2010 m. Balandžio 14 d. Trečiadienis

104 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:22, leidžiasi 20:18. Dienos ilgumas 13:56. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +13 iki +15, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį +1 iki +3, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Kvailų minčių ateina kiekvienam, tik protingas jų neišsako. (V. BUŠAS)

Sveikiname – Liudvikas, Liudas, Valerijonus, Vaišvydes, Visvaldus, Justinus, Luizas.

Dienos horoskopas:

Avinas – galite pradėti mankštintis ir laikytis dietos pagal naują metodiką. Tiktų įsigyti madingą drabužį, subtilų aksesuarą. Gali kilti ūpas puošti, lavinti, dresuoti naminius gyvūnus ar kokį mielą padarą įsigyti, prisijaukinti. Tai neblogai seksis.

Jautis – venkite per daug reikalauti iš savo sutuoktinio ar meilės partnerio, ignoruoti jo dėmesį, pasiūlymus. Neapgalvotu elgesiu galite sukelti įtarimą, kurį išskaidyti bus nelengva. Nudžiuginkite mylimą žmogų viena kita malonia smulkmena.

Dvyniai – jus šiek tiek gali užgauti partnerio priekaištai, pavydas. Arba patys būsite linkę kelti scenas, ieškoti naujų meilės pojūčių. Rūpestingiau elkitės su bendrais ar skolintais pinigais.

Vėžys – būtų gerai, kad šią dieną praleistumėte nekasdieniškai. Jums reikia naujų įspūdžių, vaizdų. Pokalbis su nepažįstamu asmeniu gali labai suintriguoti. Tiktų apsispręsti dėl kelionės, vizito, studijų, teisinių aktualijų.

Liūtas – tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje, užmegzti solidžią pažintį. Galbūt jus sudomins darbo pasiūlymas ar su tuo susijęs skelbimas, užuomina.

Mergelė – neatsisakykite šaunaus draugų ar gerbėjo pasiūlymo, kolektyvinės pramogos. Tikėtinas jaudinantis susitikimas, įdomi pažintis. Tikriausiai išsiplės draugų ir pažįstamų arba jūsų interesų ratas.

Svarstyklės – netinkamas laikas reikšti asmenines ambicijas, ieškoti triukšmingų kompanijų. Pravartu daugiau pamąstyti vienumoje, atsiribojus nuo svetimų įtakų. Akivaizdu, kad patys turite spręsti savo problemas ir nelaukti, jog tai padarytų kiti.

Skorpionas – pasižymėsite iškalba, komunikabilumu. Būsite kupini aistringų jausmų, romantiško polėkio, tad netrūks priešingos lyties dėmesio. Galimas išsvajotas pasimatymas arba kažkas paskatins malonius prisiminimus, naujas viltis.

Šaulys – panašu, kad sulauksite dovanėlių, staigmenų arba džiuginančių pažadų. Tikriausiai puikiai pailsėsite ir kūnu, ir dvasia. Atsiras naujų meilės, didesnio komforto arba praturtėjimo vilčių.

Ožiaragis – gali kilti ūpas iš pagrindų pasirūpinti išvaizda, interjero ir garderobo atnaujinimu. Būsite linkę flirtuoti, šmaikštauti, ieškoti romantikos. Tikėtinas susitikimas su turinčiu ką papasakoti, kuo nustebinti asmeniu.

Vandenis – kažkas iš šeimos narių, giminaičių bus pasirengęs jums padėti, patarti, jei parodysite deramą dėmesį, pagarbą. Pasistenkite išsaugoti darną, nediktuokite aplinkiniams savo valios ir neprimeskite nuomonės. Saugokitės sukčių, vagių.

Žuvys – pravartu aktyviai pailsėti, nuoširdžiai pabendrauti su vaikais, mylimaisiais. Galimas dalykas, kad naujai suliepsnos kiek prigesusi meilės aistra arba būsite linkę ieškoti smagių nuotykių už namų ribų ir jums tai seksis.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}