Vestuvių horoskopas

Vasara – vestuvių metas. Tad pažiūrėkite, kokias vestuves įsivaizduoja kiekvienas Zodiako ženklas.

AVINAS

Šio ženklo atstovės yra stipraus charakterio, turi aiškų tikslą, susiformavusias pažiūras. Jos labiau vertina draugystę ir bendravimą su vyrais, negu su moterimis. Bet jos, taip pat, kaip ir jų draugės, svajoja apie meilę ir švelnumą. Joms būdingas stiprus estetinis jausmas, meilė liaudies tradicijoms, menui.

 

Jeigu jūsų išrinktoji gimė po šiuo ženklu, neatimkite iš jos iliuzijų, kad ji yra šeimos maitintoja ir šeimyninio gyvenimo vairininkė, nes jeigu dėl to kils konfliktas, jūs būtinai pralaimėsite. Niekada nepiktnaudžiaukite jos silpnybėmis: šios moterys to nedovanoja. Juk egoizmas ir viršininkiškas tonas šeimyniniame gyvenime nepadeda.

 

Audringai, veržliai Avino prigimčiai tiks visa, kas neįprasta, nauja, nepatirta. Perskaitę spaudoje apie tai, kad vestuvių ceremonija vyko kur nors Veličkos druskos kasyklos bažnytėlėje, kad jaunieji tuokėsi po vandeniu, apsivilkę narų kostiumus, žinokite — tuokėsi Avinai. Ar bent vienas iš jų, įkalbėjęs antrąją pusę nepaprastiems nuotykiams. Avinas būtinai vyks į povestuvinę kelionę, ir ne į bet kokią. Jam patiks su jaunąja žmona pajodinėti dykumoje kupranugariais ar leisis į požemio urvus grožėtis stalaktitais… Drauge gautos adrenalino dozės juk tokios malonios!

 

JAUTIS

 

Moterys gimusios po Jaučio ženklu, yra jautrios, svajoja apie šeimą ir vaikus. Praktiškos, sukalbamos, lengvai prisitaiko prie žmonių. Kupinos energijos ir gyvybinių jėgų, tad nebijo sunkumų ir sugeba juos nugalėti. Ką padarysi — patinka joms turtingas gyvenimas ir gražūs daiktai.

 

Tokioms moterims daugiausia reikia meilės ir globos, tad joms reikėtų nešykštėti švelnumo, rūpestingumo, dėmesio. Neužmirškite retkarčiais nudžiuginti gėlių puokšte, ir, beje, ne vien pirmaisiais vedybinio gyvenimo metais.

 

Jautis ypač mėgsta gamtą, tad laiką vestuvėms jie parinks tokį, kad pokylį galima būtų surengti kaime, žydinčių obelų prieglobstyje arba po raustančiais šermukšniais. Blogiausiu atveju — bent jau stilizuotoje karčemoje, primenančioje senovę. Ir vestuvinio stalo Jautis nori gausaus: jiems tai proga iki soties pasigardžiuoti puikiais naminiais valgiais. Suprantama, tokioje aplinkoje yra proga laikytis ir visų per metų metus susiklosčiusių vestuvinių tradicijų.

 

DVYNIAI

 

Jei ketinate vesti Dvynę, žinokite, kad jums negresia nuobodulys ir vienodumas šeimyniniame gyvenime. Žmona visada sugebės jus kuo nors nustebinti, pvz., perstatys baldus bute. Nepykite ant jos už tai, geriau pagirkite jos gerą skonį, naujus ieškojimus (net ir tada, jeigu kokio nors daikto nerastumėte po to visą savaitę). Sutramdę pyktį, pakvieskite žmoną pasivaikščioti arba į svečius.

 

Ko tik Dvyniai neprisvajoja vestuvių išvakarėse — ir kad šuoliuos į neriją baltais žirgais kinkyta karieta, ir kad visi susės į limuzinų kotedžą, ir… Deja, svajodami apie nežemiškus dalykus, jie dažnai užmiršta realų gyvenimą. Susigriebia, kai iki ceremonijos būna likę visai nedaug laiko. Tada karštligiškai puola tvarkyti organizacinių reikalų. O ką gi suspėsi, likus savaitei iki ceremonijos? Nebent užsakyti vakarienę restorane. Todėl Dvynių vestuvių pokylio daugiausia ir vyksta restoranuose ar kavinėse. Tačiau šio ženklo atstovai dėl to nenusimena — tegu ir nepažįstami restoranų lankytojai pasidžiaugia jų laime!

 

VĖŽYS

 

Labai švelnios, lyriškos moterys, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Madose nesivaiko naujovių, jaukiau ir geriau jaučiasi su mėgstamais, įprastais drabužiais ir daiktais.

 

Jeigu norite išsaugoti tokios moters meilę ir taiką šeimoje, patariame palaikyti kuo geriausius santykius su uošve. Įtempti santykiai (dar blogiau — pykčiai) nieko gero nežada. Savo meilę žmonai galite parodyti nedideliu, bet maloniu dėmesiu, pavyzdžiui, išplaukite indus, o jai pasiūlykite pailsėti.

 

Vėžys — šeimos ženklas. Jis daug laiko praleidžia tarp gimtųjų namų sienų ir daro viską, kad šie namai pavirstų jaukiu šeimos lizdeliu. Tad ir savo vestuves jie švęs namuose, gausių giminaičių apsuptyje. Jeigu visa gausi giminėlė nesutilps po gimtosios trobos stogu, Vėžys pasirinks kokį nors tylų ir jaukų senamadišką restoraną, turintį savo įdomią istoriją. O rinkdamasis patiekalus vestuvių puotai, pirmenybę teiks jūros gėrybėms.

 

LIŪTAS

 

Liūtės paprastai ieško perspektyvaus vyro, galbūt, sugebančio padaryti karjerą. Iš vyro tikisi ne tik meilės ir dėmesio, bet ir visiškos gerovės. Tokios moterys ištikimos, atsidavusios, jeigu nuolat gaubiamos meile ir rūpestingumu. Tačiau turi ir silpnybių, pvz., mėgsta puoštis, gražiai rengtis.

 

Vesdami Liūtę, atminkite, kad ją teks visą laiką garbinti, teks ja žavėtis. Būkite galantiški, nepamirškite, kad žmona mėgsta dovanas ir pasirūpinkite maloniu poilsiu prie jūros.

 

Liūtams svarbiausia, kad vestuvių pokylis būtų linksmas, taigi ruošdamiesi jam pinigų neskaičiuoja. Viskas turi būti aukščiausios kokybės! Liūtai verčiau pasiskolins trūkstamą sumą, bet užsakys puošnią pokylių salę ir pakvies geriausius muzikantus. Nieko pigaus — tik porcelianas, auksas ir sidabras. Liūtas nepasitenkins išrinktosios suknele — jis ją nupirks, ir pačią gražiausią! Pats pasipuoš smokingu, o po vestuvių abiejų apdarai bus sudėti į skrynią ir palikti prisiminimui.

 

MERGELĖ

 

Apie Mergeles dažnai klaidingai manoma: kad jos nedrąsios, drovios. Tačiau išorė apgaulinga. Jos gali būti puikios žmonos, jeigu vyrai nebando jų apgaudinėti ir jeigu paklūsta jų taisyklėms. Mergelės mėgsta tvarką, esti ekonomiškos ir mielos.

 

Jei ketinate su Mergele vykti į povestuvinę kelionę, patariame išsirinkti vietoves su senovės paminklais ir kitomis įžymybėmis.

 

Namuose neužmirškite pagirti jos kulinarinių sugebėjimų. Išduosime — tai viena jos silpnybių. Be to, kadangi Mergelė mėgsta tvarką ir yra ekonomiška, išmokite taisyti vandentiekio čiaupus, durų rankenas, įkalti vinį ir pan. Tai ne tik sutaupys pinigų, bet ir laiko — nereikės ieškoti meistrų.

 

Mergelės ženklo atstovams visada trukdo ir garsi muzika, ir triukšminga kompanija. Nenori gausios svitos jie ir per savo vestuves: jiems visiškai pakanka poros liudininkų, šeimos narių ir kelių artimiausių draugų.Po ceremonijos pasėdėję kokioje nors nuošalioje užeigoje, išvyksta į povestuvinę kelionę. Maršrutą renkasi tokį, kuriame turėtų galimybę pabūti vienu du: vyksta į poilsio namus, į nuošalų kurortą ar paprasčiausiai prie ežero. Nepuls jie švaistyti ir per vestuves padovanotų pinigų — juk lėšos dar pravers šeimyniniame gyvenime!

 

SVARSTYKLĖS

 

Svarstykles globoja Venera, tad ir moterims, gimusioms po šiuo ženklu, būdingiausia: meilė, menas, harmonija. Jų įgimtas estetikos pamėgimas matyti visur — drabužiuose, buto apstatyme, renkantis dekoratyvų daiktą. Labai geros žmonos: saikingo būdo, lengvai prisitaiko prie žmonių ir aplinkybių.

 

Apgaubkite žmoną meile ir švelnumu. Jeigu kartais būtų sunki diena, namo sugrįžtumėte blogai nusiteikę, neišliekite pykčio ant žmonos. Kiekvieną nesusipratimą pamėginkite
ramiai išsiaiškinti. Svarstyklės labiau vertina gamtą nei triukšmingą draugiją, tad neužmirškite laisvalaikiu suorganizuoti išvyką už miesto, tai bus naudinga ne tik jūsų išrinktajai, bet ir jums.

 

Įgimtas Svarstyklių ženklo atstovų polinkis į grožį atves juos į įspūdingiausias Lietuvos vietas. Vestuvių puotai Svarstyklės mielai rinksis vilą prie ežero ar poilsio namų — salę Kuršių Nerijoje, ar poilsiavietę Palūšėje. Jie patys ir jų svečiai turi grožėtis nuostabia gamta ir subtilia aplinka. O kokios puikios bus vestuvių nuotraukos gražaus gamtovaizdžio fone!

 

Jeigu aplinkybės taip susiklostytų, kad Svarstyklėms tektų švęsti vestuves neišvykus į gražų gamtos kampelį, šio ženklo atstovai pasirinks skoningiausią restoraną.

 

SKORPIONAS

 

Savarankiškos moterys, pasiekiančios didelių laimėjimų savo profesijoje. Reiklios sau ir kitiems, žino ko nori, ir dažniausiai tai išsikovoja. Tačiau, jeigu ne viskas klostosi taip, kaip jos įsivaizduoja, darosi agresyvios.

 

Vyrai, draugystė ir gyvenimas su tokia moterimi nelengvas, bet įdomus. Skorpionė labai reikli vyro intelektui, būdui, jausmams. Kandžios pašaipėlės — ne išimtis, bet jeigu vyras bus pakankamai protingas ir jų neprovokuos, žmona greitai nurims. Norint išlaikyti taiką šeimoje, reikia daug meilės, kantrybės ir tarpusavio supratimo.

 

Skorpionas skiria gausybę energijos kiekvienai sričiai, su kuria susiduria, tad ką jau kalbėti apie vestuves! Joms ruošdamasis, šis ženklas demonstruoja daugybę savo principų. Pvz., greičiausiai sugalvos svečius pakviesti į pustamsį paslaptingą baro rūsį. Čia mirgės paslaptinga žvakių šviesa, o svečius aptarnaus vampyrų kostiumais apsirengę padavėjai. Tik nebandykite kritikuoti tokio keisto jų pasirinkimo. Vis tiek nesuprasite paslaptingos jų sielos! Jeigu jau Skorpionas jus pasikvietė į didžiausią savo gyvenimo šventę — jis tikrai laiko jus savo žmogumi.

 

ŠAULYS

 

Šaulė — šiuolaikinė amazonė: sportiška, elegantiška, idealistė. Tokia žmona — gera vyro paspirtis, puiki draugė. Ji mėgsta keliauti, pažinti naujas vietas, papročius, žmones.

 

Šios moterys labai aktyvios ir visuomeniškos, tad ieško ir tikisi tokių pat savybių iš vyrų. Jeigu norite šeimoje taikos ir ramybės, nebūkite inertiški, visur jai padėkite — supirkti, kas reikalinga namų ūkiui, auklėti vaikus. Vasarą patariame išsiruošti į kelionę.

 

Šaulys — linksmiausias Zodiako ženklas. Jis atviras, kupinas energijos, optimistiškas. Plati Šaulio siela raginte ragina ir per vestuves prisikviesti kuo daugiau svečių. Šaulio vestuvinis stalas gausus, tai tikras skonio ir aromato harmonijos derinys. Viena, ko nemėgsta šis ženklas, — biurokratizmas. Todėl jo nė kiek nedžiugina važiavimas į Santuokų rūmus registruotis ir klausytis tarnautojų oficialių kalbų bei sveikinimų. Jie mielai sutiktų, kad antspaudus pasuose uždėtų ir be jų pačių.

 

OŽIARAGIS

 

Labai originalios merginos. Dažniausiai — svajingų akių, lieknos figūros. Turi gerą skonį. Kartais konservatyvios, nemėgsta keisti savo nusistovėjusių pažiūrų į gyvenimą ir žmones.

 

Tokios moterys visada atrodo jaunesnės, negu yra iš tikrųjų. Mėgsta gamtą, sportą, iškylas. Jeigu žavitės skaniais patiekalais, susirūpinkite savo figūra: jums gresia pavojus nutukti. Po kelių vedybinio gyvenimo metų nekaip atrodysite greta lieknos žmonos. Nutukimas gresia ir sveikatai, ir grožiui.

 

Gimusieji po Ožiaragio ženklu mėgsta visa, kas tradiciška, išbandyta, tikra. Tik tarpais jie užsiverčia ant savo pečių pernelyg daug darbų. Vestuvių išvakarėse artimiesiems derėtų pakontroliuoti, kad Ožiaragis nepersitemptų. Juk jis stengsis, kad iš jo akiračio niekas neišsprūstų: nei mašinų puošimas, nei kvietimų į vestuvių iškilmes išsiuntinėjimas, nei susitarimas su operatoriumi… O kas gali būti miela rūpesčių išvargintam žmogui? Nebent mintis kaip gerai, kad visą tai pagaliau baigsis ir galėsiu normaliai pailsėti!

 

VANDENIS

 

Vandenės — emancipuotos moterys; geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekad neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti silpnybes (ne tik kitų, bet vyro). Bet ir vyrui patartina turėti tokias pat charakterio savybes. Madomis šios moterys ne ypatingai domisi, jos įsitikinusios, kad pasaulyje yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų.

 

Šios moterys bet kokioje situacijoje sugebės rasti išeitį. Kita vertus, nors iš pažiūros to ir nematyti, joms taip pat reikia paramos ir pagalbos. Sugebėkite ją suteikti taktiškai, kad neužgautumėte moters ambicijos. Taktas ir diplomatija — dvi pagrindinės sąlygos jūsų šeimyniniame gyvenime.

 

Labiau už viską Vandeniai vertina laisvę, taigi jiems labai nelengva pasiryžti vedyboms. Be to, Vandenis yra oro stichijos ženklas, o ši stichija yra greičiau intelektuali negu emocionali. Bet jeigu jis nusprendė susituokti alpinistų stovykloje kelių kilometrų aukštyje, jokia jėga jo nesulaikys! Liks tiktai padėti susirasti pasišventusį dvasininką, kuris kalnuose sutuoktų Vandenį su jo išrinktąja. Toks pat nenuspėjamas Vandenis ir vestuvinės puotos atžvilgiu: jis gali susižavėti, pavyzdžiui, tailandietiškais patiekalais, ir tik jais vaišinti svečius. Nevalgote ryžių su jūros gėrybėmis — tai jūsų problema. Juk atėjote ne prisikirsti, o pasveikinti draugo…

 

ŽUVYS

 

Šios moterys visai ne šaltakraujės, kaip kartais atrodo. Jos ypač ištikimos ir pasiaukojančios, tad niekad neatleis neištikimybės. Gerai jaučiasi žmonių draugijoje, be ypatingų sunkumų sprendžia daugelį gyvenimo problemų.

 

Vyrai, gyvenimas su moterimi, gimusia po Žuvies ženklu, toli gražu ne iš lengvųjų, kaip ir apskritai bendras dviejų žmonių gyvenimas: juk kiekvienas turi charakterį. Nors Žuvys ištikimos ir nuoseklios, bet turi „aštrių“ kampų ir silpnybių. Tad nemėginkite jų perauklėti. Primename: nusileisti — nereiškia pralaimėti ar atsisakyti vyriškos savigarbos. Atvirkščiai — tai rodo proto pergalę.

 

Žmonės, gimę Žuvų ženkle, skraido padebesiais, yra svajingi ir nepastovūs. Žuvys visada svajoja apie vestuves, kaip apie kažkokį nežemišką, neeilinį įvykį. Suprantama, įprastinėje aplinkoje tokias vestuves sunku surengti, tad geriausia rinktis tikrai išskirtinę aplinką. Pvz., tuoj po santuokos įregistravimo karštą dieną nuskristi į ledo viešbutį Suomijos šiaurėje. Arba grožėtis saulėlydžiais Bahamų salose. Arba plaukioti jachta po Egipto jūrą. Brangu? Neįkandama? Paprastesnis egzotikos variantas — pabėgti į gamtą.  

 

{alfa2}