Oficialiai atidarytas didžiausias Lietuvoje riedlenčių ir BMX dviračių aikštynas (Foto)

Vakar įvyko oficialus didžiausio Lietuvoje riedlenčių ir BMX dviračių aikštyno atidarymas. Susirinkus gausybei jaunimo, nekantraujančių išmėginti naująjį įrenginį ir šio projekto bendraautoriams, grojant pučiamųjų orkestrui, oficialiai pradėtas atidarymas. Atidarymo metu visus susirinkusius sveikino ir nepamirštamų įspūdžių linkėjo VšĮ „Mažeikių sporto centras“ direktorius A. Balčiūnas, Mažeikių rajono savivaldybėje mero pavaduotojas, laikinai pavaduojantis merą R. Norkus ir šios idėjos iniciatorius AB „ORLEN Lietuva“ Viešųjų ryšių direktorius R.  Gorbačiovas. 

Kaip informavo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė, mažeikiškiai nuo šiol save galės vadinti ne tik „naftiškiais“, bet taip pat ir ekstremaliausio sporto mėgėjais, nes tokio pobūdžio įrenginys yra didžiausias visoje šalyje.

 

„Statėm, statėm, kol galiausiai pastatėm“, – juokavo V. Steponavičienė.

 

Mažeikių skate partas, tai bendras Mažeikių rajono savivaldybės, AB „ORLEN Lietuva“, VšĮ „Mažeikių sporto centras“ projektas. Aikštynas pastatytas ant monolitinio pamato. Bendras figūrų plotas siekia net 540 m2, figūrų aukštis – 3 m. Aikštyno techninę priežiūrą vykdys VšĮ „Mažeikių sporto centras“. Naudojimasis objektu – nemokamas.

 

{artsexylightbox path=”images/galerijos/2010-04-30_skate_parkas”/}

{parasas}