„Mažeikiai“ Gargžduose sutriuškino „Atlantą“

Futbolo klubas „Mažeikiai“ šventė didžiausią savo pergalę A lygoje, Gargžduose rezultatu 5:0(1:0) sutriuškintas Klaipėdos „Atlantas“. Šiose rungtynėse „Mažeikiams“ negalėjo padėti raudoną kortelę praėjusiose rungtynėse gavęs V. Polianskij ir traumuoti: V. Antipov, A. Miniauskas. M. Stankevičius, bei N. Labžentis.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavusiems mažeikiškiams pirmo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, jį jau 6 min. tolimu smūgiu pelnė komandos legionierius Sergėj Žigalov.

Pelnę įvartį „Mažeikiai“ ir toliau kontroliavo žaidimą, 21 min. „Mažeikių“ žaidėjas griaunamas varžovų baudos aikštelėje, o 23 min. vienas prieš vartininką išbėga kitas mažeikiškis, tačiau smūgis iš nepatogios padėties netaiklus.

30 min. grubiai stabdomas E. Užkuraitis, be medikų pagalbos jam aikštės palikti nepavyksta, o 34 min. jį keičia R. Kisliakov. Gynėjo trauma „Mažeikių“ neišmuša iš vėžių ir toliau viena po kitos rengiamos pavojingos atakos, tačiau iki kėlinio pabaigos rezultatas nesikeičia.

Antram kėlinyje įvarčio irgi nereikėjo ilgai laukti, jis įmušė S. Žigalov jau 46 rungtynių minutę. 48 min. vienas iš varžovų žaidėjų už antrą geltoną kortelę šalinamas iš aikštės. 53 min. S. Žigalov kala trečią savo ir komandos įvartį šiose rungtynėse.

56 min. „Mažeikių“ futbolininko galva smūgiuotas kamuolys atsimuša į virpstą, o 57 min. vienas prieš vartininką išbėga S. Žigalov, tačiau ketvirto įvarčio pelnyti jam nepavyksta.

Vos 56 min. į aikštę išbėgęs M. Grušauskas 70 min. įmuša pirmąjį savo įvartį šiame sezone ir tampa pirmuoju lietuviu pelniusiu įvartį „Mažeikiams“ 2011 m. sezone. Tačiau, net ir po šio įvarčio „Mažeikių“ puolimas nesibaigia, 72 min. mažeikiškis išbėga vienas prieš varžovų vartininką, tačiau teisėjas švilpia nuošalę.

76 minutę paskutinį „Mažeikių“ įvartį pelno rezultatyviausias ekipos praėjusio sezono žaidėjas Gintas Podelis. 83 min. varžovų baudos aikštelėje griaunamas mažeikiškis, tačiau teisėjo švilpukas tyli, iki rungtynių pabaigos nei vienai ekipai pasižymėti nepavyksta ir „Mažeikiai“ švenčią antrą pergalę šiame A lygos sezone.

Šaltinis: fkmazeikiai.lt