Penktadienio horoskopas 03-11

Avinas – Kitiems žmonėms jūsų planai gali atrodyti nerealūs. Pirmame plane atsidurs turtiniai interesai. Jei stengsitės ką nors apgauti, savanaudiškai pasinaudoti, visų pirma, apsigausite pats.

Tauras – Gali nustebinti netikėtai gauta žinia, pažadas arba naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Jus turbūt pagirs asmuo, su kuriuo santykiai buvo įtempti. Neskubėkite daryti išvadų, neprisikurkite tuščių iliuzijų.

Dvyniai – Būsite labai išrankus, jautriai reaguosite į kiekvieną nemalonią smulkmeną. Nevertėtų visko sureikšminti, dramatizuoti. Nesiginčykite su artimaisiais, nes jų nuomonės ir charakterio vis tiek nepakeisite, o susipykti galite.

Vėžys – Tikriausiai bendrausite su žmonėmis, kuriems būdingi ekstravagantiški polinkiai, kūrybiškumas. Galimi intriguojami pasiūlymai. Nėra būtinybės tuoj pat jų priimti, bet derėtų rimtai apsvarstyti, nes kai kurie gali būti išties verti dėmesio.

Liūtas – Įspūdžių, emocijų suteiks žinia, susijusi su darbu arba kolega. Labai svarbus bus punktualumas bei sugebėjimas girdėti „tarp eilučių”. Venkite dvigubų žaidimų meilės srityje.

Mergelė – Diena bus gana nerami emocine, jausmine prasme. Kažkas iš šeimos narių gali priekaištauti dėl jūsų antrosios pusės elgesio ar kokio nors jūsų paties pasirinkimo.

Svarstyklės – Kai kurios jūsų iliuzijos, susijusios su asmeniniais santykiais ar karjera, gali pasirodyti nepagrįstos. Nepirkite brangių daiktų be garantijos bei tokių, kurių vertė abejotina. Pasisaugokite apgaulės finansiniuose, turtiniuose reikaluose.

Skorpionas
– Galbūt teks koreguoti kelionių planus arba iš naujo tartis dėl oficialaus pokalbio, interviu. Į keblią situaciją gali pakliūti jums gerai pažįstamas asmuo arba jūs pats dėl negrąžintos skolos.

Šaulys – Stenkitės nesusikompromituoti, nesivadovauti ambicijomis. Jos trukdys objektyviai mąstyti, galimas apmaudus nesusipratimas. Lengva įgyti priešų bei suerzinti konkurentus. O tuomet kiltų grėsmė jūsų reputacijai, o gal ir statusui.

Ožiaragis –
Šiandien jums bus nesvetimas atsakomybės bei kolektyviškumo jausmas. Savo veiklą sugebėsite neblogai organizuoti, administruoti, sutelkti bendraminčius. Tik pasistenkite neįsivelti į pavojingą finansinę avantiūrą. Gresia provokacijos.

Vandenis – Netinkama diena oficialiems vizitams. Aktualijos greičiausiai bus tokios, kad nieko pakeisti ar savaip paveikti negalėsite. Gali kilti noras pasislėpti nuo visų sunkumų ir pareigų. Deja, ši pozicija nepadės jums tapti nematomu ir apsaugotu.

Žuvys – Tikriausiai patirsite ir džiaugsmo, ir kartėlio. Emocijų proveržiai gali sukelti apkalbų. Kita vertus, seksis atrasti įdomių argumentų ir daug ką nustebinti.

 

Šaltinis: vytautus.com