Kokias gėles dovanoti kiekvienam zodiako ženklui?

Žmogaus gimimo momentu jo zodiakas pateikia mums visą programą, kaip dažniausiai elgsimės įvairiose gyvenimo situacijose. Žvaigždės gali daug ką pasakyti.

Taigi, gali ir patarti kokias gėles mėgsta žmonės, atsižvelgiant į jų zodiako ženklą. Juk gauti gėlių – visados smagu. Jas dovanoti – taip pat. Žinoma, dažnas dabar pagalvojo – krizės metu ne gėlės galvoj. Gal ir taip, bet juk pievų gėlės irgi gražu. Aišku, visuomet, reikia atsižvelgti, kur ir kam dovanojat gėles.

 

Avinas … iš prigimties yra vadovas, ir dažniausiai yra užsispyrę žmogeliai. Mėgstantys vienokį ar kitokį dėmesį, jei perka sau gėles, 99% kad jos bus ryškios, švarių atspalvių, dažnai renkasi raudoną spalvą. Viena iš mėgstamiausių gėlių yra jurginas, tačiau gali būti gerbera, gvazdikai, aguonos, tulpės ir žinoma ryškios rožės.

 

Jautis … iš prigimties yra romantikas, ir jei jam prisireiks gėlių, aišku rinksis tai kas auga savaime – lauko – pievų gėles, pvz ramunes. Jaučiui nepatinka aštriai kvepiantys augalai, tačiau mėgsta gėlių gausą. Tad, puošni, didelė laukinių gėlių puokštė, jaučio ženklo atstovui, turėtų padaryti nepamirštamą įspūdį.

 

Dvyniai … iš prigimties sudėtingos asmenybės, tačiau labai greit sugebančios prisitaikyti prie bet ko bei bet kokioj aplinkoj, gan greitos orientacijos. Jei dvynių atstovas ieškos sau gėlių, pirmoj vietoj rinksis nematytas gėles ar originalią – išradingą puokštę. Didžiausią įspūdį paliks ta gėlė, kurią mato pirmą sykį gyvenime, ypač tinka dovanojimui egzotiški ar net lauko įmantrūs žiedeliai ar augalai.

 

Vėžys … iš prigimties kruopštus, tvarkingas, dažniausiai yra gan neblogi gėlių žinovai, vertintojai. Vėžio ženklo atstovas dažniausiai rinksis praktiškas vazonines gėles ar paprastos kompozicijos bet labai tvarkingas puokštes. Įvertins, jei padovanosit šviežias, kvapnias su rasos lašeliais rožes ar skoningas nepriekaištingos baltos spalvos orchidėjas.

 

Liūtas … iš prigimties valdovas, jam svarbiau ne gėlė, bet įteikimas, parodytas dėmesys. Tačiau pasirinkę didelę, geltoną saulėgrąža ar karališką leliją – neprašausit, liūto ženklo atstovui paliks įspūdį. Geltona spalva yra viena iš mėgstamiausių liūto spalvų.

 

Mergelė … iš prigimties kuklumo įsikūnijimas. Mėgsta viskame kuklumą, neperdėtą dėmesį. Pataikysi, jei rinksitės žibutes, pakalnutes, tulpes, narcizus, astrus, neišaukiančių švelnių spalvų.

 

Svarstyklės … iš prigimties abejojanti asmenybė. Jei renkasi ką, paprastai ilgai ir galiausiai nieko neišsirenka arba pasirinkimas gaunasi nevykęs. Dažniausia dovanojimui, svarstyklės ženklo atstovams, rinkitės gėles egzotiškas bei gražias, paprastai vienos rūšies bei spalvos, nepalikite vietos svarstymams.

 

Skorpionas … iš prigimties estetas, ir rinkis subtilias gėles, pvz kalijas, frezijas. Beje skorpiono ženklo atstovai, nėra dideli mėgėjai jas gauti, tačiau patys mėgsta jas dovanoti.

 

Šaulys … iš prigimties turi „davatkiškumo“ gyslelę. Dovanojant šaulio ženklo atstovams, gėles, svarbiau ne pati gėlė ar puokštė, bet pats įpakavimas. Įvertins, jei padovanosit išmoningai, harmoningai padarytą kompoziciją iš augalų bei daiktų, sausų ar net dirbtinių gėlių, juk jam svarbiausia , kaip viskas įpakuota. Jei dovanojat vieną, nors ir tulpės žiedelį nepamirškit gražaus, blizgančio įpakavimo.

 

Ožiaragis … iš prigimties stačiakaktis, turėtų patikti tvirtos gėlės, puošnios, gausios kompozicijos. Bus tiesiog idealu, jei jūs puokštę padarysite iš lauko įvairių, tarpusavyje derančių žolelių bei žiedų. Rinktinius, pirktinius augalus ožiaragio ženklo atstovai, neįvertins bei nevertins.

 

Vandenis … iš prigimties nepastovus, mėgstantis originalumą. Šio ženklo atstovams tiks viskas, kas neįprasta. Beje vandeniai dažniausiai nuotaikos žmonės, taigi dovanojama gėlė priimama, dažniausiai pagal nuotaiką. Jis gali grožėtis vieninteliu žiedu nuo jo išsiskleidimo iki nuvytimo, todėl neverta rinktis didelės puokštės, vandeniai nevertina kiekybės. Taip pat paįvairinimui, nepamirškit ir saldumynų, nes retas vandenis, nemėgsta saldumynų.

 

Žuvys … iš prigimties globojiškos asmenybės, mėgstančios kažkuo rūpintis, bei negali pakęsti kai gėlė nuvysta. Todėl neprašausit, jei dovanosit vazoninį augalą. Nesvarbu koks jis bus, mažas ar didelis, tačiau gėlės pas žuvų ženklo atstovus dažniausiai auga gerai, bei yra gražios ir prižiūrėtos.

 

Šaltinis: sapnai.net

 

{parasas}