Koks maistas tinka kiekvienam Zodiako ženklui?

Kiekvienas Zodiako ženklas yra skirtingas. Todėl jei vienas maisto produktas yra reikalingas vienam ženklui, kitam jis gali visiškai netikti. Tad pažiūrėkim, koks maistas tinka kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinams būtinas aštrus garstyčių padažas su kepta ėriena. Aštrus padažas tiksliai atitinka šių žmonių karštą prigimtį.

Jaučiams, atvirkščiai, geriau valgyti švelnias pupeles, ryžius, kukurūzus, bulvių košę su kepsniu. Maistas turi būti kiek riebokas. Jiems tiesiog būtinas desertas po kiekvieno valgio.

 

Dvyniams geriausi pietūs yra kepti šonkauliukai su daug daržovių. Svarbu, kad viskas būtų šviežia ir su įdomiu padažu.

 

Vėžiai, be abejo, mėgs krabus ir daugumą kitų jūros gėrybių – omarus, krevetes ir moliuskus. Puikiai tiks įvairios sriubos, sultiniai ir vaisiai, turintys daug vandens, pavyzdžiui, melionai ar arbūzai.

 

Liūtai įvertins valgį tada, kai gaus skanių sausainių, įmantrių miltinių kepinių, kurie gali būti ir riebesni, ir su nemažai sirupo.

 

Mergelės valgyti turėtų daug smulkių kruopų, košių. Gali būti, kad maistas nebus labai skanus, tačiau sveikata šiuo atveju svarbiau.

 

Svarstyklėms labai patrauklūs visi pyragai ir pyragėliai, ypač patiekti prabangiuose restoranuose ar bent gražiuose induose.

 

Skorpionai ir kiauliena tiesiog neatsiejami. Kepta, virta ar troškinta kiauliena šiems žmonėms pats skaniausias maistas.

 

Šaulių laisvam charakteriui labiausiai tinka vištiena arba triušiena – lengvas ir sveikas maistas, tinkantis kiekvienam.

 

Ožiaragiams geriausiai tinka ropės, špinatai bei kopūstai. Šie žmonės dažnai būna vegetarai, gaminantys daug greitų salotų su actu.

 

Vandeniams patiks visi grūdai, pavyzdžiui, ryžių, kukurūzų, avižinė košė. Taip pat tinkami lengvi užkandžiai bei sriubos.

 

Žuvys, kaip ir sufleruoja ženklo pavadinimas, turėtų valgyti daug žuvies. Tai jų pagrindinis maistas, o žvejyba – atgaiva sielai.

 

Šaltinis: horoskopai.lt