Namų dekoro patarimai Velykoms

Velykos, nepriklausomai nuo tikėjimo ar pažiūrų, daugeliui – svarbi šventė.

Vargiai rasi tokį, kuris tądien nesusidaužtų margučiais su artimaisiais ar nepasveikintų įsismarkavusio pavasario pamerkdamas kačiukų puokštę ant palangės. Tad kaip kūrybingai ir originaliai puošti namus Velykoms?

Natūralumas yra absoliutus 2011 metų mados raktažodis, tad ir Velykų stalas galėtų mirgėti ryškiomis, gaiviomis gėlių spalvomis.

 

Abejojantiems, ar pavyks skoningai suderinti įnoringas spalvas, patariama stalo serviravimui naudoti baltus indus, bet rinktis spalvoto stiklo taures, o viską pagyvinti įvairiaspalvių gėlių puokšte arba dar šventiškiau – pamerkti ant stalo žydinčių šakelių ir jas padabinti dekoratyviniais margučiais.

 

Be to, kuriant jaukią atmosferą svarbu ne tik gražiai papuoštas stalas, bet ir kitos namų erdvės, tokios kaip palangės. Daugiau puošybos elementų – gražesnė šventė, tad siūloma neišnaudotas erdves puošti tokiomis mielomis smulkmenomis kaip dekoratyviniai paukšteliai, žvakės, dirbtinės gėlės ar kvapai namams.

 

O papuošus namus, negalima pamiršti ir juose gyvenančių! Artimiesiems galima padovanoti mažą smulkmeną, susijusią su pavasario švente, tarkim, rankų darbo angeliuką, tapsiantį namų sargu. Arba dar geriau – dekoratyvinį zuikutį, kuris, kaip teigiama, simbolizuoja gyvybę ir pavasarį.

 

Šaltinis: 15min.lt

 

{parasas}