Kovo mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Kovo mėnuo – vienas svarbiausių mėnesių metuose. Kovo 21 diena – ypatinga. Ji vadinama astronominiu pavasario lygiadieniu, dar kitaip žinoma kaip Žemės „Aukso amžiaus“ para. Šią dieną saulė, šviesa, gėris ir gyvybė nugali tamsą ir sąstingį. Tai diena, kuri žymi tikrąjį pavasario atėjimą ir gamtos atbudimą.

Nuo kovo 21 dienos visi 12 Zodiako ženklų pajus metų virsmą: naujų galimybių, energijos, geros nuotaikos, gyvybingumo antplūdį. Tai – atpildo, naujų iššūkių, reikšmingų įvykių, svarbių pažinčių ir pokyčių metas.

Kovo mėnesis žada revoliucingų įvykių Lietuvos gyvenime. Tikėtis maištų ar neramumų šalyje nereiktų, tačiau rimtų Lietuvos politinio gyvenimo posūkių ir ryškių, įtakingų asmenybių iškilimo derėtų viltis.

Šis laikotarpis žada provokacijas, politikų ginčus ir politinių intrigų kurstymą. Vis tik neramumų pavyks išvengti. Pakaks blaiviai žvelgti į problemas ir vadovautis senolių išmintimi: „Tušti puodai garsiai skamba.“

Skandalingų asmenybių veržimasis į politikos areną gali išmušti iš vėžių politikos autoritetus, tačiau tai tebus trumpalaikė kliūtis, nesukelsianti rezonanso visuomenėje.

Kovo mėnesio horoskopus 12 Zodiako ženklų pateikė neseniai duris atvėrusio būrimo ir astrologijos salono „Pelėda“ astrologė-konsultantė Valdemara.

Avinas

Kovo 21 dieną Saulė įeis į Avino ženklą. Tai – itin svarbus įvykis Avino ženklo žmonėms. Saulės aktyvumas susijungs su Avino energija, ryžtingumu ir ugningumu.

Ši stulbinanti galia suteiks šio ženklo žmonės stulbinančios energijos ir veržlumo, tačiau gali paskatinti priimti spontaniškus, neapgalvotus sprendimus. Kovo mėnuo Avino ženklo žmonėms – išbandymų ir didelių galimybių metas. Netikėtai gali atsirasti galimybė realizuoti save karjeros srityje, tačiau šis laikotarpis negailės ir iššūkių, provokacijų, kompromituojančių situacijų.

Nuo kovo 23 dienos į Avino ženklą įeis Juodasis mėnulis, kuris išliks šiame ženkle iki gruodžio pradžios. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu Avino ženklo žmonės taps itin aktyvūs, spontaniški, karštligiški tiek karjeros, tiek santykių srityse.

Patartina gerai apgalvoti priimamus sprendimus, galimi nuostoliai, apgaulės, nusivylimai. Juodojo mėnulio laikotarpis Avino ženklo žmonėms pateiks daugybę retų galimybių išbandyti save ir pakeisti savo gyvenimo vagą. Tačiau nuolat lydės kraštutinumai: vos pasisekus, laukia nesėkmės. Tad Avinams patartina vadovautis patarle: nesidžiauk radęs, neverk pametęs.

Avinai turėtų saugotis ligų. Palankus metas keliauti į užsienį, išbandyti jėgas politikoje. Po Avino ženklu gimę pedagogai, nuoširdžiai dirbantys savo darbą, pagaliau sulauks padoraus atlygio už savo darbą.

Jautis

Artėja paslaptingas atpildo metas. Kovo mėnesį Jaučio ženklo atstovai gali tikėtis nemalonių netikėtumų. Jei turite skolų, į duris gali pasibelsti antstoliai, jei esate įsiskolinę draugams, šie paprašys grąžinti skolas.

Nuo kovo 23 dienos ims aiškėti migloti įvykiai, kurie kėlė nerimastį Jaučių širdyse. Aiškės problemų kaltininkai, tikėtina, kad susikompromitavę Jaučiai neišsisuks nuo bausmės.

Kovo mėnesį tikri draugai pateisins savo vardą, o draugai-apsimetėliai trukdys siekti tikslų. Tikėtina, kad Jaučiai pasijus apgauti ar išduoti. Reiktų atsakingai ir nepatikliai vertinti naujas pažintis, gali į draugus ir poras pirštis dviveidžiai.

Meilės fronte naujovių tikėtis neverta. Šis mėnuo nepalankus nei ieškoti naujo partnerio, -ės, nei aiškintis santykius su esamu draugu, -e.

Kovo mėnuo itin palankus atsiprašyti, atsidėkoti, įvertinti svarbius ir brangius žmones. Tikėtina, kad Jaučius lydės sėkmė sveikatos srityje. Galimas staigus ir sėkmingas fizinio skausmo ar lėtinių ligų išgydymas.

Dvyniai

Kovo mėnuo Dvyniams žada pareigų ir darbų laviną. Dvyniams teks pamiršti save ir pasišvęsti kitiems. Kovo mėnesį teks prislopinti savo poreikius ir svajones, tačiau šis aktyvaus darbo laikotarpis žada padorų atlygį.

Dvyniams patariama saugoti savo nervų sistemą, ilsėtis, tinkamai maitintis. Tik pasirūpinęs baziniais poreikiais, Dvynių atstovas jausis nenuskriaustas ir nepuls į neviltį. Šis laikotarpis Dvyniams žada svarbių pažinčių, naujų, gerų draugų, kurie padės išgyventi sunkų metą. Tikėtina, kad Dvynius aplankys šilti jausmai, gali įsiliepsnoti meilė.

Kovo mėnesį Dvyniams patariama atidžiau saugoti namus ir turtą. Per žioplumą Dvynys gali netekti brangių daiktų. Patariama Dvyniams nesipūsti ir neaukštinti savęs.

Vėžys

Kovo mėnesį Vėžio ženklu ir toliau keliaus Baltasis mėnulis. Tai – itin geras laikas šio ženklo atstovams. Jie taps aplinkinių dėmesio objektu, sulauks daug pagyrimų, paskatinimų. Atsiras naujų galimybių ir prasmingų darbų, kurie padės realizuoti savo gebėjimus, suteiks energijos ir stiprybės. Galiausiai pavyks aplinkiniams įrodyti savo pranašumą ir profesionalumą. Tikėtina, kad pildysis Vėžių svajonės, planai, norai ir iliuzijos. Vadovai įvertins vėžių pastangas ir pasiūlys netikėtą paaukštinimą ar materialinį įvertinimą.

Vėžiams patariama nekeisti veiklos sričių, likti pastoviems. Nauji pasiūlymai ir galimybės pasirodys esantys nieko verti.

Liūtas

Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Liūtus kankins lėtinis nuovargis ir energijos trūkumas. Tuo pačiu metu darbų ir atsakomybių daugės. Liūtai kovo mėnesį labiau primins jungą traukiančius jaučius nei triumfuojančius vadovus. Teks sunkiai, alinančiai dirbti dėl kiekvieno duonos kąsnio ir kovoti dėl nuolatinės darbo vietos.

Vis tik šiuos sunkumus Liūtui įveikti padės meilė. Ji kovo mėnesį bus fatališka. Patariama Liūtams tikėti spontaniškais atsitiktinumais, kurie nelyginant romantinėse komedijose „kris iš dangaus“. Tai – svajonių ir aistringos meilės laikotarpis, kuris suteiks Liūtams vilties ir stiprybės. Liūtai ims daugiau laiko praleisti linksmindamiesi, į jų širdis grįš žaismingumas ir laimė. Šio ženklo atstovams patariama išlaisvinti seksualinę energiją, tuomet ir darbas seksis geriau, ir susiklostys mažiau įtampą ir stresą keliančių situacijų.

Liūtams gresia varginantis atsiskaitymų laikotarpis. Tikėtina, kad darbe vadovai ims tikrinti darbo kokybę, autoritetingi asmenys taps smulkmeniški, įkyrūs, reiklūs.

Mergelė

Kovo mėnuo Mergelėms žada nemalonumų meilės fronte. Partneris, -ė gali provokuoti ginčus ir konfliktus, norėdamas, -a nutraukti santykius ar įrodyti savo autoritetą.

Šį laikotarpį reiktų pragyventi, savyje ieškant titaniškos kantrybės ir ištvermės, pasitelkiant supratimą ir toleranciją.

Kovo mėnuo – visiškai netinkamas metas ieškoti naujų partnerių, pradėti verslus ar imtis naujų atsakomybių. Nereiktų siekti vadovaujančių postų – tai visiškai nesiseks.

Vis dėlto gali atsirasti vertingų pažinčių, kurios suteiks galimybių realizuoti Mergelių potencialus. Mergelės turėtų atvirai imtis naujų veiklų, ieškoti galimybių, siekti svajonių ir realizuoti savo norus. Netikėčiausiose vietose ir situacijose Mergelėms gali pasitaikyti progų įgyvendinti savo tikslus ir pradėti finansiškai naudingą veiklą. Tad Mergelės ne visada turėtų vadovautis sveiku protu ir geležine logika. Kovo mėnesį rekomenduojama atsipalaiduoti ir pasinerti į atsitiktinumų ir spontaniškumo sūkurį
.

Svarstyklės

Kovo mėnuo Svarstyklėms žada permainas ir išbandymus. Kils problemų, kurias Svarstyklės turės įveikti drąsiai ir ryžtingai. Veržlios, tvirto charakterio Svarstyklės puikiai susidoros su sunkumais. Asmenybės tvirtumas atvers naujas galimybes, susijusias su finansine gerove ir karjera. Stiprių Svarstyklių laukia pasisekimas ir nauji darbo veiklos sandoriai, įvertinimai.

Tuo tarpu abejojančios, tvirtos nuomonės neturinčios, linkusios į kompromisus Svarstyklės susidurs su sunkumais. Nepavyks įtikti nė vienai pusei, tad ir asmeninė gerovė apleis. Gali kilti sveikatos problemų. Reiktų itin saugoti stuburo sritį, kaulus, pasitikrinti dantis.

Svarstyklės turėtų daugiau dėmesio skirti vaikams ir jų priežiūrai. Artėja pavojingas laikotarpis po Svarstyklių ženklu gimusiems vaikams ir Svarstyklių vaikams.

Nuo kovo 21 dienos Svarstyklės gali gauti daug naudingos informacijos, kuri padės priimti tinkamus sprendimus, išspręsti problemas. Tinkamas laikas pirkti automobilius, ryšio priemones. Kovo mėnesį Svarstyklės daugiau laiko turėtų skirti namams, tvarkai palaikyti, susitvarkyti kompiuterinius ar knygų archyvus. Netvarka skatins žmonių, gimusių po Svarstyklių ženklu, nerimastingumą, irzlumą, nervingumą. Reiktų daugiau ilsėtis, mėgautis namų šiluma ir harmonija.

Kovą Svarstyklėms – tinkamas laikas užmegzti meilės ryšius. Atsiras paslaptingų gerbėjų, kurie romantiškai reikš savo jausmus. Vis tik kovo mėnesį gerbėjų tapatybės neišaiškės, tad Svarstyklėms beliks džiaugtis staigmenomis ir naujomis pažintimis.

Skorpionas

Kovo mėnesis žada pinigus. Tikėtinos pelningos finansinės sutartys. Nuo kovo 3 dienos atsiras galimybių užmegzti prasmingų ir naudingų pažinčių. Kovo mėnuo Skorpionams žada turtus ir ilgalaikį kapitalą.

Kovo mėnesį Skorpionų sveikata bus itin pažeidžiama, tad reiktų atitinkamai rūpintis savo kūnu. Patartina į svarbius pokalbius eiti tik sotiems. „Kuo sotesnis, tuo žodis svaresnis“ – ši patarlė puikiai tiks Skorpionams, kurie sieks įtvirtinti savo pozicijas versle. Geras laikas išbandyti jėgas politikoje, imti mokytis. Pastangos atsipirks.

Kovo mėnesį galimi nauji meilės ryšiai. Sustiprės jau esamos, atsiras naujų simpatijų. Meilės jausmas išsklaidys abejones ir slogutį, kuris lankė Skorpionus vasario mėnesį.

Tikėtinos permainos namuose. Gali kilti problemų su vandentiekiu ir santechnika.

Šaulys

Nuo kovo 3 dienos prasidės galimybių laikotarpis. Pagaliau su Šauliais bus atsiskaityta ir jiems atlyginta už metų triūsą. Tikėtini darbo pasiūlymai, atsiras itin pelningo verslo galimybių. Šauliai gali gauti atsakingų pareigų, užimti aukštą postą. Tikėtina finansinė gerovė.

Kovo mėnesio sėkmė lankys sočius, savimi besirūpinančius, pailsėjusius Šaulius. Tvirto charakterio, sveiki, stotingi, inteligentiški, energingi, drūti ir išsilavinę Šauliai bus kovo mėnesio favoritais. Jie gali gauti itin naudingos, beveik neįkainojamos informacijos, kuri padės sukurti verslą ir finansine gerove aprūpinti ne tik šeimą, bet ir anūkus.

Šauliai turėtų saugoti sveikatą, gerai maitintis, puoselėti plaukus. Netinkamas laikas kirpti plaukus, jie gali imti slinkti. Jei Šaulys neteks plaukų – neteks ir savo autoriteto bei sėkmės. Nereiktų baimintis priaugti svorio, tai garantuos gerą ir šiltą darbo vietą.

Šauliai turėtų itin saugoti savo vaikus ir po Šaulio ženklu gimusius vaikus. Netinkamas laikas skolintis.

Nuo kovo mėnesio pradžios reiktų vengti pyktis ir aiškintis santykius su partneriais. Geriausia, jei Šaulys pamirš savo ambicijas ir nusileis mylimam žmogui, padės jam ir patarnaus, taip bus išvengta galinčių kilti konfliktų.

Kovą Šaulius lydės ekstremalios situacijos, kurios suteiks daugybę galimybių ir asmeninio, ir darbinio gyvenimo sferose.

Ožiaragis

Ožiaragius sups melas. Draugai, kolegos, artimieji, bendradarbiai, partneriai gali meluoti ir apsukti Ožiaragį aplink pirštą. Reiktų atidžiau vertinti naujas pažintis ir naujus net artimiausių žmonių pasiūlymus.

Šio ženklo atstovai turėtų vengti melagingų situacijų ir vengti meluoti patys, kadangi kovą melai išaiškės, o melo kaltininkai ir bendrininkai bus demaskuoti bei nubausti. Pasitaikys nelaimingų atsitikimų, vagysčių, nesėkmių. Jos simbolizuos artėjantį nelaimingą aiškėjančių melų laikotarpį. Neverta skolintis ir skolinti. Darbe lauks išbandymai. Krūviai bus dideli, tačiau žinantis, ko nori iš gyvenimo, Ožiaragis turės energijos ir motyvacijos susitvarkyti su iššūkiais.

Ožiaragiams ramybės ir saugumo šiuo laikotarpiu suteiks namai. Juose tvyros meilė ir pasitikėjimas, atsidavimas ir parama. Namuose Ožiaragiams reiktų praleisti daugiau laiko, bendrauti su Vėžio ženklo atstovais, jie apsaugos ir palaikys sunkią valandą.

Tinkamas laikas ieškoti gyvenimo draugo, -ės. Užsimezgę santykiai gali baigtis vestuvėmis. Tinkamas metas planuoti verslą, ateities darbus. Kovo mėnuo Ožiaragiams teigia puikias galimybes plėtoti norus ir siekti jų įgyvendinimo.

Vandenis

Vandeniams artėja klestėjimo laikotarpis, kuris susipins su melagysčių metu. Tikėtina, kad naujos, itin reikšmingos pažintys įsuks į peripetijų ir intrigų sūkurį. Vandeniams reiktų gerai apgalvoti, su kokiais žmonėmis ketina pradėti verslą ar kurti sandorius. „Stambios žuvys“ ne visada nuoširdžios ir teisingos. Vis tik kai kurie partneriai gali tapti naudingais „pilkaisiais gyvenimo kardinolais“ ir pakreipti likimą itin teigiama linkme. Atsiras naujų darbo pasiūlymų, karjeros galimybių.

Tinkamas metas užmegzti draugystes, įgyvendinti savirealizacijos planus.

Vandeniams reiktų vengti ekstremalių situacijų, alinančio sporto ar sveikatos išbandymų. Tinkamas metas gražintis, tvarkyti spintos turinį, keisti kosmetikos priemones.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovų laukia alinantis ir sunkus kovas. Darbų lavina ir netikėtos provokacijos vargins ir fiziškai, ir dvasiškai.

Kovo 23 dieną iš Žuvų ženklo pasitrauks Juodasis mėnulis, prasidės atgaivos ir sėkmės laikotarpis. Žuvų ženklo atstovams ims daugėti laisvo laiko, galimybių tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse.

Kovo mėnesį Žuvų ženkle vis dar karaliaus Juodasis mėnulis, tad gimtadienį patartina atšvęsti ramiai, susikaupus, apmąstant gyvenimo tikslus ir siekius. Provokacijų ir iššūkių laikotarpiu reiktų pasaugoti pėdas, kadangi jos žmogaus kūne simbolizuoja Žuvų ženklą. Galimos pėdų traumos, tikėtina, kad Juodojo mėnulio periodu itin plyš kojinės, batai. Nereiktų adyti ar siūti kojinių, kiekvienas įplyšimas Žuvims reikš išspręstą ar aplenkusią problemą.

Kovo mėnesį Žuvys bus itin lepinamos aplinkinių ir juos mylinčių žmonių. Namuose Žuvų laukia šiluma, gera nuotaika, meilė, džiaugsmas ir pasitikėjimas. Kovo mėnuo netinkamas vedyboms ar naujų partnerių paieškai. Žuvims patartina mėgautis pastovumu ir ramybe.

Jei iki kovo pradžios Žuvys sugalvos pasaulinio lygio planų, tikėtina, kad jie išsipildys.

 

{alfa2}