Flirtas pagal Zodiako ženklą

Кiekvienam Zodiako ženklui būdingi saviti charakterio bruožai ir elgesio modeliai. Todėl mes padėsime jums išsiaiškinti, kaip flirtuoja kiekvieno Zodiako ženklo atstovai.

Avinas

Šio ženklo atstovams flirtas – tai žaidimas, kurį reikia laimėti. Avino flirtavimas – greitas, veržlus ir atkaklus. O jei jau per pirmą pasimatymą Avinas reiškia simpatiją priešingos lyties atstovams, o gal net ir meilę iš pirmo žvilgsnio, tai liudija, kad Avino karštas temperamentas. Vakarėliuose jis mėgsta parodyti ne tik save, bet ir pasigirti nauja pergale. Jo pagrindinis tikslas – patenkinti užkariautojo ir kovotojo instinktą.

 

Jautis

 

Jautis flirtuoja iš lėto, atsargiai, bet teisingai. Kai tik jis pajunta, kad atkreipė priešingos lyties dėmesį, tada gali ir ilgai flirtuoti, ir būti žaismingas, ir nepraleisti pro šalį progos pasimylėti. Mat šio ženklo atstovai atsiskleidžia per patirtą malonumą bendraudamas su kitais žmonėmis. Tačiau Jaučiui mažiau nei kitiems Zodiako ženklams tinka virtualus bendravimas, nes juos labiausiai domina realios pažintys.

 

Dvyniai

 

Dvynių flirtavimas – tai intelektualinis žaidimas, kur ne taip ir svarbu rezultatas, svarbiausia – pats procesas! Kuo labiau pateikia save kaip aistringą partnerį, tuo ilgiau jie užsiveda ir patiria daugiau malonumų nuo bendravimo su priešingos lyties atstovais. „Nesugebėti gražiai pateikti save, tai nesugebėti nieko padaryti“, – tai mėgstamiausia Dvynių, įsitraukusių į flirtą, frazė.

 

Vėžys

 

Vėžio flirtavimas prasideda nuo dėmesio savo partnerei: paduoda paltą, pasiūlo išgerti arbatos ar kavos, sukuria romantišką aplinką ir nuotaiką. Ir moteris net nepajunta, kaip atsipalaiduoja ir tampa vienas kitam tokiais artimais ir brangiais. Vėžys labai retai atsiskleidžia per pirmą pasimatymą. Todėl šio ženklo atstovo telefono skambutį ir pranešimą su užuomina apie rimtų santykių užmezgimą galima sulaukti praėjus tik kažkiek laiko po pažinties.

 

Liūtas

 

Liūtui flirtavimas – tai jo stichija ir gyvenimo būdas. Ir kaip gražiai jis moka tai daryti! Greičiausiai saldainių, gėlių dovanojimo periodai taip pat sugalvoti šio ženklo atstovų. Flirtuodami liūtai tampa galantiški ir geraširdžiai. Jų širdis pripildo romantiškumas ir šilti jausmai. Jie nori, kad priešingos lyties atstovės matytų jų spinduliuojančias ir žavesio kupinas akis. Tada šio ženklo vyrai pradeda maudytis savo meilės jūroje, dosniai apipildami dėmesiu ir dovanomis savo mylimąsias. Bet tuo pačiu laukia iš jų pagyrimų ir palaikymo.

 

Mergelė

 

Šio ženklo atstovams flirtuojant atsiskleidžia jų intelektualumas ir rūpestingumas. Flirtuojantis vyras jau per pirmą pasimatymą leidžiasi į plačius pasakojimus, norėdamas pademonstruoti savo enciklopedines žinias. Jam svarbiausia, kad jo klausytųsi. Tačiau moteris Mergelė niekada neleis sau vakarėlyje arba per pirmą pasimatymą peržengti padorumo ribų. Todėl, kad Mergeles domina tik rimti santykiai.

 

Svarstyklės

 

Svarstyklės flirtuoja gražiai ir estetiškai! Jie tikri bendravimo meistrai, nes tiesiog dievina flirtą ir romantiškumą, mėgsta užmegzti romantiškas pažintis ir draugystes. Bet kokiame vakarėlyje vyrai patiria malonumą vien nuo bendravimo su ką tiktai susipažintomis merginomis. O šio ženklo moterys paprastai laukia meilės žodžių ir kvietimų į pasimatymus. Kai Svarstyklės įsitraukia į flirtavimą, jų manieros tampa labai išraiškingos, o judesiai – elegantiški ir artistiški. Tačiau Svarstyklės labiau dairosi pažinčių, kurios baigtųsi meile ar net vedybomis. Galų gale, maloniu poilsio praleidimu.

 

Skorpionas

 

Kompanijoje Skorpionas nelabai mėgsta flirtuoti. Ten jis greičiau linkęs užimti stebėtojo poziciją, žvelgti į jį dominantį objektą savo hipnotizuojančiu žvilgsniu ir jį pakerėti. Vis dėlto šio ženklo atstovus labiau domina intymaus pobūdžio pažintys, nors nevengia ir romantiškai bendrauti bei linkę įsimylėti. Be to, dažnas Skorpionas stengiasi palaikyti atitinkamą atstumą: taip lengviau kontroliuoti savo emocijas. Ir tik likę vienu du jis pradeda spontaniškai flirtuoti, apsvaigindamas partnerę savo magnetine trauka ir stipriais jausmais.

 

Šaulys

 

Šaulio flirtas būna netikėtas ir pasitikintis savimi, pakylėtas ir draugiškas. Jei Šaulys įsitraukia į flirtą, jis pradeda švytėti ir jaučiasi nepaprastai laimingas. Šio ženklo atstovai tiesiog spinduliuoja savo emocijomis, todėl aplink flirtuojantį Šaulį vyrauja gerumo ir širdingumo atmosfera.

 

Ožiaragis

 

Ožiaragio flirtas – atsargus ir su išskaičiavimu. Mat flirtuodamas jis dažnai galvoja apie santuoką, todėl ieško tik rimtų pažinčių. „Padėjęs“ ant ko nors akį, Ožiaragis atkakliai siekia palankumo ir būtinai susitaria dėl kito susitikimo. Tiesa, mažai jį jaudina romantiškas pasaulis, nes pradėjus flirtuoti, jam netrūksta ir sąmojo, ir lengvo sarkazmo, ir saviironijos.

 

Vandenis

 

Flirtuodamas Vandenis būna tarsi ant sparnų ir džiaugiasi kaip mažas vaikas. Šio ženklo atstovai ieško pažinčių ne tik draugystei, meilei, bet ir lovai. Vandenio flirtas būna seksualiai jaudinantis, jame netrūksta linksmų gaidelių, juoko ir originalumo. Tačiau susipažinęs jis pirmiausia ieško bendrų interesų.

 

Žuvys

 

Šio ženklo atstovų flirtas pradžioje būna santūrus, net kažkiek sukaustytas, užtat vėliau – gundantis ir traukiantis. Žuvys linkusios bet kokia kaina atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį net jei iš to ir nieko nesigauna. Tačiau bent įgyvendina savo svajones ir fantazijas.

 

{alfa2}