Charakterį išduoda tai, ant kurio piršto nešioji žiedą

Dar senovėje žiedai buvo laikomi ypatingu papuošalu. O žiedai su užrašu ar akmenimis buvo nešiojami kaip amuletai ir talismanai. Beje, priklausomai nuo to, ant kurio piršto žmogus nešioja papuošalą, galima daug ką sužinoti apie jo charakterio ypatumus ir tai, ar verta su juo užmegzti rimtus santykius.

Didysis pirštas (Marso planetos įtakoje)

Žiedas nešiojamas ant Marso planetos piršto, t. y. nykščio, išduoda, kad tas žmogus – ekstravagantiškas, emocionalus, trykštantis didžiule energija. Tačiau jis gali gana lengvai aplinkiniams prikalbėti į širdį tiek, kad šie ilgai prisimins tai, ką išgirdo, kaip košmarišką sapną.

 

Įtikinti kuo nors tokį žmogų – tuščias laiko gaišimas. Tai supranta ir pats žiedo turėtojas, todėl grynai intuityviai realizuoja savo neprognozuojamą ir karštą temperamentą. Vis dėlto nereikėtų išsigąsti, jei į pasimatymą žmogus ateina užsimovęs ant nykščio masyvų žiedą. Greičiausiai tai ženklas, kad jis nori įrodyti esantis lyderis, valdingas, net agresyvus. Bet kartu galima tikėtis, kad bendravimas praeis taikiai, šiltai ir jaukiai.

 

Rodomasis pirštas (Jupiterio planetos įtakoje)

 

Žiedas ant šio piršto liudija, kad jo savininkas – žmogus trapus, santūrus, susikaustęs ir neryžtingas iš prigimties. Turėdamas sunkumų bendraujant, jis lengvai pasiduoda kitų įtakai. Tačiau užsimaudamas žiedą ant rodomojo piršto, toks drovuolis kartu įgauna ir pasitikėjimą savo jėgomis, net, tikėtina, siekia būti lyderiu. Žmogus, atėjęs į pasimatymą su žiedu ant to piršto, pasirengęs užkariauti ir pakerėti ir jo patys rimčiausi ketinimai.

 

Vidurinis pirštas (Saturno planetos įtakoje)

 

Dažnai ant šio piršto nešiojami paveldėti papuošalai, norint pabrėžti ryšį su protėviais. Todėl žmogus, užsimovęs Saturno žiedą, priima likimą tokį, kokį jam siunčia ši planeta ir kaip neišvengiamą dalyką. Jis tiki savo karma ir Aukščiausiojo valia. Tačiau papuošalas taip pat padeda atlaikyti ir neigiamą likimo įtaką bei padeda atsikratyti primetamų minčių.

 

Todėl, susitikę tokį žmogų, būkite užtikrinti, kad jis pasižymi ir stipria dvasine jėga. O jei jis atėjo į pasimatymą su tavimi, vadinasi, jūsų susitikimą (jam tai tiksliai!) lėmė Aukščiausiasis. O žiedai, užmauti ant abiejų Saturno pirštų reiškia, kad žmogus apdovanotas menininko talentu, jis kiek teatrališkas ir atitolęs nuo kasdienybės.

 

Bevardis pirštas (Saulės planetos įtakoje)

 

Papuošalas, užmautas ant šio piršto (išimtis sutuoktuvių žiedas), pabrėžia aistrą grožiui, išskirtinį pomėgį prabangiems daiktams. Jei žmogus nuolat nešioja žiedą ant bevardžio piršto, vadinasi, jis siekia komforto ir kitų gyvenimo malonumų. Taip pat mėgsta linksmai leisti laiką. Užtat jis – nepakeičiamas romantikas ir jo atviri jausmai.

 

Todėl pamatę ant savo išrinktojo ar išrinktosios žiedą ant Saulės piršto, žinokite, kad jų geri ketinimai ir patys romantiškiausi planai. O žiedai, užmauti ant abiejų Saulės pirštų liudija, kad žmogus yra savo teigiamų emocijų viršūnėje.

 

Мažylis (Merkurijaus planetos įtakoje)

 

Меrkurijus simbolizuoja aštrų ir imlų protą ir aistrą subtilioms intrigoms. Jei žiedas nuolat nešiojamas ant mažojo piršto, tai pabrėžia natūros staigius pokyčius, kad jis – savimyla ir linkęs koketuoti. Be to, tai ir ženklas, kad žmogus linkęs į azartinius žaidimus ir avantiūristas, nebijantis rizikuoti. Tačiau žiedas, nešiojamas ant mažojo piršto, padeda palaikyti subalansuotą psichologinę būseną ar net atsikratyti trukdančių charakterio bruožų.

 

Ko tikėtis iš žmogaus, atėjusio į pasimatymą ant mažojo piršto užmautu žiedu? Greičiausiai nieko gero… Toks žmogus gali kvaršinti galvą, koketuoti ir meluoti. Todėl juo pasitikėti negalima, nes „prikabinęs“ makaronų ant ausų, jis ramia sąžine gali palikti partnerį vidury kelio ir nueiti.

 

{alfa2}