Mažeikiuose vis dar atsiranda lengvatikių

Antradienį, liepos 12 dieną, Mažeikių policijos komisariate gauti penki pranešimai.

Padėtas ikiteisminis tyrimas pagal piliečio V. D. gim. 1959 m. gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad buvo įsibrauta į automobilį Mazda 626, stovėjusį prie namo kieme nesaugomojoje automobilių stovėjimo aikštelėje ir pagrobta magnetola, bei apgadintos salono detalės.

 

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal pilietės B. J. gim. 1948 m. gyv. Mažeikių raj. Pakalupio kaime pareiškimą, kad iš ūkinio pastato buvo pavogti du moteriški dviračiai, purkštuvas ir įvairūs ūkyje naudojami daiktai.

 

Dar vienas ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal AB „Lietuvos geležinkeliai“ filialas „Šiaulių geležinkelių infrastruktūra“ pareiškimą, kad 2011-07-08 vykdant geležinkelio kelio apžiūrą tarpstotyje Bugeniai-Valstybės siena 10-11 km. buvo pastebėta, kad yra pavogtos geležinkelio kelio konstrukcijos tvirtinimo detalės.

 

Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pilietės D. B. gim. 1966m., gyv. Mažeikiuose pareiškimą, kad 2011-06-29 apgaule išviliojus internetinės bankininkystės prisijungimo kodus bei slaptažodžius, jos vardu buvo paimti 3 greitieji kreditai.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kad Mažeikiuose savo namuose buvo rastas kabantis kilpoje piliečio L. R. gim. 1948m. lavonas.

 

Mažeikių policijos komisariato informacija

 

{parasas}