Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Landrum B. Shettles ir David M. Rorvik knygą „Kaip pasirinkti kūdikio lytį“

Ar planuoti būsimo kūdikio lytį – moralu? Pasak knygos autorių, tyrimais patvirtinta, kad daugelis su lyties pasirinkimu susijusių abejonių visiškai nepagrįstos. Be to, šiame leidinyje kalbama tik apie natūralų metodą.

Turbūt esate girdėję apie įvairius būdus, kaip susilaukti trokštamos lyties palikuonio. Vieni jų visiškai nerimti, kiti – verti dėmesio.

Šioje knygoje pateikiami naujausi duomenys apie kūdikio lyties pasirinkimo galimybes, taip pat išsamiai aprašomas vadinamasis Šetlso metodas.

Kaip teigia šio metodo kūrėjas, svarbiausia – tiksliai nustatyti ovuliacijos laiką, tai gerokai – nuo 50 proc. (jei nedarytumėte nieko) iki 90 proc. – padidina tikimybę susilaukti pageidaujamos lyties kūdikio.

 

Pasak knygos autorių, išmintingai taikomi kūdikio lyties pasirinkimo metodai – gerovės veiksnys, padedantis kurti laimingesnes šeimas ir sveikesnę visuomenę.

 

Pirmoji šios knygos laida Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė dar 1970 m. Vėliau išėjo dar penki leidimai, iš viso parduota 1,5 mln. egzempliorių.

 

{parasas}