Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš dešimties šalių

Gegužės 4 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, mero pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybė administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė priėmė daugiašalio projektinio susitikimo „Pažvelk į vandens lašą ir jame pamatysi visą pasaulį“ atstovus.

 

Projekte dalyvauja 11 šalių, tačiau šiame susitikime buvo 10 šalių atstovai: Graikijos, Portugalijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vengrijos, Rumunijos, Turkijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Anglijos atstovai prisijungs tik vakare. 

 

 

 

Lietuvai projekte atstovauja Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.

 

Susitikime Meras Antanas Tenys trumpai papasakojo Mažeikių krašto istoriją ir dabartį. Kadangi projektas susijęs su vandens tyrimais, meras plačiau papasakojo apie rajono vandens telkinius.

 

Švietimo skyriaus vedėjas A. Stonkus pristatė švietimo padėtį rajone. Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė A. Žukauskienė priminė, kad projektas prasidėjo prieš 8 mėnesius ir džiaugėsi, kad įgyvendinant šį projektą jau aplankytos 4 šalys: Turkija, Lenkija, Ispanija, Portugalija.

 

Mero pavaduotojas K. Bartkevičius džiaugėsi tarptautine delegacija ir kvietė sugrįžti į Lietuvą, į Mažeikius.

 

Atsisveikinant Meras A. Tenys palinkėjo ne tik puikiai padirbėti, gerai praleisti laiką, bet ir išsivežti geriausius prisiminimus apie mūsų kraštą.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}