2009 m. kovo 17 d.

76 metų diena, 12 metų savaitė.

Saulė teka 06:30, leidžiasi 18:28. Dienos ilgumas 11:54. Mėnulio fazė – pilnatis. Oro temperatūra dieną nuo +1 iki +3, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.  Oro temperatūra naktį nuo +1 iki +3, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s.

Dienos prietaras – Jei ant jūsų namo kregždutė susisuko lizdą – Jūsų name nebus gaisro.

Sveikiname – Gertrūdas, Gendvilas, Vitas.

Avinas

Nuomonių ir vertinimų skirtumai tarp jūsų ir kolegų ar namiškių vis ryškesni. Vargu ar įmanoma tai pakeisti, bet gal galima nekomplikuoti padėties? Akcentuokite teigiamus aspektus, nesivelkite į konfliktą.

Tauras

Situacija, taip greitai kitusi pastarosiomis dienomis, netikėtai stabilizuosis. Jūsų uždavinys – padaryti viską, kad tai įvyktų tokioje padėtyje, kuri jums naudinga.

Dvyniai

Jei labai reikia ar norisi, Dvyniai šiandien gali leisti sau šiek tiek pasukčiauti ar paveidmainiauti. Jei jūsų tikslai kilnūs, o budrumas dar nevisiškai prarastas, savo pasieksite ir liksite nenubaustas.

Vėžys

Tikėtinas visiškas emocinis nestabilumas. Bus sunku išspręsti netgi paprasčiausius klausimus. Nesinervinkite tuščiai, labiau pasikliaukite kolegų ir artimųjų sveiku protu.

Liūtas

Neverta pradėti nieko naujo. Padėtis liks itin įtempta ir neaiški iki pat rytojaus. Kol kas galite tik tobulinti tai, ką esate padaręs anksčiau.

Mergelė

Dienos darbus skubėkite susiplanuoti iš pat ryto, antraip patys svarbiausi darbai užklups jus visiškai nepasiruošusį. Svarbiu momentu galite būti apkaltintas lengvabūdiškumu ir neatsakingumu.

Svarstyklės

Kažkoks netikėlis viską sugadins, beje, turėdamas pačių kilniausių ketinimų. Galimas dalykas, dar spėsite išgelbėti padėtį, jei tą „geradarį” laiku atpažinsite ir nukenksminsite.

Skorpionas

Energijos ir veiklumo pavydės visi aplinkiniai. Turėsite įdomių idėjų, daugelio darbų imsitės savanoriškai, nors jie jums būtų ir neprivalomi. Neįklimpkite smulkmenose, jūs sugebate daugiau.

Šaulys

Jei nesate laikomas savarankišku ar ir pats toks nesijaučiate, bet norėtumėte galų gale užaugti, šiandien pats laikas imtis rimtų žygių ta kryptimi. Sėkmė jus lydės, nors iki tikslo dar liks geras kelio galas.

Ožiaragis

Nuosaiki ir produktyvi veikla Ožiaragiui šiandien išeis tik į sveikatą. Nuveikti darbai ir pasiekti rezultatai džiugins, geriau pasijusite tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Nieko nėra geriau, kaip vakare pasakyti sau, kad padarei viską, ką galėjai ir norėjai padaryti.

Vandenis

Šiandien gali nukamuoti visiškai nepagrįstas kaltės jausmas. Gal jūsų veiksmai ir neatitinka kažkieno supratimo apie teisingumą, bet tai dar nereiškia, kad jūs esate neteisus konkrečioje situacijoje.

Žuvys

Daugiau kantrybės ir dvasios tvirtybės, artimiausiu metu vargu ar kas galės jus nudžiuginti. Apims laukimo nuotaikos, kamuos ilgesys. Nekovokite su dalykais, kurie praeis savaime. Reikia tik išlaukti.

 

www.vytautus.com