„Sūduva“ sutriuškino „Mažeikius“

Praėjusį sezoną Lietuvos A lygos bronzos medalius iškovoję “Sūduvos” futbolininkai šeštadienį nenuvylė savo gerbėjų ir pirmenybių starte padovanojo jiems triuškinančią pergalę. Marijampolės manieže vykusiose pirmojo turo rungtynėse “Sūduva” 3:0 (3:0) palaužė lygos naujokę “Mažeikių” komandą. Intrigos šiose rungtynėse neliko sužaidus vos pusvalandį.

Mačas prasidėjo Povilo Lukšio asmeniniu šou. Sužaidus vos dvi minutes, “Sūduvos” puolėjas “Mažeikių” vartininką nuginklavo pirmą kartą, o 7 minutę aikštės šeimininkų persvarą padvigubino. 26 minutę, po Evaldo Grigaičio taiklaus smūgio, “Sūduva” buvo priekyje jau 3:0.

Nors pirmoje mačo pusėje atrodė, kad “Sūduva” tiesiog sutryps priešininkus, po pertraukos “Mažeikiai” sugebėjo apsaugoti savo vartus. Pasibaigus rungtynėms, “Mažeikių” vyriausiasis treneris Nerijus Gudaitis sakė, kad rezultatas yra dėsningas.

“Reikia pripažinti, kad susitiko dvi skirtingo kalibro komandos. Galima sakyti, kad šiandien žaidėme be kozirių – po ilgos kelionės ir toli nuo namų. Žaidėme taip, kaip mums leido priešininkai. Praleisti greiti įvarčiai byloja, kad koją mums pakišo ir startinis jaudulys”, – svarstė Nerijus Gudaitis.

“Sūduva”: Rapalis; Radžius, Kijanskas, V.Slavickas, Skroblas (Valaitis), Chao, Leimonas, Esau (G.Slavickas), Chvedukas; Lukšys, Grigaitis (Brokas)

“Mažeikiai”: Kaktavičius; Gladilins, Piliukaitis, Oriol, Birškys, Šluta, Labžentis, Kizevičius (84′ Žlibinas), Tautvydas, Bulošas (58′ Petkevičius), Šiaulys (46′ Grigutis).

 

{futbolas2}