Horoskopas antradieniui 07-05

Avinas – Kažkokį pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiais, neįvertintais. Įmanomas komplikuotas juridinis procesas, derybos. Santykiai su namiškiais taip pat bus nenuoširdūs.

Tauras – Nebūkite pernelyg savininkiškas ir kritiškas – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Priimkite aplinkinius su visais trūkumais ir ydomis. Turbūt nervinsitės dėl finansinių aktualijų.

 

Dvyniai – Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais, solidžiais veikėjais, biurokratais, pasirenkite netikėtumams ir nesusipratimams. Studijų, kelionių reikalai taip pat nedžiugins.

 

Vėžys – Užgrius nenumatytų darbų našta. Ir apskritai jausite nemažą įtampą. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, vadovai, namiškiai. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jei mėginsite įrodyti tiesą, apeliuosite į savo nuopelnus.

 

Liūtas – Būsite linkęs dirbti kolektyviai. Tačiau neišvengsite konfliktų, apgaulių, nesusipratimų. Gali prireikti rimtų argumentų, bendraujant su dalykiniais partneriais, rėmėjais, vadovybe. Abejotinų dalykų naudingiau būtų atsisakyti.

 

Mergelė – Tikriausiai jausite slaptą priešiškumą ar net sąmoningą kenkimą. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiškas, santūrus. Jei turite laisvo laiko, tiktų nueiti į teatrą, parodą ar paskaityti filosofišką knygą.

 

Svarstyklės – Nesielkite lengvabūdiškai, aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose – tai neliks nepastebėta. Peržiūrėkite savo idealus, planus, pasistenkite atsisakyti to, kas nėra pakankamai prasminga ir moralu.

 

Skorpionas – Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite savanaudiškas, jei reikia pasistengti dėl artimų žmonių.

 

Šaulys – Šiandien elgsitės šiek tiek nelogiškai ir neadekvačiai. Turbūt paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų, nepatikrintų faktų.

 

Ožiaragis – Nelengva diena. Būsite jautrus aplinkos poveikiui. Nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, dar negautų, bet nusipelnytų pinigų, pelno dalies ar nuostolių padengimo. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.

 

Vandenis – Nederėtų aiškintis meilės santykių, reikšti pretenzijų, kelti pavydo scenų. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Kaip bebūtų, daug kas priklauso nuo jūsų nuostatų, norų bei pastangų. Galite viską įveikti.

 

Žuvys – Diena bus įtempta. Reikėtų itin saugoti sveikatą, nes grės traumos, nelaimingi atsitikimai. Darbe viską darykite tinkamai ir rūpestingai, kad nekiltų problemų ir nebūtų progos slaptiems priešams suvesti su jumis sąskaitų.

 

Šaltinis: vytautus.com