Horoskopas antradieniui 05-03

Avinas – Būsite nusiteikęs filosofuoti, diskutuoti, tačiau kažkam tai nepatiks. Net stropiai atlikdamas savo profesines pareigas bei atidžiai vairuodamas galite neišvengti nesusipratimų. Galbūt darysitės sveikatos tyrimus ir dėl jų pagrįstai nerimausite.

Tauras – Darbe kažkam neįtiksite, kad ir kaip stengsitės aktyviai veikti ir glaudžiai bendrauti. Galbūt gausite pasiūlymą ar pranešimą, kurio nesitikėjote. Jei esate pažeidęs įstatymą ar darbų saugos taisykles, laukia nemalonumai.

 

Dvyniai – Ši diena panardins jus į profesinių ar visuomeninių rūpesčių okeaną. Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Susvyruos pasitikėjimas kolegomis, jei jie buvo pažadėję kažkuo pasirūpinti už jus.

 

Vėžys – Šiandien susitiksite ne vieną, norintį jus pamokyti, nukreipti, tačiau kaip tik dėl to galite būti suklaidintas. Mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Laikykitės įstatymų, taisyklių bei instrukcijų.

 

Liūtas – Šiandien įmanomi finansiniai ir šeimyniniai netikėtumai. Galbūt jums primins užmirštą skolą arba pamėgins pasinaudoti, apgauti. Galima kažkokia provokacija arba būtinybė atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams.

 

Mergelė – Šiandien aktualūs gali būti pokalbiai, derybos su įtakingais asmenimis, verslininkais. Labai rimto požiūrio ir konkretumo nesitikėkite – perspektyvos liks gana neaiškios. Galima bus nusibrėžti tik apytikres gaires.

 

Svarstyklės – Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei romantiškus reikalus ir jausmus su darbu. Per neatidumą, neatsargumą galite ką nors sugadinti arba susižeisti. Galima trikdanti naujiena.

 

Skorpionas – Sieksite priimti sprendimą, susijusį su karjera, verslo partneryste, gamybos techniniu modernizavimu, investicijomis. Vis dėlto šiandien tai gana rizikinga. Turite rimčiau įvertinti sąlygas, partnerius ir ar įmanoma praktiškai realizuoti norimą planą.

 

Šaulys – Turbūt neišvengsite aplinkybių, būsenų, verčiančių dvejoti, nepasitikėti svarbiu jums asmeniu, ypač jei girdėsite keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus. Bet ir jūs nevengsite kitų vedžioti už nosies. Saugokitės vagių, nesąžiningų žmonių.

 

Ožiaragis – Turbūt kažkam galėtumėte būti autoritetas, gebantis patarti, pasidalinti patirtimi, žiniomis. Tačiau tam tikri vidiniai stabdžiai arba nepakankama kitų pagarba varžys jūsų iniciatyvą. Netikrų vilčių gali suteikti informacija, susijusi su darbu.

 

Vandenis – Sieksite lengvo pasipelnymo ir neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę ar pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesnis, kad kiti neišviliotų iš jūsų pinigų, vertingų daiktų. Pats nepiktnaudžiaukite kitų pasitikėjimu.

 

Žuvys – Būsite nusiteikęs manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. Trauks įvairūs pasiplepėjimai, pasižmonėjimai, todėl po darbo namo neskubėsite. Tai gali sukelti problemų, nes iššvaistysite nemažai pinigų bei nevaldysite liežuvio.

 

Šaltinis: vytautus.com