Horoskopas antradieniui 04-19

Avinas – Tai, ką šiandien atliksite, neš laimę. Tinka tvarkyti vaikų reikalus. Jei esate ramiai nusiteikę, palanku su jais aptarti bendravimo problemas – rasite gerą sprendimą. Gera proga labiau pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Tauras – Tinkamas laikas atlikti svarbius darbus, pasirašyti atsakingus dokumentus. Neatsisakykite darbe užkraunamų papildomų darbų, pareigų – tai bus naudinga. Ir pasistenkite labiau suprasti kitus ir padėti, kuo galite.

 

Dvyniai – Ieškokite paramos, aiškinkitės teisybę. Palanku pradėti sunkų bylinėjimąsi, tvarkyti sudėtingus dokumentus. Tinka kreiptis su prašymu į partnerius ar savo tėvus, vadovus. Tik nesistenkite nieko jėga keisti veikloje.

 

Vėžys – Galite sulaukti netikėtos pagalbos, pinigų. Kita vertus, nepamirškite, kad neatliktas darbas ar neįvykdytas pažadas, skola gali virsti kliuviniu. Palanku tvarkyti mokesčių reikalus.

 

Liūtas – Galima netikėta dovana ar nelaukti pinigai (nors patiems irgi palanku įteikti dovaną). Tiesa, piniginiams, turto reikalams tvarkyti nėra itin geras laikas: būsite pernelyg patiklūs.

 

Mergelė – Netikėtai viskas sprendžiasi gerai, sulaukiate dėmesio iš jums svarbaus asmens. Tinkamas laikas pasikalbėti su vadovu, susitikti su žmonėmis, organizacijomis, galinčiomis turėti įtakos jūsų karjerai. Bus naudingiau aptarti reikalus neoficialioje aplinkoje.

 

Svarstyklės – Tinka kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti bei aptarinėti su rėmėju, įtakingu asmeniu ir pan. Pavyks suprasti, kas jūsų tikrieji draugai, kuo galima ir toliau pasitikėti.

 

Skorpionas – Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Tinka su vadovybe aptarti jūsų atlyginimo perspektyvas. Pagalbos sulauksite iš seno bičiulio. Romantiškos viltys gali išsipildyti.

 

Šaulys – Tinkamas metas imtis to, kam niekaip negalite prisiruošti. Tai, ką šiandien nuveiksite, bus stabilu, sėkminga, pelnys aplinkinių pagarbą. Būkite atidesni aplinkiniams – stenkitės jiems padėti.

 

Ožiaragis – Galimi netikėti naudingi pasiūlymai, juos verta priimti. Tuo pat metu būkite atidūs, kuo galite kitiems padėti, – palanki proga ir dovanai įteikti. Tinka pasirašyti svarbius finansinius dokumentus.

 

Vandenis – Galite gauti svarbios informacijos, susitikti su naudingu žmogumi. Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, viršininku ar įtakingu asmeniu. Ir jei būsite nuoseklūs ir kantrūs, liksite suprasti bei įvertinti, taip pat sulauksite norimos pagalbos.

 

Žuvys – Nors galite sulaukti netikėtos paramos iš partnerių, aktyviai dalykinei veiklai ne pats geriausias metas. Nepersidirbkite, kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą. Verta labiau pasirūpinti šeima, namais.

 

Šaltinis: vytautus.com