Grupės „YVA“ narė dalyvaus šokių projekte su mažeikiškiu

Kone vienu metu sulaukusi dviejų įspūdingų pasiūlymų – dalyvauti grožio konkurse „Mis Lietuva 2011“ ir TV3 šokių projekte „Šok su manimi“, grupės „Yva“ narė Kristina Ivanova ilgai nesvarstė: priėmė abu.

Pirmiausia mergina apsisprendė dalyvauti grožio konkurse. „Kai sulieknėjau, mane užgriuvo daugybė laiškų su prašymais pasidalyti paslaptimi, kaip tapti gražesnei. Ėmiau visiems atsakinėti, net sukūriau bendraminčių grupę viename socialiniame tinkle ir kasdien vis aiškiau suvokiau, kad tai – didelė atsakomybė.

 

Norint dalyti patarimus, reikia turėti kompetencijos, reikia profesionalių žinių apie madą, kosmetikos priemones, sveiką gyvenseną. Todėl ir nuėjau į grožio konkurso atranką – esu įsitikinusi, kad ten įgysiu reikiamos patirties“, – sakė K. Ivanova.

 

Nuo rudens ji dar ir šoks televizijos projekte. Atlikėja, šiuo metu perėmusi grupės lyderės vairą iš Natalijos, ketina viską suspėti.

 

„Šiemet manęs laukia daug pirmų kartų. Šokiai man buvo dar vienas iššūkis: labai to norėjau, mačiau, kiek pliusų dalyvavimas tokiame projekte davė mano seseriai, kaip pagerėjo jos laikysena ir judesiai, taigi negalėjau atsisakyti. Mano partneris projekte bus pasaulio ir Europos čempionas Tadas Rimgaila, praėjusį sezoną šokęs su aktore Egle Jackaite“, – pasakojo mergina, kuriai į poras išrinktas vienu seksualiausių šokėjų vadinamas partneris.

 

{alfa2}