Mažeikiškis pedagogas M. Januška dalyvavo prezidentūroje organizuotoje šventėje

Spalio 4 dieną, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitės kvietimu Merkelio Račkausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas ekspertas, 2010 Metų pedagogas Martynas Januška dalyvavo šventiniame renginyje, į kurį buvo pakviesti Metų mokytojo vardą pelnę pedagogai ir Lietuvos mokytojų dalykinių asociacijų atstovai.

 

Prezidentės spaudos tarnybos teigimu, sveikindama visus Lietuvos mokytojus šalies vadovė atkreipė dėmesį į ypatingą mokytojo ir mokyklos svarbą bei vaidmenį kiekvieno žmogaus ir visos šalies gyvenime. Pasak Prezidentės, savo asmenybėmis mokytojai įkvepia, padeda suprasti Lietuvą ir pasaulį, skatina mokytis ir siekti daugiau.

 

„Mokykla ir mokytojas turi būti tokie, kokią visuomenę ir žmogų mes norime matyti ateityje: dorą, sąžiningą, atsakingą, savarankišką, kūrybišką, aktyvų, reiklų ir nebijantį klysti. Tokia yra Lietuvos mokyklos misija. Toks turi būti kiekvienas mokytojas“, – sakė šalies vadovė.

 

Prezidentės įsitikinimu, mokykla, ugdanti ateities kartą, turi tapti bendru mokytojų, tėvų, bendruomenės ir valdžios institucijų rūpesčiu.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}