Horoskopas ketvirtadieniui 05-19

Avinas – Švelnumu, nuoširdumu daugiau laimėsite nei manote – jautraus elgesio magija taps akivaizdi. Bendraukite, kalbėkitės apie jums svarbius rūpesčius, spręskite emocines problemas su artimaisiais, draugais, kolegomis. Palanku su darbdaviu aptarti savo atlyginimo perspektyvas. Tinka priminti apie žadėtas naujas pareigas, paaukštinimą.

Tauras – Būkite užsispyrę ir savo tikslą pasieksite, ypač tvarkydami reikalus, susijusius su darbu, karjera. Pasistenkite išpildyti vieną seną artimųjų svajonę. Puiki diena nuoširdžiam pokalbiui su senu draugu.

 

Dvyniai – Klausykitės vidinio balso, tikėkite nuojauta – ji bus pranašiška. Netikėtai gali apimti kilnaus džiaugsmo metas, ateiti suvokimas, kokie esate laimingi su tais, kuriuos mylite. Pasistenkite padaryti dėl jų viską, ką galite. Tai sėkmės diena. Palankus metas kūrybinių, laisvų profesijų žmonėms. Tinkamas laikas teikti vertingas dovanas.

 

Vėžys – Puikus laikas: verta tvarkyti skubius, svarbius ir atsakingus dalykinius reikalus. Teisingais šios dienos veiksmais galima užbėgti nemalonumams už akių, net užblokuoti kelią galimoms intrigoms prieš jus veikloje. Palanku tikrintis sveikatą, pradėti gydymosi kursą.

 

Liūtas – Pats laikas save suimti į rankas ir padaryti tai, ką buvote pažadėję partneriams, draugams, artimiesiems, taip pat atlikti vilkinamus darbus, imtis tų, kuriuos žadėjote. Palankus metas užmegzti partneriškus santykius su įtakingais asmenimis.

 

Mergelė – Laimėsite, jei skolą atleisite, jei duosite prašančiajam. Nebūkite šykštūs nei svetimiems, nei saviems. Palanku tvarkyti draudimo, paveldėjimo reikalus.

 

Svarstyklės – Išskirtinė diena. Tai, ko jums reikia, toli neieškokite, stebuklai bus visai šalia. Tai puikus laikas dalykinėms kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, svarbiems susitarimas, sandoriams. Geras laikas abejojantiems – jums pavyks rasti išmintingą sprendimą, kad nenukentėtų nei dalykiniai, nei šeimos interesai. Nebloga proga pasirinkti ir tarp dviejų namų, dviejų šeimų, dviejų mylimų asmenų. Tad kur jūsų vieta? Ar ne ten, kur širdis?

 

Skorpionas – Nors tai puikus metas užsiimti dalykiniais reikalais, paklauskite savęs: ar nesate skolingi savo šeimai, ar artimieji neturi jums priekaištų? Puiki diena ryžtingam pokalbiui su mylimu žmogumi, kuris nenori suprasti jūsų norų, svajonių, nesutinka su jūsų planais.

 

Šaulys – Tampate stipresni, laisvesni – dabar daug kas priklausys nuo jūsų įkvėpimo ir valios. Verta priimti svarbius sprendimus dėl darbo ar šeimos. Itin palanku tikrinti sveikatą.

 

Ožiaragis – Būkite atidūs nuojautoms, nedarykite to, ko nesinori. Dabar svarbu nepersidirbti, nepervargti, nebendrauti su tais, su kuriais nesinori. Kita vertus, pajusite, kas jums išties gali padėti, kuo galite pasikliauti. Būkite atidesni sutuoktinio nuomonei, patarimams. Gera diena susitikimams su partneriais, kuriais pasitikite, pasirašyti svarbias sutartis, kurios tinkamai parengtos.

 

Vandenis – Puiki diena. Draugai, giminaičiai gali naudingai padėti tvarkant finansinius ar nekilnojamojo turto reikalus. Pasirūpinkite mylimu žmogumi, sutuoktiniu, artimaisiais, jiems gali pristigti jūsų dėmesio.

 

Žuvys – Gera proga spręsti piniginius, turto reikalus, ieškoti pagalbos, paramos. Palanku kreiptis į socialines ir labdaros organizacijas, aukštus, įtakingus asmenis. Šios dienos veiksmai padės įgyti stabilumo, įtvirtinti tai, kas pasiekta. Išvyka į gamtą, užmiestį bus itin palanki norintiems pasirodyti kuo geriau draugų, mylimo žmogaus, o gal tėvų, kolegų, vadovo akyse.

 

Šaltinis: vytautus.com