Horoskopas ketvirtadieniui 09-22

Avinas – Galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais ar mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais arba dalykiniais partneriais. Tačiau ir patys save galite suklaidinti norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra.

Tauras – Gresia nusivylimai ir nuoskaudos. Būkite itin atidūs atlikdami savo užduotis. Patartina nepriiminėti jokių svarbių sprendimų šeimoje ir imtis įsipareigojimų darbe.

Dvyniai – Netikėti likimo kaprizai gali sugriauti patikimus santykius su partneriais ar sutuoktiniu. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais. O jei šiandien kas nors bars ar pyks ant jūsų, irgi nieko baisaus: neilgam.

 

Vėžys – Sunki diena: galite pasijusti bejėgiai sulaukę naujienų ar prieš savo vaikus, sutuoktinį. O taip iš tiesų nutiks, jei sureaguosite, jei imsitės kokių nors veiksmų. Dabar svarbu atsitraukti nuo visko ir ramiai palaukti.

 

Liūtas – Ypač pirmas įspūdis, staigūs, ūmūs sprendimai bus klaidingi. Tad svarbiausia bus neskubėti ir tikrinti jus pasiekiančią informaciją. Nerizikuokite savo reputacija bei sveikata ir mažiau įtarinėkite mylimą žmogų.

 

Mergelė – Neverta vaikytis tiesioginės naudos, bus sunku teisingai susiorientuoti sprendžiant finansines problemas. Nesiimkite atsakingų darbų.

 

Svarstyklės – Nesigailėkite dėl to, kas negrįžtamai prarasta, galvokite apie ateitį. Tiesa, mažiau svajokite – viskas, kas nerealu, bus nuostolinga. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tai tikrai galėsite įgyvendinti.

 

Skorpionas – Ne pati geriausia diena tvarkyti reikalus. Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes. Jei esate savo vietoje ir jums būdinga realisto ironija, diena nebus įtempta. Nepatartina tvarkyti piniginių reikalų.

 

Šaulys – Galimos nemalonios staigmenos darbe ar namuose. Kitais labai nepasikliaukite, atsakingų darbų niekam nepatikėkite, tiesa, ir patys jų nesiimkite. Jūsų sąžiningumą gali patikrinti mylimas žmogus. Namuose galimi skandalai dėl neištikimybės.

 

Ožiaragis – Nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas. Atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę verta atidėti kitai dienai. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų.

 

Vandenis – Klysite jūs bei jus supantys žmonės, partneriai. Nieko rimta nesiimkite – vėliau vienaip ar kitaip teks koreguoti šios dienos sprendimus bei veiksmus.

 

Žuvys – Būsite linkę į neobjektyvius vertinimus. Darbe būkite itin atidūs su gaunama informacija, taip pat instrumentais.

 

Šaltinis: vytautus.com