Horoskopas penktadieniui 07-29

Avinas – Patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe, skaniais patiekalais, arba pabūti gamtoje, pasportuoti ir dėl nieko nesukti sau galvos. Jei eisite į parduotuves, galite iššvaistyti per daug pinigų pramogoms, dovanoms ir kt.

Tauras – Šiandien tikėtinos viešnagės, susitikimai, svečiai ir panašus judėjimas. Žodžiu, nenustygsite vietoje, viskuo domėsitės, būsite plepus, linkęs ieškoti įdomios draugijos ir nuotykių.

 

Dvyniai – Dienos sėkmė priklausys nuo jūsų kuklumo lygio. Jei tikitės kažko labai daug, nusivilsite. Nuotaiką gali sugadinti pažado neištesėjęs pažįstamas. Tausokite savo ir artimųjų nervus, nekelkite per aukštų reikalavimų.

 

Vėžys – Panašu, kad atsiras progų pasilinksminti, susitikti su draugais, giminaičiais. Tikriausiai noriai bendrausite su vaikais, nepagailėsite jiems dėmesio, vaikiškų pramogų. Žinoma, piniginė suplonės kur kas labiau nei planavote.

 

Liūtas – Kai kurios jūsų iliuzijos gali būti nepagrįstos. Mokykitės žvelgti tikrovei į akis ir pripažinti savo netobulumą. Kol kas neužsiimkite jokia verslo ar ūkio modernizacija. Tam reikia tinkamai pasiruošti, viską įvertinti, sukaupti lėšų.

 

Mergelė – Ši diena bus sėkminga tik tuo atveju, jeigu mokėsite suderinti blaivų protą su intuicija. Tuomet daug nuveiksite ir patirsite malonių staigmenų. Gali tekti aiškintis santykius su partneriu, gerbėjais. Šeimoje nusimato barnis dėl pinigų.

 

Svarstyklės – Nepatartina skolintis ir skolinti, ką nors pirkti išsimokėtinai, ypač jei tam nepritaria antroji pusė. Beje, dabar labai lengva išprovokuoti skyrybas, tad, jei jų nepageidaujate, visose situacijose kontroliuokite savo žodžius bei veiksmus.

 

Skorpionas – Pokalbiai suksis apie artimųjų, giminaičių problemas ir pasiekimus. Labai aktualūs gali būti ir mokslo, studijų klausimai. Galite gauti žinutę iš užsienio, sulaukti svečio iš toli. Planuosite savo kelionių maršrutus, didelius pirkinius, investicijas.

 

Šaulys – Rankovių nusiraityti jums kol kas neišeis: darbas vys darbą, o rūpestis – rūpestį. Puiku, jeigu užbaigsite tai, ką privalote. Paprašykite, kad jums padėtų artimi žmonės.

 

Ožiaragis – Ši diena turėtų būti šauni. Gali pavykti susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu, jei buvote apsipykęs. Tikriausiai smagiai praleisite laiką su draugais, vaikais, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų.

 

Vandenis – Šiandien labai nesinorės užsiimti konkrečiais darbais. Gali dominti tik menas, meditacijos, muzika. Tai ir leiskite sau atitrūkti nuo darbų, rūpesčių, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti.

 

Žuvys – Jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, bet reikės pasistengti. Venkite nedraugiškos kritikos, nemalonių prisiminimų. Mokėkite įvertinti kito žmogaus pasiekimus, privalumus, pagirti.

 

Šaltinis: vytautus.com