Horoskopas trečiadieniui 06-01

Avinas – Šiandien palanku konsultuotis su juristais, vizituoti įtakingus asmenis. Galimi netikėti tokių žygių rezultatai. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Verta pamėginti atnaujinti svarbius santykius, kurie neseniai patyrė krizę.

Tauras – Jei būtina, šiandien tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų, mėginkite įsidarbinti. Bus nelengva, tačiau naudokitės tomis progomis, kurios dabar įmanomos.

 

Dvyniai – Šiandien stipriai veiksite aplinkinius ir jie jus. Trumpalaikio malonumo suteiks kažkoks renginys ar pasimatymas. Partnerystės santykiai lengvai pažeidžiami, tad nekurstykite ugnies, kuri gali skaudžiai nudeginti.

 

Vėžys – Galite sulaukti žinių iš nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Pasiūlymus, patarimus verta apmąstyti, o ne iškart atmesti. Bus neramu, jei turite skolų – antstoliai nesnaus. Gali būti, kad dėl alkoholio, netinkamo maisto ar vaistų kils problemų.

 

Liūtas – Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Per didelis spaudimas ar skubėjimas gali atnešti atvirkštinį rezultatą.

 

Mergelė – Trokšite komforto, prabangos, labai norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tačiau jūsų galimybės bus ribotos, pinigų reikės dalykams, kurie būtini ir išlaidų išvengti neįmanoma. Neignoruokite sveikatos problemų.

 

Svarstyklės – Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Nuo to priklausys, kaip pakryps pokalbis, turėsiantis įtakos jūsų profesinei, finansinei padėčiai, populiarumui.

 

Skorpionas – Nesistenkite visko tempti vienas, jei esate užsikrovęs sunkią naštą, užsiimate nuodugniu namų ar darbo vietos tvarkymu. Dalinkitės pareigomis, tarkitės dėl išlaidų. Gali būti, kad teks taisyti sveikatą ar rūpintis sergančiu šeimos nariu.

 

Šaulys – Nekasdieniškas interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su nauja veikla, seksualiniu ir kūrybiniu aktyvumu, pripažinimo siekiu, noru ką nors suvilioti. Nė pats nenumanote, kaip stipriai galite suerzinti konkurentus arba partnerį.

 

Ožiaragis – Galimas pasistūmėjimas pirmyn, jei ieškote darbo, kuriate ar atkuriate verslą, siekiate projektinio finansavimo. Jei išeinate iš darbo, gausite neblogą kompensaciją. Panašu, kad išlaidausite sveikatos ir grožio reikmėms. Tai pasiteisins.

 

Vandenis – Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Neleiskite, kad sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, jei jums rūpi išsaugoti ar pagerinti santykius. Meilės partnerystės sėkmė priklauso nuo jūsų elgesio, žodžių.

 

Žuvys – Šiandien galite kažko atsisakyti dėl naujo tikslo arba tiesiog dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių.

 

Šaltinis: vytautus.com