Vyrai, nepraleiskite baltojo sezono!

Balta spalva: truputį komplikuota, truputį pretenzinga, mažai praktiška, tačiau neabejotinai elegantiška. O kadangi vasara tradiciškai yra baltos spalvos vyrų madoje metas, tai pateiksime bent kelias priežastis, kodėl tuojau pat turėtumėte įsileisti kuo daugiau baltos spalvos į savo garderobą, ir priminsime esmines baltos spalvos dėvėjimo taisykles.

Balti rūbai suteikia gaivos ir švaros įspūdį. Ir nebūtina nuo galvos iki kojų apsirengti baltai: pakaks balto švarko ar, atvirkščiai, baltų kelnių, kad savo išvaizdai suteiktumėte preciziškumo atspalvį.

Manote, kad baltos kelnės, šortai ar švarkas – pernelyg nepraktiška? Yra kompromisas – baltos detalės. Juolab kad jų savo vasaros kolekcijose siūlo dauguma garsių vyrams kuriančių mados namų: avalynė, krepšiai, diržai, skrybėlės, galop rankinis laikrodis plačia baltos odos apyranke – pasirinkimas platus.

 

Jei renkatės baltą kostiumą, nepamirškite auksinės taisyklės: toks kostiumas dėvimas tuomet, kai temperatūra lauke yra apie 22 laipsnių ar daugiau. Be to, dažniausiai tai – lauko rūbas, netinkantis dalykiniams susitikimams biure.

 

Daugeliui žmonių nepriekaištingus baltus drabužius vilkintis vyras asocijuojasi su aukštesniu statusu.

 

Balta gali būti labai įvairi: nuo akinančios sniego baltumo iki prigesintos pieniškos šviesos. Pavyzdžiui, bekompromisę baltą spalvą šią vasarą vyrams siūlo „Hugo Boss“: ji derinama su ryškiais, „sintetiniais“ jūros žalumo, violetinės, rožinės, žydros ar raudonos spalvos akcentais. Pienišką ar vaiskaus pilkumo spalvą siūlo „Ermenegildo Zegna“, derindami ją su raudonojo molio spalvos švarkais, marškiniais, batais.

 

Ketinate šią vasarą dalyvauti bičiulio vestuvėse? Gerai, kad mums negalioja moteriška taisyklė „balta – tik nuotakai“, taigi tokia proga baltai galime rengtis kad ir nuo galvos iki kojų.

 

Niekaip neišsirenkate, kas galėtų tikti prie tų kelnių, džinsų, šortų, švarko? Kelkite baltą vėliavą: balti marškiniai (ilgomis ar trumpomis rankovėmis) tinka praktiškai prie visko.

 

Vasariški patarimai

 

Pamirškite plačius, beformius šortus. Paprastai jie būna žemiau kelių, o blogiausiu atveju – tokios nenusakomos formos, kad jų linijos susilieja į vientisą plazdantį sijoną.

 

Neslėpkite akių po „Terminatoriaus“ stiliaus akiniais nuo saulės su plačiais šonais. Tokie sportiški akiniai tegul lieka sportinei veiklai, o visur kitur akis denkite subtilesniais, kad ir „aviatoriaus“ formos akiniais nuo saulės. Sakote, kad madingų akinių rėmeliai netinka jūsų veidui? Tai tik byloja apie tai, kad per mažai jų matavotės ir dar neradote tų, jums tinkančių.

 

Taip, vasarinę avalynę privalu avėti be kojinių, bet ką daryti tiems, kurie permirksta prakaitu dar nenuvažiavę iki darbo arba pasijunta bestovį šlapiomis kojomis po to, kai šefas kaip reikiant davė pylos? Yra du keliai tokiai problemai spręsti. Pirmasis: investuoti į kojų pudros ir arbatmedžio aliejaus produktus, plius visą dieną periodiškai mazgotis kojas. Antras kelias: įsigyti trumpas, čiurnos nedengiančias kojines.

 

Vasarai reikia vasariškų kvapų, todėl neprašausite sodrų, sunkų tualetinį vandenį padėdamas į spintelę, o šiltajam sezonui įsigijęs lengvesnių, gaivesnių kvapų. Citrusinių, žolinių natų deriniai bus patys tie.

 

Įsispiriamos šlepetės per pirštą tinka šlepsėti po savo sklypą, sporto klubo persirengimo kambaryje ar ant medinio pajūrio tako. Bet tik ten: pamirškite tokias šlepetes savo kasdieniame gyvenime – jų laikas seniai baigėsi. Geriausias pasirinkimas – kokybiški minkštos odos sandalai arba įsispiriamos sukryžiuotos odos juostų šlepetės, ne tik patogiai priglundančios prie pėdos, bet ir leidžiančios odai kvėpuoti bei nesuprakaituoti.

 

{alfa2}