Apie kiekvieną Zodiako ženklą su humoru

AVINAS

Primityvus. Beatodairiškai karingas. Silpno protelio, sunkiai suvokia net paprasčiausius dalykus. Dažnas avinas pakištų kitam koją, jei tik sugebėtų. Vulgarus, dievina alų ir riebius anekdotus. Dažnai tampa treneriu arba sportininku. Šeimyniniame gyvenime jį reikia laikyti kuo toliau nuo piniginės – prašvilps ir savus, ir svetimus pinigus, o grąžinti nemėgsta. Draugijoje nykybė, valandų valandas gali linksniuoti įvardį „aš“. Kai geresnės nuotaikos, kelia girtųjų skandalus ir muštynes.

 

JAUTIS

 

Šykštuolis, padlaižūnas ir skundikas. Linksta į tą pusę, iš kurios pučia palankus vėjelis. Superkritiškas iš prigimties. Vyras vaizduoja altruistą, moteris – kankinę, o iš tikrųjų Jautis niekina žmones. Myli turtus – gyvenimo gėrybes kaupia ir slaptai, ir atvirai. Egocentriškas su sadistiniais polinkiais. Apsimesdamas gerutėliu, šventutėliu terorizuoja šeimą nuo ankstyvos vaikystės iki gilios senatvės. Niekuo nepasitiki. Visų įmanomų privilegijų uzurpatorius.

 

DVYNIAI

 

Amžinas kūdikis, tiek intelektualine, tiek jausmų prasme. Vienintelis dalykas, ką Dvyniai mėgsta iš tikrųjų – tai paplepėti ir lošti loterijoje. Šnekant jo mintys veja viena kitą. Senatvėje ima postringauti. Dažnai tampa aktoriumi ar rašytoju. Nuomonę keičia dažniau nei rūbus, nes neturi jokių tvirtų įsitikinimų. Nepakenčia nei fizinio, nei protinio darbo. Svečius priiminėja tik vaišindamas arbata su šiaudeliais.

 

VĖŽYS

 

Nevykėlis. Savimi besidomintis konservatorius ir oportunistas. Niekas negali pakeisti jo nuomonės nei moksle, nei gyvenime. Jei Vėžys įsitikino, kad prosenelio kelnės jam tinka labiausiai, tai nė už ką neįkiši jo į džinsus. Iš baimės gali pulti pirmas. Su pasitenkinimu juodina visus ir viską iš eiles. Vaidina keistuolį. Jo tolerancija remiasi tik simpatijomis ir antipatijomis. Mėgsta komfortą, šventą ramybę. Kasdienio gyvenimo rūpesčiai jam šlykštūs, todėl nepastebimai juos numeta ant aplinkinių pečių.

 

LIŪTAS

 

Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į girtuokliavimą ir paleistuvystę. Kituose reikaluose tinginys. Jo pasiutiškas pasipūtimas gali užnuodyti gyvenimą visiems, o rajumas išmelžti visas kišenes. Kažkodėl dėl to netunka. Mėgsta, kad gyvenimas suktųsi apie jį. Dirba ir mokosi dantis sukandęs tik todėl, kad imponuotų kitiems. Asmeninės didybės, vertės ir neklaidingumo pojūtis yra nesugriaunamas! Mėgsta pasipuikuoti, todėl mielai vaikšto į svečius ir pats pas save kviečia.

 

MERGELĖ

 

Dramblio gracija ir triušio fantazija. Niurzglys ir šykštuolis. Mergelės pedantiškumas nepakenčiamas nei darbe, nei šeimoje. Nesugeba imponuoti. Šaltai apskaičiuoja viską. Tai, ką daro Mergelė – sunku, solidu ir nuobodu.

 

SVARSTYKLĖS

 

Gimę po šiuo ženklu – tikra nelaimė. Dvi kairiosios rankos, buka klausa, žlibas, humoro jausmo ir ambicijų nerasta. Svarstyklės neturi pinigų, joms nesiseka meilėje, darbe, šeimoje, nesugeba sublizgėti jokia idėja. Dažnai rašo jausmingus ir verksmingus dienoraščius.

 

SKORPIONAS

 

Pavojingas! Išduoda, apgauna, intriguoja tik dėl savo pomėgio naikinti. Negailėdamas jėgų kuria apie save gerą nuomonę tam, kad galėtų užpulti iš nugaros. Karjeroje kopia lavonų laiptais. Jei skorpionas sako, kad brangina tavo draugystę, viskas aišku: prieš valandą jis tave apskundė šefui. Po šiuo ženklu gimsta daugiausia nusikaltėlių. Velniškai elegantiškas, psichopatiškai agresyvus, visko pavydi.

 

ŠAULYS

 

Darbo bitė, užsispyręs, mažų žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai jam niekas nepavyksta. Nuo vaikystės slankioja su valkatomis ir padugnėmis. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelia rūpesčių. Be tėviškų ir motiniškų jausmų. Senatvėje dažnai rašo prisiminimus. Visi jie išgalvoti nuo A iki Z.

 

OŽIARAGIS

 

Jei moteris – baisi rėksnė. Namie žandaras, darbe – tironas. Burba ir prie visko kimba. Muša vaikus ir kankina vyrą. Nusileidžia tik fizinei ar psichinei prievartai (t.y. kai gauna į kailį). Intelektualiai primityvus, be polėkio, kerštingas ir viską prisimenantis. Niekada nieko neatleidžia. Retas derinys: didybės manija + nepilnavertiškumo kompleksas + nedideli protiniai ir jausminiai gabumai. Pripažįsta hierarchiją ir ją dievina. Tik ji duoda Ožiaragiui tvirtą pagrindą ir saugumo jausmą.

 

VANDENIS

 

Niekad neatiduoda paskolintų pinigų. Apšneka artimuosius ir nepagrįstai juos apjuodina. Visa tai daro už nugaros. Jį traukia IV kategorijos restoranai ir atostogos ***nos skylėj, nes yra baisiai šykštus, ir to gėdijasi. „Išsikrauna“ ant tėvų, vaikų ir sutuoktinio.

 

ŽUVYS

 

Tiek prisimelavusi, kad pati nebežino, kas iš to, ką ji vaidina, yra tiesa. Žuvis pati sau prieštarauja, meluoja, be perstojo „trina“, bet ne dėl naudos. Tai daroma pagal principą „menas – menui“. Žuvimis galima manipuliuoti, nes patys nepastebėdami pasiduoda kitų įtakai ir mintims. Linkę į fanatizmą, stipresniojo rankose tampa pavojingu ginklu.

 

{parasas}