FK „Mažeikiai“ įveikė „Dainavą“

Vakar, rugsėjo 28 dieną, FK „Mažeikiai“ susitiko su „Dainavos“ komanda. Rungtynės atkaklios, kurių nugalėtojui išaiškinti nepakako pagrindinio laiko. Nors jau šeštą minutę po Vadym Antipov smūgio „Mažeikiai“ turėjo įvartį savo sąskaitoje, tačiau 16 minutę „Dainavos“ žaidėjas D. Cibulskas atsakė įvarčiu ir pirmas kėlinys pasibaigė 1:1. Antrasis kėlinys nieko nepakeitė, rezultatas tas pats 1:1, progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda.

 

Kadangi taurėje burtų keliu žaidžiama po vienerias varžybas, teko žaisti pratęsimą.

 

Pratęsimo pirmojo kėlinio pabaigoje įvyko lemiamas lūžis. Vilius Lapeikis atsidūręs vienas prieš vartininką smūgiavo ir pataikė, 2-1.  Antrajame pratęsimo kėlinyje beliko išsaugoti rezultatą. Bet komanda toliau stengėsi demonstruoti ką gali ir po gražiai užsimezgusios atakos Mindaugas Grušauskas užtvirtino rezultatą, 3-1.

 

„Dainavos“ žaidėjui gavus antrą geltoną kortelę ir pasišalinus iš žaidimo, mažeikiškiai stengėsi tuo pasinaudoti. Priešininkų vartai buvo užgulti, proga po progos, kol V. Polyanskiy buvo pargriautas baudos aikštelėje ir skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jis buvo patikėtas vartininkui, Martynui Matuzui. Realizuoti nepavyko, bet niekas stipriai nepergyveno. Galutinis rezultatas 3-1 ir „Mažeikiai“ tęsia kovą dėl LFF Taurės.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt

 

{parasas}