Horoskopas ketvirtadieniui 05-05

Avinas – Panašu, kad vyksite viešnagėn ir patirsite malonių įspūdžių iš bendravimo su mielais jums žmonėmis. Pokalbiai su pažįstamais ir draugais gali nustebinti naujienomis, gandais arba pripildyti jūsų galvas slaptų pagundų.

Tauras – Šiandien saugokitės įvairių sukčių ir kvailų pagundų išlaidauti, veltui gaišti laiką. Pravartu gerai išsimiegoti, pailsėti. Kai kurios dvasinės praktikos gali būti pavojingos sveikatai. Kaupkite energiją, tausokite jėgas.

 

Dvyniai – Šiandien jus gali kiek nuliūdinti incidentas bendraujant, aiškinantis asmeninius santykius, arba sugadintas daiktas, nepateisintas lūkestis. Vakarop imsite nerimauti dėl rytojaus ir įvairių neišspręstų problemėlių.

 

Vėžys – Jei ruošiatės į svečius, venkite išlaidauti daugiau, nei galite sau leisti. Kita vertus, pasistenkite nepasirodyti pernelyg taupus ir vargšas, nes tuo kitiems sukelsite ne gailestį, o nepatogumo, nesmagumo jausmą. Neapsikvailinkite, jei ruošiate dovaną.

 

Liūtas – Šiandien gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. Ir nedidelio kontakto užteks, kad gimtų naujų iliuzijų, apniktų aistringos mintys. Kur nors važiuodamas nežiopsokite prie vairo.

 

Mergelė – Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų, išlaidavimo. Neužsimerkite, jei kažkam iš aplinkinių yra sunku, reikia paguodos, padrąsinimo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

 

Svarstyklės – Galite susipainioti meilės jausmuose, romantiniuose troškimuose. Stengdamasis įveikti pagundas tik nustumsite jas į pasąmonę ir vis tiek liksite jų valdomas. Gali padėti kūrybinė savirealizacija, įdomus kultūrinis renginys.

 

Skorpionas – Gana prasta diena eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu, nes rezultatas gali būti visiškai ne toks, kokio tikitės. Net ir be nukrypimų nuo įprastos dienotvarkės galite pasijusti keistokai. Galimas silpnumas, nepasitikėjimas.

 

Šaulys – Būsite įsitempęs ir be aiškių priežasčių sutrikęs, nepatenkintas savimi bei pasauliu. Galbūt kamuos netikrumas dėl jums svarbių santykių, kito žmogaus jausmų. Nepatartina reikšti pretenzijų, paslapčia sekioti, įtarinėti ir kritikuoti.

 

Ožiaragis – Šiandien stenkitės išsaugoti ramybę ir pataupyti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jei išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, nesivelkite į barnius, patylėkite. Galima seksualinė avantiūra, kuri atneš pasekmių.

 

Vandenis – Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus, erotinius gundymus. Tolimose kelionėse ir kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis gresia nesusipratimai.

 

Žuvys – Šiandien venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Kažkokia pramoga, nuotykis gali baigtis visai nelinksmai. Tiek meilėje, tiek kituose reikaluose klausykitės blaivaus proto balso. Venkite svaigalų.

 

Šaltinis: vytautus.com