Horoskopas penktadieniui 05-27

Avinas – Judinkite įstrigusius reikalus, skirkite susitikimus dalykiniais klausimais su svarbiais žmonėmis. Klausinėkite, būkite smalsūs, siūlykite savo galimybes – antrą dienos pusę gali pavykti pakreipti įvykius reikalinga linkme. Geras laikas tikrinti sveikatą, ypač pas netradicinės medicinos specialistą.

Tauras – Pats laikas užmegzti su kuo nors sąjungą, kreiptis pagalbos, paramos į aukštą asmenį, visuomenines organizacijas. Puikus metas taikytis su antrąja puse – nebijokite parodyti iniciatyvos.

 

Dvyniai – Šiuo metu nekelkite sau aukštų reikalavimų. Palanki diena spręsti skolų, mokesčių problemas. Ieškokite patarėjų, pagalbininkų, rėmėjų.

 

Vėžys – Šaunus metas: jus išgirs, supras, įvertins, pagerbs. Užmegztos pažintys bus perspektyvūs, ilgalaikiai. Užsiimkite svarbiausių reikalų, ypač susijusių su užsieniu, tvarkymu. Gera diena romantiškam pasimatymui.

 

Liūtas – Būkite atkaklūs, gerbkite jums pavaldžių asmenų ir draugų nuomonę, patarimus ir šiandien daug nuveiksite. Iki pietų verta spręsti bendravimo su vadovu nesklandumus, vėliau gerai jam paaiškinti apie ketinimus karjeros srityje.

 

Mergelė – Teks nemažai bendrauti, padėti giminaičiams, mylimam žmogui. Nebijokite būti dosnūs – greitai viskas sugrįš, ir tai pajusite jau artimiausiomis dienomis, kai artimieji ims jumis itin domėtis ir rūpintis.

 

Svarstyklės – Imkitės tik to, kas neatidėliotina. Prieš apsispręsdami svarbiu klausimu įsiklausykite į intuiciją. Reikalams tvarkyti ir meilės pasimatymui verta skirti daugiau laiko nei įprasta. Laukia nuostabus vakaras.

 

Skorpionas – Šaunus laikas, aplinkiniams darysite nemenką įspūdį ir įtaką. Tad jei jums svarbu ką nors paveikti, pasikalbėkite su jais antrą dienos pusę. Tai, beje, geras metas perimti iniciatyvą į savo rankas.

 

Šaulys – Šios dienos pasiūlymai, susitarimai perspektyvūs, tačiau greitos naudos nebus. Svarbius ir skubius finansinius reikalus patartina sutvarkyti šiandien. Rytą verta aiškintis santykius sutuoktiniams: pavyks susitaikyti.

 

Ožiaragis – Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, nes jau nuo rytdienos nieko nebesinorės daryti, nebent užsiimti namais, o geriausia ilsėtis.

 

Vandenis – Kantriems, tiems, kurie ilgai laukė, brandino kokią nors idėją, pasiseks. Tiesa, gerų postūmių iš karto nepajusite, teks sulaukti bent jau kitos savaitės. Aktyvių veiksmų nesiimkite, niekur nerizikuokite.

 

Žuvys – Sėkmingas metas, bet tai nereiškia, kad galima imtis avantiūrų. Raskite daugiau laiko vaikams, pasikalbėkite su jais opiomis temomis. Susitikite su mylimu žmogumi, jei jums reikia susitaikyti – šiandien pavyks rasti reikalingą žodį, tinkamą argumentą.

 

Šaltinis: vytautus.com