Horoskopas pirmadieniui 08-08

Avinas – Darbe gali būti reikalaujama atsikratyti senų stereotipų, veikti drąsiau, išradingiau. Tačiau jums stigs ryžto, galite jaustis kiek pavargęs nuo kasdienių problemų, nepriteklių. Į sielą įsismelkęs nerimas griaus ir meilės iliuzijas.

Tauras – Šiandien būsite labai neramus, konfliktiškas, bet pasižymėsite ypatingu kūrybingumu. Stengsitės apimti kelias veiklos sritis vienu metu. Skubėdamas, rizikuodamas galite sugriauti tai, kas jums yra svarbu.

 

Dvyniai – Produktyvus darbas neš neblogas pajamas. Deja, ne kiekviena rizika apsimokės. Svarbu nepadaryti lemtingų klaidų. Neįprasta organizmo reakcija gali priversti jus pagalvoti apie sveikatą, labiau subalansuotą gyvenimo būdą.

 

Vėžys – Šiandien nenustygsite vietoje. Viskas jums bus įdomu. Tik pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga arba kurie tiesiog nori išsaugoti savo privatumą. Neprovokuokite pavydo.

 

Liūtas – Kažkiek gali keistis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Galbūt prisiminsite, kad nesumokėjote mokesčių, draudimo. Nervus gali gadinti ir seksualinė ar psichologinė problema. Baiminsitės dėl meilės santykių ateities.

 

Mergelė – Šiandieniai vizitai, pokalbiai gali ir džiuginti, ir stebinti. Degsite noru pralenkti kitus originalumu, išradingumu. Tačiau sunku bus išvengti finansinių problemų, o gal ir sankcijų. Arba galite būti kaltinamas nesąžiningumu, neištikimybe.

 

Svarstyklės – Šiandien būsite linkęs padidinti „apsisukimus”, demonstruoti drąsą, bet kokia kaina siekti norų išsipildymo. Galite užrūstinti svarbų jums asmenį, patekti nemalonėn, susigadinti reputaciją arba sujaukti meilės santykius.

 

Skorpionas – Aktyvi, įspūdžių kupina diena. Pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo. Tačiau ši diena gali atnešti ir konkurencijos, išbandymų. Kuo daugiau norėsite, tuo mažiau gausite, ypač jei tuos norus reikšite nenuoširdžiai ar įžūliai.

 

Šaulys – Tikriausiai nesinorės viešumo, nervins apkalbos, bet kokia intervencija į asmenines paslaptis, privačius reikalus. Gali apnikti prisiminimai, abejonės. Neieškokite kliūčių ten, kur jų nėra. Užsiimkite menine kūryba, paskaitykite.

 

Ožiaragis – Kai kurie praktiniai klausimai spręsis ne itin sklandžiai. Didelė tikimybė, kad pareikalavęs to, kas jums turėtų priklausyti, susidursite su priešiškumu. Jokių drastiškų priemonių nesiimkite, oponentų neerzinkite – tai išties pavojinga.

 

Vandenis – Gali kilti noras bendrauti, flirtuoti net su tais, nuo kurių anksčiau stengėtės laikytis atokiau. Kartu augs kūrybinės ambicijos ir energija. Kita vertus, daug pralošite, jei rūpinsitės vien savo interesais ir asmenine nauda.

 

Žuvys – Ši diena skatins didelį veržlumą ir godumą. Norėsis elgtis nevaržomai tiek darbuose, tiek santykiuose. Po to galite stengtis užmaskuoti savo abejotiną poelgį ypatingu dėmesiu artimam žmogui. Lengva prisidaryti žalos.

 

Šaltinis: vytautus.com