„Mažeikiai“ pralaimėjo Kauno „LKKA-Atelto“ komandai

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę, tačiau per paskutinį ketvirtį žaidimo kontrolę iš rankų visiškai paleidę „Mažeikių“ (3-6) krepšininkai suklupo Kaune. Mažeikiškiai 91:103 (19:24, 24:14, 21:27, 27:38) neatsilaikė prieš vietos „LKKA-Atelto“ komandą (5-4).

Likus žaisti dvi minutes šeimininkai turėjo solidžią 12 taškų persvarą (92:80). Nors per pusę minutės mažeikiškiai ją aptirpdė iki 4 (93:89), tai buvo viskas ką jie dar sugebėjo padaryti šiose rungtynėse.

„LKKA-Atelto“ krepšininkai blokavo 9 varžovų metimus ir pataikė net 12 tritaškių metimų iš 21 bandymo.

Savo vardą į „Mažeikių“ rekordų knygą įsirašė ekipos gynėjas Vilius Kazlauskas, kuris pakartojo anksčiau Osvaldo Mačernio ir Bryano Harrisono pasiektą 7 perimtų kamuolių rekordą.

Šiandien 16:00 val. „Mažeikiai“ namuose priims Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centrą“.