reikia jūsų iniciatyvos.

Tauras – Gera diena – palengvės. Problemos neišnyks, bet jūsų naudai keisis aplinkybės, jūsų požiūris į esamus sunkumus. Palanku tvarkyti finansinius klausimus. Geras laikas ką nors vertinga įsigyti savo namams.

 

Dvyniai – Palanku apsispręsti jums svarbiu klausimu. Sėkmingas laikas įvairiems susitikimams, užmegzti pažintis, bendrauti su naujais žmonėmis, keistis informacija, nedidelėms kelionėms, komandiruotėms.

 

Vėžys – Naujų darbų nepradėkite, baikite senus. Beje, nesistenkite nertis iš kailio darbe, net jei gresia nemalonus pokalbis su vadovu, daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikalams, namams. Aplankykite tėvus – galite gauti gerą patarimą iš savo motinos.

 

Liūtas – Optimizmui pakaks pagrindo: pajusite aplinkinių meilę ir dėmesį, o jūsų reikalai pajudės geresne linkme. Seksis greitai išspręsti senas problemas, surasti reikalingus žmones. Palanku tvarkyti vaikų reikalus.

 

Mergelė – Jei jaučiatės išnaudojami darbdavio, galite taikiai pamaištauti: jūsų nuomonės bus paisoma (tiesa, teigiamų pokyčių reikės palaukti). Tai geras metas spręsti bendravimo problemas darbo kolektyve.

 

Svarstyklės – Naudingas laikas tiems, kurie sutaria su sutuoktiniu, turi gerų draugų. Pasistenkite suderinti savo poreikius ir planus su antrąja puse ir raskite laiko susitikti su draugais. Palankus metas pasirašyti ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis.

 

Skorpionas – Įtempta diena, tačiau naudinga – ypač darbe daug spėsite nuveikti. Pasikliaukite intuicija ir rasite optimalų sprendimą.

 

Šaulys – Vėl pakili nuotaika, aplinkinių pagarbus dėmesys. Puikus laikas bendrauti su užsieniečiais, vykti į tolimas keliones.

 

Ožiaragis – Puikus laikas svarbiems dalykiniams susitikimams – kažkas be jūsų žinios ir įsikišimo pasikeis naudinga linkme. Iš užsieniečių gauta dalykinė informacija ir pasiūlymai gali daug ką lemti: būkite atidūs su jais bendraudami.

 

Vandenis – Darbe ir namuose galimi geri pokyčiai. Galite gauti seniai lauktą žinią, rasti ilgai ieškotos informacijos. Įsidėmėkite šiandien sužinotus dalykus, jie bus svarbūs ilgai.

 

Žuvys – Nenorėkite daugiau nei galima, ir viskas klostysis gana sklandžiai. Tiesa, netiks imtis nieko nauja, neverta skirti svarbių susitikimų, pasirašyti atsakingų dokumentų, užmegzti pažinčių.

 

Šaltinis: vytautus.com