Šis tas apie bučinius

Bučiuoti ranką laikoma draugystės ir pagarbos ženklu. Pakštelėjimas į nosies galiuką reiškia, kad tu patinki. Bučinys į žandą reiškia, jog esi reikalinga. Kaklo bučinys reiškia poreikį… Bučiuojant užmerktas akis rodomas švelnumas ir meilė. Bučinys į lūpas reiškia aistringą žavėjimąsi.

Galime sutikti, galime kurti savus vertimus, bet faktas lieka faktu – bučiniai tikrai daro gyvenimą saldesnį.

 

Nes lūpos yra 100 kartų jautresnės negu tavo pirštų galiukai. Nes bučinys dažnai pagreitina tavo pulsą iki 100 dūžių per minutę. Taip sako mokslininkai, o ir mums smagiau tuo tikėti negu netikėti.

 

Kai kurie tyrėjai net teigia, jog ilgas aistringas bučinys taip padidina pulsą ir hormonų lygį kraujyje, kad sutrumpina mūsų gyvenimą beveik visa minute. Statistinė moteris per 5 metus sunaudoja vidutiniškai 170 cm lūpų dažų. Kasmet ji „suvalgo“ vidutiniškai 2,5 lūpdažio. Jos partneris, kuriam tenka lūpų dažais nuspalvinti bučiniai, vidutiniškai per metus „suvalgo“ 0,7 lūpdažio.

 

Bučiuodamiesi žmonės apsikeičia apie 300 skirtingų bakterijų. 95% jų nekenksmingos. Hmm… O likę 5%?

 

Dar mokslininkai sako, jog vyrai, kurie kasdien prieš išeidami į darbą pabučiuoja savo žmonas, gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau. Tik čia kertasi su išvada, kad bučiniai trumpina gyvenimą.. O gal vedę vyrai nebebučiuoja taip aistringai?

 

Vidutiniškai per gyvenimą žmogus bučiuodamasis praleidžia 20 160 minučių.

 

Kiekviena nauja karta vis anksčiau pradeda „bučinių gyvenimą“. 70% 16-24 metų amerikiečių pirmą kartą pasibučiavo dar iki 15 metų. Jų tėvų kartoje šis skaičius siekė tik 46%.

 

Vidutiniškai moteris pasibučiuoja su 79 vyrais prieš ištekėdama.

 

Ech, galiausiai su mokslininkais ar be, su statistika ar be jos, tiesiog BUČIUOKIMĖS!

 

Šaltinis: horoskopai.lt

 

{parasas}