10 priežasčių, kodėl jam nelabai patinki

Pradžioje jųdviejų santykiai klostėsi labai gerai, tačiau netikėtai jie tartum sustingo vietoje. Tikėtina, tu ne taip patinki, kad jis tave vesti… Kodėl iškyla tiek daug klausimų dėl tokio paprastos, panašu, kasdieniškos problemos? Todėl, kad labai daug merginų iki šiol nesupranta, kodėl taip atsitinka!


Reikia vengti, kas pabrėžia neigiamas puses

Todėl, merginos, kol pradėsite skambinti arba siųsti SMS vaikinams, atkreipkite dėmesį, ką šiuo klausimu pataria psichologas Philas Torcivia. Išsiskyręs vienišius, knygos „Тoks nuostabus vaikinas“ autorius, gali pasakyti keletą žodžių, kodėl jums neatsako tuo pačiu.

„Neliūdėkite! Tai jų problema, o ne jūsų. Tikėtina, kad aplink jus esama daugybė vyrų, kuriems jūs patinkate ir kurie neprieštaraus, jei jūs pagreibsite televizoriaus pultą tik dėl to, kad pažiūrėtumėte mėgstamą serialą, gausite SMS trečią valandą nakties, kai būsite kietai įmigusios. Mes visi turime įpročių. Tačiau norint pasiekti sėkmės asmeniniame gyvenime reikėtų vengti to, kas jums trukdo ir kas pabrėžia jūsų neigiamas puses“, – rašo knygos autorius. Pasak jo, jei sunku pačiai tai padaryti, tai tegul mergina pasikviečia draugę, kuri padėtų įvertinti, ar netinka kuris nors iš čia pateiktų dešimties punktų.

1. Jo niekada stipriai netraukė prie tavęs

Jam tiesiog norėjosi nedidelės intrigos. Todėl neverta lieti ašarų, nes juk tu buvai nieko prieš lengvą flirtą.

2. Jis atrado kitą, kuri jam labiau patinka

Taip būna. Tikėtina, kad simpatiška bendradarbė, dėl kurios jis alpo, netikėtai paliko savo vaikiną, kuris jai ne itin patiko.

3. Jis tiesiog pavargo

Jį nuvarė nuo kojų tavo ėjimai su juo per parduotuves, šeimos pietūs pas tavo tėvus ir nuolatinė pagalba tavo močiutei…

4. Jo draugai ir tavo šeimos nariai jį išgąsdino

Kaip sako išminčiai, nori pamatyti savo žmoną senatvėje, pažiūrėk į uošvę. Tikėtina, jis mato pernelyg daug tavo mamos tavyje, o tavo tėvas pribaigė jį savo moralais ir auklėjimu arba tavo draugės padarė jam nekokį įspūdį, todėl jis abejoja tavo nuoširdumu.

5. Jo draugai vis dėlto įkalbėjo jį palikti tave

Draugai šaipėsi ir juokėsi iš jo, nes nuo to laiko, kai atsiradai tu, jie nebegalėjo su juo daugiau susitikinėti kaip anksčiau ir žiūrėti mėgstamas futbolo rungtynes.

6. Тu per daug jam nurodinėji

Kiekvieną sykį, kai tu mažiausiai kelis kartus per dieną nurodinėji jam, ką jis turi padaryti, tai jau per daug. Niekas taip nepriverčia vyro bėgti kuo toliau, kaip moters nurodinėjimai ir pamokslavimai.

7. Perdėtas pedantiškumas

Jis šiek tiek netvarkingas, o tu pedantiškai tvarkinga arba priešingai. Tačiau tai paaiškėja, kai savaitę laiko apsigyvenate kartu viename viešbučio kambaryje. Išmėtytos kojinės, rankšluosčiai ir dingęs dangtelis nuo dantų pastos tampa svaria priežastimi baigti santykius.

8. Тu jam per daug brangiai kainuoji

Taip, dabar sunkūs laikai. Todėl, kažin ar jis gali sau leisti vaišinti tave, pavyzdžiui, saldainiais „Ferrero Rocher“ ir brangiais gėrimais. O vos prieš kelias dienas jis tvirtai nusprendė, kad pajėgs išlaikyti braškančią per siūles savo biudžetą tik tuo atveju, jei liks vienas arba su tokiais pats vienišiais draugais. Jei leis laiką bare gerdamas alų ir valgydamas bulvių traškučius.

9. Тu jau ne ta moteris, su kuria jis kažkada susipažino

Ar prisimeni tuos aukštakulnius ir aptemptus džinsus, kuriuos visai neseniai nešiojai? O kur dingo tas juodos spalvos apatinis trikotažas su nėriniais ir suknelė su gilia iškirpte. Kur visa tai dingo? Taip, atrodai visai simpatiškai ir su sportine apranga, kepure su snapeliu, sportbačiais, bet taip pat atrodo ir jo dėdė.

10. Nebenori mylėtis

Galėjai tuo užsiimti visur: mašinoje, ant virtuvinio stalo, svečiuose pas draugus. Tu pati lindai prie jo, o dabar užuot keisdama sekso pozas, tu perjunginėji kanalus.

 

 

{alfa2}