Ką gi sapnuoja ir kaip sapnus vertina atskiri Zodiako ženklai?

Sapnuojame visi. Tik vieniems sapnai – atskiras gyvenimas, o kitiems – menkaverčiai vaizdiniai, kurių nė neprisimena. Ką gi sapnuoja ir kaip sapnus vertina atskiri Zodiako ženklai?

Avinas. Dauguma Avinų – vyturiai. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms sąmonė kur kas svarbiau nei pasąmonė, į kurią mes panyrame naktį. Todėl jie gali vėlai gultis ir anksti keltis. Užtai Avinai labai gerai įsimena sapnus – jų sąmonė naktimis taip iki galo ir neatsijungia.

 

Toli gražu ne visi Avino sapnai pranašiški, dažniausiai tai – tik dienos minčių ir rūpesčių iškrova. Tačiau tame esama ir savų pliusų. Tipiškai aviniškas atvejis – vieno amerikiečių karatė meistro istorija. Jam ilgokai nepavyko vienas sudėtingas smūgis. Tol, kol neišvydo savęs tarsi iš šono, tobulai jį atliekančio sapne. Keletą kartų. Vėliau realybėje viskas ėjosi kaip iš pypkės. Šio smūgio technologija pagaliau pasiekė jo sąmonę ir pasirodė, kad tai įgyvendinti nėra taip jau ir sunku.

 

Taip Avinai gali sapne išmokti mintinai eilėraštį, išspręsti uždavinį, suregzti planą, kaip įgyvendinti savo troškimus. Jei panorės – gali labai sąmoningai ir tikslingai įdarbinti savo sapnus siekdami savo tikslo.

 

Jautis. Sveikas gyvenimo būdas, kokybiškas maistas, gilus miegas – štai 3 Jaučio gerovės aspektai. Jaučiai paprastai laiko tvirtai suėmę save į rankas, stengiasi nepersimiegoti, bet ir miego valandų iš savęs neatima. Jie regi ypač ryškius, nenuobodžius sapnus, kurie gali turėti svarbios informacijos. Dažniausiai ši informacija susijusi su kitų žmonių mintimis ir nuotaikomis.

 

Jaučiai išsiskiria padidintu įtaigumu, o tai padaro juos imlesnius svetimai įtakai. Kai kuriais atvejais tai gali būti net ir naudinga. Pavyzdžiu, tam, kad geriau suprastų artimųjų mintis. Tačiau vis dėlto informaciją iš tokių sapnų derėtų kaip reikiant prafiltruoti. Gali nutikti ir taip, kad ji – tai ne jūsų pasąmonės projekcija, o kieno nors nugirstos mintys ir vizijos. Laimė, Jaučiai išsiskiria puikiu loginiu mąstymu, taigi atsijoti pelus nuo grūdų jiems nėra sudėtinga.

 

Kitas Jaučių sapnų žanras – erotinės ir gastronominės fantazijos. Čia jie – tikri meistrai. Tokie sapnai Jaučiams tampa idealiu poilsiu nuo dienos problemų, o siužeto vingiais gali prilygti geriausiam Holivudo trileriui.

 

Jaučio sapnai gali įspėti ir apie sveikatos problemas. Pavyzdžiui, šio ženklo atstovas susapnuoja, kad susitrenkė kairį šoną. O vėliau paaiškėja, kad jam išties kilo problemų su širdimi…

 

Dvyniai. Tai dvilypis ženklas. Kaip ir po juo gimę žmonės. Šio ženklo atstovai tarsi kempinės sugeria į save viską, kas plevena ore. Todėl jų sapnai labai savotiški: sunku suprasti, kur baigiasi pasąmonės informacija ir prasideda variacijos ką tik peržiūrėto fantastinio filmo tema. O tokius filmus noriai žiūri dauguma Dvynių.

 

Dvyniai dažnai sapnuoja ir sapnus, kurie primena kompiuterinius žaidimus: daug kartų pakartotas siužetas, siurrealistiški personažai, būsena, tarsi suktumėte galvą, kaip išspręsti galvosūkį, bei galimybė tą pačią užduotį išspręsti keliais būdais, gaunant skirtingą rezultatą.

 

Dvyniai dažniau nei kitų ženklų atstovai regi save sapne iš šalies, šiek tiek pasikeitusį. Kartais sapnuose net ir pabendrauja su savimi.

 

Vėžys. Štai žmonės, kuriems sapnai – iš tikrųjų tokia pati realybė, kaip ir tai, kas vyksta nemiegant. Vėžiams net nelabai rūpi, ar sapnas turi kokią gyvenime pritaikomą reikšmę, ar nelabai. Paprasčiausiai jiems sapnų pasaulis – stebuklingas, fantastiškas, kupinas simbolių ir keistų tvarinių. Tai ir yra tas pasaulis, kuriame Vėžiams gyventi labiausiai patinka. Juk širdyje jie visą gyvenimą išlieka vaikais, kurie žaidžia su sapnais paversdami juos realybe, o realybę pakeisdami sapnu. Jiems viskas pavyksta tarsi netyčia, ir tuo pat metu labai rimtai.

 

Beje, Vėžiai taip pat lengvai pasiduoda įtakai, kaip ir Jaučiai, todėl atitinkamai regi sapnus, kuriuos jiems suformavo kas nors iš išorės: tai kitų žmonių mintys, istorijos, personažai.

 

Vėžiai – taip pat dažniausiai lunatikuojantis ženklas.

 

Liūtas. Užmigti Liūtams neretai sunku. Kaip profilaktinę priemonę jiems galima parekomenduoti prieš miegą kvėpavimo pratimus ar žolelių arbatą. Šio ženklo atstovai gana retai prisimena sapnus. Užtai kiekvienas sąmonėje užsilikęs sapnas būna gana iškalbingas, suteikia informacijos apie artimesnę ar tolimesnę ateitį.

 

Kartais Liūtai gali aptikti savyje net aiškiaregystės dovaną. Taip nutinka todėl, kad jų, kaip ir Avinų, sąmonė yra stipresnė nei pasąmoningoji asmenybės dalis, ir jei jau iš pasąmonės kas nors ištraukiama į sąmonę, viskas iki menkiausių smulkmenų yra reikšminga.

 

Liūto sapnai labai rimti, juos reikėtų vertinti kaip dovaną. Be abejo, pasitaiko ir niekinių siužetų, kurie sušmėžuoja kaip vaizduotės sukurtų istorijų išraiška, bet ir jie šį bei tą pasako.

 

Mergelė. Svarbiausia užduotis, kurią Mergelėms kelia jų sapnai – suvokti save kito vietoje. Šio ženklo atstovai dažnai sapnuoja sapnus, kur patys pavirsta į ką nors – galbūt net keletą asmenų.

 

Apskritai jų sapnuose įmanoma viskas, kas susiję su sąmonės išėjimu iš jų pačių asmenybės ribų. Išorinis Mergelių sausumas, konkretumas pasitraukia, prasiveržia giliai viduje slypintis jų romantiškasis pradas.

 

Net ir patys buitiškiausi, nuobodžiausi sapnai būna nuspalvinti ryškiomis emocijomis. Pavyzdžiui, dieną susipyko su artimu žmogumi (viena neatsargiai ištarta frazė pradėjo nekalbadienių sezoną), o naktį šis konfliktas virsta Šekspyro plunksnos verta drama.

 

Svarstyklės. Po šiuo ženklu gimę žmonės dažniau nei kiti Zodiako ženklai sapnuose skraido. Tai gali būti ir „poilsinis“, „atpalaiduojamasis“ skrydis, ir skrydis bėgant nuo menamo priešo, pabėgimas iš grėsmingos situacijos.

 

Kitas Svarstyklėms būdingas sapnų siužetas – tai susitikimai su įvairiais pasakų pasaulio padarais ir pavidalais, pradedant paprasčiausia senute ragana ir baigiant magiškomis abstrakčiomis būtybėmis. Šios būtybės gali ir padėti, ir kenkti. Kai jos padeda – tai pasufleruoja kokį nors sprendimą, duoda vertingą patarimą. Kenkdamos jos paprasčiausiai trukdo normaliai pailsėti, baugina, verčia pašokti iš miego arba blaškytis neramiame sapne.

 

Skorpionas. Jo sapnų tiesiog neįmanoma aprašyti. Skorpionas ir pats yra žmogus-sapnas. Bet koks sapnas, net ir su pačiu paprasčiausiu veiksmu, šio ženklo atstovams neša svarbią maginę žinią. Skorpiono sapnai dažnai būna ryškūs, intensyvūs, tarsi siužetas fantastiniam trileriui.

 

Vienas dažniausiai pasikartojančių motyvų – žmogaus virtimas gyvūnu arba gyvūno – žmogumi. Tai susiję su tuo, kad Skorpionai aiškiau nei kiti ženklai jaučia savo artumą su gamta. Giliai širdyje jie vis dar jaučia pirmapradžių instinktų šauksmą, kuriam žmogus paklusdavo civilizacijos aušroje.

 

Taip pat dažnai Skorpionai sapnuoja siaubo sapnus, kurie atveria jų pasąmonėje glūdinčias baimes, nepasitikėjimą savimi, netikrumą, stresus. Tai gali būti įvairios variacijos. Pavyzdžiui, traukinio tema: traukinys nuvažiuoja iš panosės arba veža ne ten, kur reikia. Taip pat ko
ridoriaus tema – tenka bėgti tamsiu nesibaigiančiu koridoriumi.

 

Tamsus miškas, pelkė, klaidžiojimas neaiškioje erdvėje – visa tai gana dažnai pasitaikantys ne tik Skorpionų, bet ir po kitais ženklais gimusių žmonių sapnai. Tačiau yra vienas esminis skirtumas: Skorpionai retai kada po šių sapnų puola į depresiją. Atvirkščiai, jie mobilizuoja savo jėgas ir vertina šiuos sapnus kaip perspėjamąjį ženklą. Tokie sapnai Skorpionams dažnai padeda išspręsti sudėtingas gyvenimo problemas.

 

Šaulys. Atsigulė, užsimerkė, pagulėjo tokioje padėtyje 7-8 valandas, atsikėlė ir – pirmyn. Tai pasakytina apie daugumą Šaulių. Racionalus protas ir loginis mąstymas retai kada leidžia jiems sapnuose išvysti ką nors ypatingo ir įdomaus. Išimtis – erotinės fantazijos, į kurias šis ženklas linkęs ne mažiau nei Jaučiai. Tiesa, Šaulio fantazijos konkretesnės nei Jaučio, todėl jose kiek mažiau meniškumo ir kur kas daugiau gryno kūniškumo.

 

Išradingieji Šauliai gali sapnuose sulaukti ir įkvepiančių konkrečių idėjų, ir abstrakcijų, kurias anksčiau ar vėliau taip pat suvoks kaip įdomią mintį. Tačiau dažniausiai Šaulių sapnai – tai dienos įvykių atgarsiai.

 

Ožiaragis. Žinoma, Ožiaragiai gali sapnuoti ir atradimų kupinus sapnus, bet vis dėlto dauguma jų regėjimų neturi jokios reikšmės. Tam, kad iš Ožiaragių sapnų išpeštumėte nors menką įžvalgą, reikia būti patyrusiu sapnų aiškintoju ir žinovu. Kontaktas su ateiviais, skrydžiai į kitus pasaulius, bendravimas su seniai matytais žmonėmis, kurių galbūt ir nėra gyvųjų tarpe – visa tai yra Ožiaragio sapnų realybė. Taip, tokie sapnai gali nuvesti prie labai tolimų įžvalgų. Tačiau nesunkiai ir paklaidina. Todėl tokių sapnų aiškinimui būtinos aiškios gairės ir… patirtis.

 

Taigi kur kas dažnesni Ožiaragio sapnai – tai poilsis gamtoje, buitiniai reikalai, bendravimas su mylimu žmogumi, kartais – su lašeliu melodramos. Giliai analizei tokie sapnai nėra reikšmingi, tačiau labai padeda atsikratyti dienos įtampos.

 

Tiesa, dauguma Ožiaragių apskritai neprisimena savo sapnų. Ir tai nėra labai blogai – kuo mažiau smulkmenų atsimins, tuo ramiau bus širdyje ir lengviau susikaupti darbui.

 

Vandenis. Tai vienintelis ženklas, kuriam nereikia jokių komentarų apie jo sapnus. Jis juos konstruoja taip, kaip jam labiau patinka, pats gali išanalizuoti sapnus vadovaudamasis Froidu, Jungu, Merlinu, Lenorman ar dar kaip nors kitaip, savaip. Ir Vandeniui tai patinka. Vandenio sapnai kur kas vaisingesni ir iškalbingesni nei Avino, nors jie ir ne taip aiškiai atspindi esamą realybę.

 

Vandenis išsiskiria įdomiu gebėjimu išgyventi sapne nemalonumus ir nelaimes, kurios galėtų nutikti su juo ar jo artimaisiais, ir taip tarsi užkerta joms kelią. Tai yra jei jie sapne išsprendžia kokią nors problemą – daugiau su ja nebesusiduria realybėje. Ir tos problemos paprastai būna kuo realiausios, o ne tik lakios jų fantazijos vaisius.

 

Vandenių sapnai gali būti ir labai intelektualūs. Pavyzdžiui, po Vandenio ženklu gimęs Dmitrijus Mendelejevas savo garsiąją cheminių elementų lentelę pirmą kartą kaip tik ir išvydo sapne.

 

Taip pat Vandeniams labiau nei kitiems ženklams būdingi avantiūristiniai sapnai – su gaudynių, gudrių sprendimų ir netikėtų siužeto vingių elementais.

 

Žuvys. Kartais atrodo, kad visas Žuvų gyvenimas – tai sapnas. Jie gyvena su vidine nuostata, kad bet kurią akimirką galima prabusti, paskui – vėl užmigti, ir viskas bus pasikeitę.

 

Dažniausiai Žuvų sapnuojami sapnai – tai variacijos idealaus pasaulio tema. Juk taip malonu po pilkos dienos užmigti ir… „prabusti“ saulės nutviekstoje saloje, mielų žmonių apsuptyje, tarp palmių ir spalvingų gėlių.

 

Žuvims būdingi ir mistiniai sapnai, kuriuose atsiranda koks nors labai netikėtas personažas.

 

Apskritai Žuvims labai svarbu sveikas miegas. Jei šio ženklo žmonėms kas trukdo miegoti, juos užvaldo tingulys, silpnumas. Nes Žuvys jėgų semiasi būtent tame pasaulyje, po kurį klajoja sapnuodami. O dieną tik eikvoja per naktį sukauptas jėgas. Dauguma Žuvų – pelėdos. Jie gulasi ir keliasi vėlai. Jų organizmui ir psichologiniam tipui tai – normalu.

 

Šaltinis: horo.lt

 

{parasas}