Kinijoje per Saulės užtemimą nufilmuotas NSO (Video)

Technologijos.lt

 

Kinijos Zijinshano observatorijos mokslininkai patvirtino, kad per liepos 22 dieną vykusį Saulės užtemimą 40 minučių filmavo danguje pasirodžiusį neatpažintą skraidantį objektą (NSO). Pasak jų, įrašas bus nagrinėjamas bent 12 mėnesių, kol bus padarytos kokios nors išvados.

Ant Purpurinio kalno Nandžinge (Dziangsu provincija) esančios astronominės observatorijos direktorius Ji Hai-shengas pareiškė, kad mokslininkai viešai nespekuliuos, kokia yra nufilmuoto objekto kilmė, kol įrašas nebus deramai ištirtas, skelbia „Telegraph.co.uk“.

 

„Purpurinio kalno observatorija ir Kinijos Mokslų akademija pranešė, kad per liepos 22 dieną vykusį visišką Saulės užtemimą Kinijos mokslininkai netoli Saulės pastebėjo neidentifikuotą objektą, kurio fizikinė prigimtis dar turi būti ištirta“, – sakė observatorijos vadovas. – Šiuo metu telkiami specialistai, kurie išnagrinės šiuos duomenis, atliks išsamią jų analizę ir paskelbs mokslinių tyrimų rezultatus. Išvadoms padaryti prireiks mažiausiai vienerių metų“.

 

Pasak „Telegraph“, šis NSO stebėjimo atvejis – anaiptol ne vienintelis. Kinijoje pastaraisiais metais ne kartą buvo užfiksuoti neatpažinti skraidantys objektai. Deqinge‘o mieste studentai nufilmavo danguje pasirodžiusį objektą. Iš pradžių jis atrodė kaip švytinti mėlyna sfera, o po to kelis kartus pakeitė savo formą. Šis įrašas buvo parodytas per Kinijos TV.

 

 

 

www.technologijos.lt