Knygynų tinklas „Pegasas“ sekmadieniui rekomenduoja Lisi Harrison knygą „Monstrų vidurinė“

Būti tokiam kaip visi – nebemadinga.

Sveiki atvykę į MONSTRŲ VIDURINĘ. Čia trūkumais žavimasi.

Melodė Karver iki ausų įsimylėjusi savo naują kaimyną Džeksoną – prašmatnų apkiautėlį. Dėvi senus sportinius marškinėlius, mūvi juodus džinsus ir rožinius Converse sportukus.

Melodė su šeima atvyko iš Beverli Hilso į Salemą, Oregone, kur grynas oras. Melodei išoperuota nosies kuprelė ir jau nebekankina alinantys astmos priepuoliai, dabar ji – Merstono vidurinės „gražuolė“. Labai gaila, kad Melodė jaučiasi apgavikė, bet tik… iki pažinties su Džeksonu. Tačiau gal ir vaikinas turi paslapčių?

Ar tai susiję su visiškai neįtikimais pasakojimais apie… gyvus monstrus?

 

Frenkė Štein – naujokė… na, bet tai nieko nuostabaus. Bretas – jos svajonių vaikinas. Bet šis turi labai pavydžią merginą. Frenkė dėvi šiurkštų vilnonį kelnių kostiumą, tačiau mėgsta mini sijonėlius ir kašmyrines palaidines be rankovių.

 

Mergina visą gyvenimą praleido Saleme, kita vertus, jai – tik penkiolika dienų. Frenkė tikisi užkariauti vidurinę, vaikinus ir parduotuves išvardinta tvarka. Tačiau aplinkiniai, užuot žavėjęsi jos išskirtiniu mados pojūčiu, bjaurisi šviesiai žalia jos oda. Siekdama Merstono vidurinėje pritapti prie normių, turi slėpti savo monstrišką prigimtį.

 

Tačiau dėl slapto bučinio Frenkė pasiryžusi surizikuoti viskuo ir ši klaida jai gali brangiai kainuoti.

 

Melodė ir Frenkė stengiasi savo trūkumus paversti pranašumais. Bet ar Merstono vidurinės normiai pasirengę permainoms? Ar gali monstras išlikti normių pasaulyje?

 

„Monstrų vidurinė“ – tai pirmoji tokio paties pavadinimo Lisi Harrison knygų ciklo dalis.

 

{pegasas2}