Tautiška giesmė aplink pasaulį – už Lietuvą! Už Lietuvos krepšinį!

Šie metai Lietuvai ypatingi – mūsų šalis po 72 metų pertraukos tapo visos Europos krepšinio namais. Šis neeilinis įvykis mums primena, kad būtent krepšiniui galime būti dėkingi už tai, kad garsina mūsų šalies vardą, vienija lietuvius ir stiprina mūsų dvasią.

Todėl šiemet, visame pasaulyje, visur, kur yra lietuvių, giedokime Tautišką giesmę – tėvynės ir Lietuvos krepšinio garbei.

 

Giedodami „Tautišką giesmę“ mes ne tik būsime kartu, bet ir parodysime kitoms tautoms, jog esame vieningi ir stiprūs.

 

Kviečiame prisijungti kiekvieną – suburkite savo kolegas, kaimynus, klientus, šeimą, giminę ar draugus – ir giedokite Lietuvos himną rytoj, liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, lygiai 21 val.

 

Įamžinkite save ir savo artimuosius tą vienybės akimirką ir pasidalinkite su tautiečiais ir visu pasauliu www.tautiskagiesme.lt. Tegul visi pamato, kad esame kartu!

 

„Tautiška giesmė“ aplink pasaulį – Tavo balsas už Lietuvą, už Lietuvos krepšinį.

 

Mažeikiuose „Tautiška giesmė“ bus giedama Pavenčių paplūdimyje (prie šašlykinės). Laižuvos miestelio gyventojai rinksis prie Kultūros centro, sediškiai A. Baranausko aikštėje, Židikuose, prie Nepriklausomybės paminklo, kus bus giedama „Tautiška giesmė“. Ukrinų gyventojai Lietuvos himną kviečiami giedoti  prie A. Gailevičiaus paminklo, pikeliškiai prie paminklo Vytautui Didžiajam.

 

Šaltinis: tautiskagiesme.lt

 

{parasas}